Rönesans İnşaat eleman arıyor

Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olan Rönesans Holding, inşaat, gayrimenkul yatırım ve enerji sektörlerinde 11 farklı ülkede faaliyet göstererek hızlı büyümeye devam ediyor.

Rusya’da önemli projelere imza atan Rönesans İnşaat, 1993 yılında St. Petersburg şehrinde kuruldu. 40 farklı şantiyede, 33 binden fazla çalışanı bulunan Rönesans İnşaat, yıllardır Rusya’da müteahhitlik ve gayrimenkul yatırım alanlarında dev projeler üretiyor.

Rönesans İnşaat, inşaat sektöründe yabancı şirketler arasında Rusya’da 1 numara.

Rönesans İnşaat, kriz döneminde yatırımlarını yeni ülkelere yönlendirirken, 8 bin olan istihdam sayısını da yıl sonuna kadar 15 bine yükseltmeyi planlıyor.

Suudi Arabistan ve Körfez ülkelerinde yeni projeler aldıklarını belirten Rönesans İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, Bahreyn, Libya, Türkmenistan ve İran’da gerçekleştirecekleri projelerle dünya sıralamasında ilk 30 şirket arasına girmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Rönesans İnşaat’a iş başvurusu yapacak adayların İnsan kaynakları prensiplerini okuyup CV (Öz Geçmişlerini ) Rönesans İnşaat’ın internet sitesinde bulunan iş başvuru formu dodurmaları gerekmektedir.

Rönesans İnşaat hakkında

1993 yılında Erman Ilıcak tarafından St.Petersburg’da kurulan Rönesans İnşaat, Rönesans Holding’in lokomotifi konumundadır. Alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petro-kimya tesisleri vb), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri Rönesans İnşaat’ın genel iş akışını oluşturmaktadır.

Dünyanın en büyük uluslararası müteahhit şirketleri arasında ilk 100′de yer alan Rönesans İnşaat, Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61′inci, 2008 yılında 68′inci, 2009 yılında 85′inci, 2010 yılında 75′inci, 2011 yılında ise 69′uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür.

Rönesans İnşaat’ın 2010 yılında Libya’da 2000 kişiye ulaşan iş gücü ve 2 milyar ABD Doları değerinde projeleri bulunmaktaydı. Ancak ülkede yaşanan iç savaş yüzünden tüm projeler askıya alındı ve mevcut iş gücü diğer pazarlara kaydırıldı. • rönesans inşaat
 • yılmazlar inşaat israil işçi alımı
 • rönesans inşaat iletişim
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Rönesans İnşaat eleman arıyor yazısına yapılan yorumlar
 1. hüseyin dedi ki:

  selam seramik ve sıhhı tesisat kalerüfer tesisatı yapmaktayız ekibimle beraber çalıştıgımız ülkeler cezair ırak rusya soçi lazariski adler polyana sizlerlede çalışmak isteriz kastamonudan selamlar.

 2. vahdettin kara dedi ki:

  ben inşaat demircisiyım yurt dişi tecrubem var acil iş arıyorum.

 3. hasan dedi ki:

  acil is ariyorum 7 yil rusyada guvenlik olarak calisdim B rus ehliyetim var her hangi bir tepartmanda calisirim

 4. devrıs gormen dedi ki:

  platık poru kaynakcısıym yur tısındada tecrubem var işe ihtiyacım var.

 5. yusuf yılmaz dedi ki:

  ,slm alcı .alcıpan.karton piyer.ve boya işleri yapmaktayım yurdısında çalısmak istiyorum.

 6. ramazan dedi ki:

  mrb ben ramazan uysal 28 yasındaym molbılya dekorasyonuyum 10 yıldır bu mesalegı yapmakdaym su andada aynı mesalekdeym bı cok yurt dısında bulundum pasaportum var esm azer vatandan ılgılenırsenız benı bu num ulasa bılırsınız ılg ıcın tsk ederm 05367175581

 7. muhammet dedi ki:

  selamunaleyküm ben Muhammet 26 yaşındayım uzun bir süreden beri aşçılık yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 0537.640.03.75

 8. ali keskin dedi ki:

  meraba ben demirci ustasıyım işe ihtiyacım var olursa telim

 9. recep karavil dedi ki:

  merhaben afyonlu Formen Recep Karavil çelik makina montaj işleri 20 kişilik ekibimle hazırım calıştığım firmalas gülermak dal teknik bilim makina teknotes türkmenistan işinize talibim pasaportlu 20 adamım hazır.

 10. ilhan dedi ki:

  merhaba ben eskavatör oparatörüyüm e+g ehliyetim var istanbulda yaşıyorum 35 yaşındayım yurtdışında sizlerle çalımak istiyorum sayglar.

 11. tamer kaya dedi ki:

  meraba ben tamer kaba inşaat ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum.

 12. mehmet dedi ki:

  Merhaba adım memet Elazıglıyım Grayder opr yurt içi ve yurt dışı tecrübelerim var Kolin inş.limak inş Özaltın inş gibi firmalarda öncelikle yol olmak üzere baraj hızlı tren projelerınde caliştım şu andada Cengiz inş firmasındayım sizinle yurt dışında Türkmenistan şantiye sinde çalışmak istiyorum.

 13. adem şahin dedi ki:

  merhaba ben adem şahin yurt dışı tecrübem var.kalıpçı ve duvarcıyım.ayrıca türkiyede ustabaşı pozisyonundada calıştım.plan ve proje konusunda sıkıntım yok.lise mezunuyum.1980 ordu fatsa doğumluyum.yurtdışı engelim yok.firmanızın ismini duydum ama çalışma fırsatım olmadı.sizlerle turkmenistan projenizde çalışmayı çok isterim.saygılar.

 14. ibrahim dedi ki:

  s.a ben ibrahim 25 kişilik kalıpcı ekıbım var rusyada daha önce çlştım yurt dısına 25 eger yurt içinde yanı turkıyede iş olursa 40 kişilık ekıbım var istanbul şafak hastanesını yaptım yenı bıtırdım tercıh sorarsanızz oncelık turkıye derım bana cvp donersenız memnun olurum. ekıbım hepsı genç 21 ve 35 yas arası inş beraber çlşz a.e.olun

 15. KADİR dedi ki:

  İŞÇİ VE ŞÖFÖR OLARAK SİZLERLE YURT DIŞINDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM EHLİYETİM E SINIFI

 16. SEYİTAHMETVAROL dedi ki:

  selamun aLEYKÜM Ben saha formeni çalıştıgım firmalar kazakiztan ceylan inşaat moskova EMT inşaat libya KAMA inşaat türkiyede30 seneden beri çeşitli firmalarda görev yaptım şuanda türkiyede devam ediyorum suudi arabistanda kendim iş yapı yordum yaşım 53 referans verebilirim saygılarımla.seyit ahmet varol

 17. osman dedi ki:

  ben mekanik tesisatçıyım libya arabistanda baytur la çalıştım.her yerde çalışırım.

 18. osman dedi ki:

  rönesans iyi diye duyduk çalışmak isteriz

 19. canip tepeli dedi ki:

  selam ben 20 yılık boya ve dekorasiyonda çalışmaktayım ekiple yada yanlız sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla.

 20. ali hazar dedi ki:

  merhaba ben ali saha formeni ve toprak işleri formeniyim 1962 doğumluyum yurt dışında bektel enka ve yüksel inşaatta çalışdım 33 yıl çalışmışlığım vardır sizinle çalışmayk istiyorum.

 21. ali dedi ki:

  ben alçı kartonpiyer boyacıyım daha önce yamata enka ve kama da çalıştım rönesans bünyesinde çalışmak isterim

 22. ali dedi ki:

  ben sulu yemek ızgara döner kebap ustasıyım daha önce rusya kazakistan insaat firmalarında aşçılık yaptım rönesanda çalışmak isterim

 23. zafer dedi ki:

  selam ben zafer demırcı kalıpcı ekıbım var yurtdışı deneyımım var ekıp sıkıntım yok tercıhım yurtdışı sızlerle çalışmak ısterım saygılerla.

 24. yusuf altunbaş dedi ki:

  kalıpçı ustasıyım on yıla aşkın iş tecrübem var acil işe ihtiyacım var yurt dışı olmasını tercih ediyorum.

 25. ufuk batu dedi ki:

  merhaba ismim ufuk tır şöförüyüm belgelerimin hepsi tam yurt dışında çalışmama engel yok sizlerle çalışmak isterim saygılarımla.

 26. omer civelek dedi ki:

  slm alcı .alcıpan.karton piyer.ve boya işleri yapmaktayım yurdısında çalısmak istiyorum.

 27. ali dedi ki:

  meraba.ben ali meslek lisesi mezunuyum 15 yıldır yurt ici yurt dısı santiyelerde kaynakcı.demırcı olarak calısmaktayım.moskova santiyelerınızde calısmak istiyorum.

 28. Sezgin turaç dedi ki:

  Selam ben sezgin seramik ustasıyım sizinle çalışmak isterim

 29. osman sarı dedi ki:

  merhaba usta aşçı yım mesleğımde aşçılık aşçıbaşilık yonetıcılık yaparım ustalık belgem var yurtdişi iş arıyorum ulke fark etmez makedonya lıbya ırakta çaliştım çaliştığım şirketlerde aşçı başi ollarak gorevyaptım 05383826404 05378947713 009647811613397 anlaşirsak bır ay içinde işbaşiyapılır her çeşit yemek çorba tatlı doner ızgara yapılır 38yaşindayım 1986 berı usta aşçı olarak çalişmaktayım şantıye tabılot lokanta gramaj yeklerde tecrubelıyım sısacası yemek benım işim cevabı beklerım

 30. resul kala dedi ki:

  slm mutfak personelııym tatlıcııym ve ahşcıyım ukranyada rusyada vede cezairde çalştım sizinle çalışmak istiyorum.

 31. ayhan dedi ki:

  ayhan balsüzen kalıp kalebodur şap inşaatta herşeyden anlarım 5 sene ronesans tümen şantiyesinde çalıştım ekibimde var işe ihtiyacım var.

 32. kuddusi karslı dedi ki:

  s.a
  kuddusi ben boya badana işleri yapmaktayım yaklaşık 15 senedir bu meslekle iştigal etmekteyim tavsiye üzerine firmanıza müracaat ettim. kısaca rızkımın ekmeğimin peşindeyim 35 yaşındayım 2 yıllık evliyim istanbulda 3 aydır ikamet ediyorum. yurt dışında hangi ülke olursa olsun sizinle çalışmak isterim. uzun seneler sizlerle çalışmayı hedefliyorum. bana ulaşabilirsiniz. not: işe acil ihtiyacım var boşa geçirecek vaktim yok . ilginize teşekkürler.

 33. cesaret dedi ki:

  mrb ben cesaret aslan inşaat elektirik ustasıyım 10 yıldır bu meslegi yapıyorum.rusya ve libya da calıştım meslek lisesi mezunuyum ankarada yaşıyorum calıştıgım projeler ankamal toob ikizkuleler gordion a.v.m 5mm migros metro

 34. muammer çınar dedi ki:

  25 yıllık alçı sıva boya ustasıyım dış cephe yalıtım mantolama işinde iç cephe kaba alçı saten, boya,alçıpan bölme duvar asma tavan iskeletleri dahil ,stropiyer ustalığımda var isteyen firma deneye tabi tutar kabul edilirsem sizlerle yurt içi yurt dışı farketmez çalışmak isterim irtibat tlfonum 05438572580 ve 05373367649

 35. ibrahim sargın dedi ki:

  çelik montaj ve mekanik işlerinizde sizle çalışmak isterim 15 kişilik ekibimle hazırım ekibimin pasaport vs evrakları hazırdır iş yaptıgım fırmalar gülermak tekfen ataçelk taş yapı terbay beta tek saygılarımla irtibat tel 05543787455 05352593881

 36. zafer dedi ki:

  25 yıllık mermer granit ustasıyım yurt dışında çalışmak isterim genelde usta başı olarak çalıştım

 37. zafer dedi ki:

  25 yıllık mermer granit ustasıyım yurt dışında çalışmak isterim tel 05355839107

 38. Hasan Ayhan Elevli dedi ki:

  sıhhı tesisatçıyım iş arıyorum her yerde çalışırım

 39. nazım arslan dedi ki:

  merhaba ben nazım arslan her turlu alcı boya sıva dekarasyon ıslerı yaparım gerekırse 120 kısıye kadar adam ayarlarım

 40. Aygul dedi ki:

  ofis isi ariyorum 2 sene ents turk firmasinda sekrotorluk yapmistim. Word, Excel programlari biliyorum

 41. ibrahim bavkır dedi ki:

  slm ben ibrahim tamirciyimjenaratör damperli kamyon ve saha ekipmanlarından iyi anlarım sizlerle çalışmak isterim

 42. MEHMET KABADAYI dedi ki:

  MERHABA!!BEN MEHMET KABADAYI HAVALANDIRMA VE İZOLASYON SAC KAPLAMA USTASIYIM,2003/2007 YILI RÖNESANS,DA USTA VE FORMEN OLARAK,PETERBURG VE YAROSLAV ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM,TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM,BİLGİNİZE TEŞEKKÜRLER TEL.054404258904

 43. birolkurt dedi ki:

  slm ben birol kaynakcıyım belgem var ayrıca alcıpan dekarasyon işi yapıyorum yutdışında calıştım sizinle calışmak isterim teşekkürler 05352461231

 44. Baki Çelik dedi ki:

  merhaba!bn baki dt.1972.24 yıllık iyi derecede fayans ve seramik mermer ustasıyım.yurt dışı tecrübem var.yurt dışında sizinle çalışmak isterim.+905369945682

 45. osman dedi ki:

  merhaba ben kalıpcı ustasıyım daha once fırmanızdada calıstım ve enka yamata ılk umut garantı koza ve bır cok fırmada calıstım 92 den berı bu ısle ugrasıyorum sızınle yenıden calısmak ısterım arz ederım 05385795843

 46. adem dedi ki:

  merhaba bn kaynakcıyım daha yamatada calıstım meslek lısesı mezunyum yasım 23 askerlıgımı yaptım sızınlede calısmak ısterım arz ederım 05435903060

 47. ibrahim engin dedi ki:

  merhaba ben ibrahim su tesısat ustasıyım elaman acıgınız varsa calısmak ısterım yasım 23 askerlıgımı yaptım tel 5076607663

 48. cemil dedi ki:

  Ben c. Erkan 1.sınıf borucu yardımcıym ırakta rusyada türkiyede bircok illerde calıstım yurdısı gene tercihim montaj,kesim,taslalama,kaynakagzı,bütünleme vs.basta is güvenligi cok önemlidir gerek isveren gerek personel acısndan bu nodaym 05445122172

 49. Hasan NAZLI dedi ki:

  erku da elektrik mekanik bobinaj atölyelerini kurup yönetim bu atölyelerde motor sarımı, su pompa tamiri leri elk el alatleri,aracların şarz,marş,dinomaları bakım işlerini yaptım 40 yıllık ustayım .

 50. ilyas şahin inceoğlu dedi ki:

  mekanik montaj ustasıyım.en son khabarovsk ta enka firması ile çalıştım.rusya .kazakistan.yemen de çalışım gama tekfen ve gate firmalarında çalıştım yurtdışı deneyimim var .tlf:05545901103 .

 51. ilyas şahin inceoğlu dedi ki:

  mekanik montaj ustasıyım tecrubeli ve deneyimliyim.yurtdışı çalıştıgım yerler rusya 2 kez viksa ve khabarovsk.kazakistan atrova gate firması ile.rusya gama ve enka.yemen yamanlar firması ile çalıştım.saygılarımla iyi günler 05545901103

 52. osman özdemir dedi ki:

  ben demirciyim ustalık belgem ve yurd dışı tecrübem var 05452713669

 53. bayramkaya dedi ki:

  21 seneden berı pompa opr refaran verebılırım saygılar 05412501144 enon tasyapı etıtaş yurdısı deneyım var

 54. abıdın dedi ki:

  slm kalıp duvar ustasıyım.romanya rusya tecrube ve deneyımım var ayrıca rusca romence ıyıderecede konusuyorum.sızın fırmayla calısmak ısterım dolewaraskaya@hotmail.com

 55. kenan ozkaya dedi ki:

  ben 27 yıldır kalıpcı ustasıyım daha bırcok yerde celıstım sırketınızle yurt dısında calısmak ısterım yurt ıcıde olabılır numaram 05323337618

 56. fatih dedi ki:

  merhaba ben fatih yurtdışında6 yıl ascıbasılık yaptım şu anda yine yurt dışında yapı merkezinde ascıbasıym ama sizinle ve uğur beyle çalışmak isterim enka 5 yıl cezayir 2 çalışıyorum 0668922103 tlf

 57. kadir dedi ki:

  slmben sıva duvar fayans ustasıyım 5379733032

 58. ibrahim dedi ki:

  slm kalıpçı kalfasıyım 35 kişilik ekıbım var turkıye santıyelerınde sıznle çlşmkta mutluluk duyarım refaransım çok ii hep yurt dısında çaliştım turkiyede isb şafak hastanesını yaptım tr şantıyelerınızde çelşmk istrım 545 372 31 31 536 889 92 94

 59. AHMET YILDIZ dedi ki:

  İNCEİŞLER KALFASIYIM BAKU BİLGE
  86 VİLANIN İNCE İŞLER FORMENLIĞI
  YAPTIM RUSYADA KAFALIK 28 YIL TERCUBEMLE BUYUK FİRMALARA CALIŞMAK İSTİYORUM REFARANS CV
  MEVCUT SAYGILAR GMS 5322230879 +5343383393 EV 2245730517

 60. İSMAİL BOZKURT dedi ki:

  hiyap operatörüyüm

 61. Senol KABADAYI dedi ki:

  mermer seramık ustasıyım yurtdısı deneyım var tem troy, enka ,vestel , tac perde fb. ıslerını yaptım ustada sıkıntım yok yeterkı ronasans gıbı fırmayla calısalım saygılar

 62. kemal koçak dedi ki:

  24 yıl erdemirde çalıştıktan sonra emekli oldum. inşaat teknikeriyim.yurtdışı şantiyelerinizde şantiye şefi olarak çalışabilirim. çelik kons imalat montaj,sac kaplama ,kumlama ve boyama işleri ile betonarme ve deniz yapılarında tecrübem vardır. taş ocağı işletmesi konusunuda iyi bilirim.orta düzeyde ingilizcem vardır. firmanızdan iş talep ediyorum. tel …05358446879.

 63. resul yuce dedi ki:

  Merhaba.alcipan asma tavan bolme duvar ve montaj ustasiyim.bir cok kez yurt disinda calistim.yurt disi santiyelerinizde calismak istiyorum.0541 844 07 62.simdiden tesekkur ederim.

 64. mesut sarı dedi ki:

  merhaba, ben mesut kalıp ustasıyım ırak bağdat sochi adler de olimpiyatlarda çalıştım monolith beton da parasal sorundan dolayı ekiple komple bıraktık tekrar olimpiyatlarda çalışmak istiyorum sochi,.adler, krasnaya polyana fark etmez arkadaşlarda var ekip olabiliriz extradan benim kulevinc tecrubemde var kalıp vinç fark etmez ilgililere duyrulur tel: 534 327 04 76 şuan ankaradayım

 65. özgür dedi ki:

  selam ben iş arıyorum çok acil işe ihtiyacım var ne olursa yaparım tel.05439622692

 66. erkan dedi ki:

  slm benım ısmım erkan ben metal ısı yapmakdayım daha once tav da calısdım katar havalımanında calısdım. sımdılık bosdayım eger elemana ıhtıyacınız lursa sızınle calısmak ıstıyorum 05369109156

 67. Senol KABADAYI dedi ki:

  mekanık angalaj mermer kaplama deneyım var rusya enka ram 14 asansor kaplamaları dıs cepe mekanık mermer kaplama mermer montaj elamanım var saygılar 0538 935 63 77 saygılar

 68. ismail dedi ki:

  slm ben ismail arap yurt dışı tecrübem var daha önce yüksel inşaat nurol inşaat sasel elektro mekanik firmalarında çalıştım havalandırma ve montaj ustasıyım aynı zamanda kaba inşaat ustasıyım.sizinle çalışmak istiyorum. tel:0542 741 11 26 saygılar

 69. mehmet dedi ki:

  merhabalar alçı boya kartonpiyer dış cephe montalama söve süsleme gibi işlerin ustasıyım işimde çok çalışkan ve iyimdir yurt dışında çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var hangi ülke olduğu farketmez

 70. veysel dedi ki:

  alçı ve alçıpan ustasıyım . sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum. tel: 0536 674 34 27

 71. abdullah dedi ki:

  Slm ben abdullah batur kalıp ustasıyım rusyada 2 yıl odak inşaatta çalıştım sizinle çalışmaktan memnun duyarım tel:0539 720 69 78

 72. Soner dedi ki:

  Merhaba ismim : soner ozyildirim kule vinc oparatoruyum 15 yildir kule vinc opratoru olarak calismaktayim.! yurt disi ve yurt disinda bi cok firmada calistim. deneyimli ve usta bi oparatorum.. is makinasi kullanabilr ehliyetim var ( G ) sinifi calismalarinizda basarilar dilerim saygilarimla. 05372583189

 73. maruf timur dedi ki:

  slm ben 19 yılk alcı boya dış cepe ısıyalıtım iskele kurma sukme deneyım var

 74. hakan ceyhan dedi ki:

  slm ben hakan ceyhan ben hıyap oparatoruyum ayrıca tavan vınci ve forklıft oparatoruyum hıdro elektırık santrallerınde calısıorum montajda çok deneeyımlıyım yıllardır k.maraşta ki enerjısa heslerınde rotor stator montajı tavan vıncı olarak ve şalt sahası montajında calısıorum yurt dısında sizinle calışmak istıorum…..tel..0536 688 53 02

 75. ismailaslan46@gmail.com dedi ki:

  ben kaynakçi formeniyim dünyanın bir çok ülkesinde çalıştım meslek formenliği yapıyorum 27.12 2012de türkmenistandan geldim ccc arap şirketinde çalışıyordum normal düzeyde ingilizce biliyorum telefon numaram 0539 427 16 52 değerlendirirseniz ekibim ile varım

 76. Sinan kaşka dedi ki:

  Sinan kaşka ızalasyon montalama ve boya işlerinde tecrubelıyım ekipimde mevcut 0534.416.58.73

 77. hasan avcı dedi ki:

  hasan avcı asama tavan ve iç kaplama ustasıyım 0507 523 30 14

 78. serkan aksoy dedi ki:

  selam lar bır sure yurt dısında calısıyorum halende calısıyorum berksanla olursa sızlerlede calısmak ısterım en yakın zaman da sızden meyıl yada armanızı ısteye bılır mıyım elektırık cı olarak calsıyorum 05379900131

 79. yadigar aydin dedi ki:

  selam ben kalıpcı ustasiyim sivastan meslegımde ıyım 7 yıl yurt dışı deneyımım var israilde yaşım 38 cep 05532989787

 80. hasan kose dedi ki:

  ben 7 senedır yurt dısında perı kalıp ve doka kalıp sıstemınde usta olarak calıstım.suan turkıyedeyım ve ıs arıyorum

 81. hasan kose dedi ki:

  ben 7 senedır yurt dısında perı kalıp ve doka kalıp sıstemınde usta olarak calıstım.suan turkıyedeyım ve ıs arıyorum 05380645330

 82. fikret dedi ki:

  slm ben kalıp duvar alçı işlerinizde çalışmak isyerim bilgilerinize 05425345167

 83. uğur cem dedi ki:

  e gloder ehliyetim var damper li mikser loder fark etmez yurt dışı şantiyelerinizde çalışmak istiyorum nersi olursa olsun fark etmez 05354602361

 84. murat dedi ki:

  slm 34 yaşındayım mikser ve kamyon şöförüyüm elektronik meslek lisesi mezunuyum 2.5 yıl fas,ta çalıştım doğuş usaş ento şimşekler akınbeton çalıştığım inşaat firmaları…553 331 92 96

 85. TUFAN YAĞCI dedi ki:

  TUFAN YAĞCI SOĞUK DEMİR USTASIYIM 10YIL İŞ TECRÜBEM VAR VASIFSIZ DA NE İŞ OLSA YAPARIM YURTDIŞINDA ŞANTİYELERINIZDE İŞ İSTİYORUM NERESİ OLURSA OLSUN GİDERİM 32 YAŞINDAYIM TEL NO 05073519286

 86. TANER dedi ki:

  MERHABA BEN TANER YURTCİCEK DIYARBAKIR’LIYIM MEKANIK SIHHI TESISAT FORMAN’İ VE İŞCİ OLARAK ROMANYA VE IRAKTA İŞ BITIRDIM RUSYA VEYA ERBİL’DE UYGUN GORECEĞİNİZ ŞEKILDE TESISAT İŞ TEKLİFİNİ BEKLİYORUM. GERCEKTEN BU FIRMAYI İSTIYORUMM KOLAY GELSİN 0533 761 58 28

 87. irfan özcan dedi ki:

  merhaba ben bursada ıkamet edıyorum 28 yasındayım soguk demır ustasıyım sızınle calısmak ısterım tel 0531 451 22 23…

 88. selim berk dedi ki:

  slm merhaba ben mehmet montalamacıyım acil iş arıyorum rusya moskova ülke farketmez 0541 775 32 30

 89. yaşar barut dedi ki:

  20 yıllık elektrik tesisatçısıyım.belgelerim mevcuttur. yurtdışında çalışabilirim, 0533 559 7313

 90. bestami dedi ki:

  meraba ben k.mraşta daha önce burgerking ve dominos pizzada kasayer ve bord elemanı olarak çalıstım kasayer olarak başvuru yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 91. $EVKET CEYLAN dedi ki:

  KOLAY GELSIN ANKARA 1961 $EVKET CEYLAN MEKANIK SIHHI TESISAT KALORIFER VE DOGALGAZ 1978 den BUYANA DEVAM ETMEKTEYIM..TESISAT FORMENI OLARAK DEVAM ETMEKTEYIM. TARAFINIZA ARZ EDERIM..SAYGILAR

 92. sedat büyüksaraç dedi ki:

  selam ben sedat ronasansda 14 kaynakcı olarak calısdım lıpyada tekrar lıpyada ronasanda is bekliyorum 05336168087 ustaık ve usta ögretici belgelerim mevcuttur
  lıpya numaram 50027 dır

 93. a-ihsan dedi ki:

  selam ben sıhhi tesisat ve mekanik tesisat ustasıyım belgem var25.yıllık ustayım proje okurum libya/cezayirde çalıştım yurtdışı tecrübem varsizinlede çalışmak isterım.gsm.0535.856.85.07

 94. Engin DENİZ dedi ki:

  Merhaba Ben Engin DENİZ.EML Mezunuyum.İnşaat Denircisi ve Elektrik kaynakçısıyım.Yurtdışı tecrübem var.Şirketinizde çalışmak istiyorum.

 95. Engin DENİZ dedi ki:

  05376757582

 96. hayrettin dedi ki:

  türkmenistanda iş arıyorum.

 97. hayrettin dedi ki:

  iş arıyorum

 98. mahmut dedi ki:

  harita teknıkerıyım yurt dışında iş arıyorum ilgilenırsenız tel :05350433818

 99. sedat büyüksaraç dedi ki:

  sedat büyüksaraç :selam ben sedat ronasansda 14 kaynakcı olarak calısdım lıpyada tekrar lıpyada ronasanda is bekliyorum 05336168087 ustaık ve usta ögretici belgelerim mevcutturlıpya numaram 50027 dır

 100. ali nergiz. dedi ki:

  merhabalar biz inş. üzeri kaba işi olmakla beraber ince iş lerin de ekip olarak çalışıyoruz zizin firmaylan da çalışmak isteriz. yaptığımız iş üzeri ister yurt dışı ister yurt içi referans verebileceğimiz bir çok firma var. sizinle çalışmak isteriz saygılar.

 101. bekir ayvaz dedi ki:

  merhaba ben demirçi kalfasıyım yurtdışına gitmekistiyorum.ekip ayarlarım demirci kalıpcı tek gelirim.projeden çok.iyi anlarım yurtdışı tecrübem var.israil.arabistan.romanya.rusya.katar.kıbrıs.acil.ehliyet var.c.sınıfı.05376199133

 102. zekai incedal dedi ki:

  slm ben zekai incedal tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var E sınıfı ehliyet var no. 0531 833 09 38

 103. ismail dedi ki:

  slmlykm ben ismail mobilya mutfak dolabı,kapı imalat, montaj ustasıyım 31yıllık tecrübem var,3kişiyiz 05498504487

 104. İBRAHIM dedi ki:

  ibrahim :s.a ben ibrahim 25 kişilik kalıpcı ekıbım var rusyada daha önce çlştım yurt dısına 25 eger yurt içinde yanı turkıyede iş olursa 40 kişilık ekıbım var istanbul şafak hastanesını yaptım yenı bıtırdım tercıh sorarsanızz oncelık turkıye derım bana cvp donersenız memnun olurum. ekıbım hepsı genç 21 ve 35 yas arası inş beraber çlşz a.e.olun

  5453723131 tlfnum

 105. mehmet yüksel dedi ki:

  selan ben mehmet yuksel samsunluyum sizinle kalıp çı ekıbimle calışmak isterim TEL0534 3420839 0539 6603602 ilginizden dolayı tesekkürler

 106. murat güngör dedi ki:

  slm deneyimli ekskavatöt iş makinası oprt yurt içi yurt dışi iş arıyorum 05336221061

 107. kamıl dedi ki:

  ben kamıl akbudak 5yıllık alcıpan asmatavan ustalıgı yapıyorum sızınle yurt dısında calısmak ısterım tel no.05426670736

 108. ömer ayhan dedi ki:

  mereba 25 motor bakım ustasıyım mekanik pinomatik hidrolik konularında uzmanlık alanım turkmenistanda koca gurup firmasında calıştım işi bitirdim ve dönüş yaptım 36 yaşında ve ekip çalışmasında başarılı oldugum sölenir uyumluyumdur kurallara uymayı severim 0554 883 28 67 nolu telefonum dan bana ulaşa bilirsiniz ayrıca zonguldak alaplı ilçesindenin saygılar

 109. selim akbaş dedi ki:

  slm ben 12 yıldır kepçe operatörüyüm 3 sene yurtdışında çalıştım tel 05444706262

 110. abidin zonkur dedi ki:

  asfalt formeniyim yurt dışı tecrübelerim çok 40 yaş ıraktayım şuan ekibimle türkmenistan projenizde çalışmak isterim. 0750 525 76 37

 111. hasan birlik dedi ki:

  slm ben hasan förmenim demir vekalıpcıyım yurdışı deneyimimvar 2008 beridorçe holdink bünyesinde formen likyapıyoru ıraktanyeni döndük 60 kişilik ekibim var 20 güniçinhazırlanıpyurdışına çıkabiliriz referas isterseniz pıroje müdürü ender özalp 05334267181 dorçe personel sorumlusu ugurbey 03124811030 benim numaram 05353526226 sizinle çalışmaktan onurduyarım

 112. bayramkaya dedi ki:

  sızınle calışmak ıstıyorum calştım yerler cımsa enka taşyapı etıtaş martaş referans verebılırım beton pompa opr 0324 3208907 05412501144 saygılar

 113. burak elmas dedi ki:

  Slm sivastn yurdisnda calismak istyrm demirciym ortama uyarmm suanda iszizm sayglr..05342513638

 114. gökhan dedi ki:

  selam hatay dan gökan seramik mermer mekanık montaj ustasıyım ..

 115. alpay taşkıran dedi ki:

  merhabalar sırketınızın çok ıyı bır şirket oldugunu duydum ben rusyanın 5 bolgesınde çalıstım otobus ve tır şoforu olarak çalıstım sızınle çalısmak ıstıyorum sızınle

 116. murat dedi ki:

  slm ben beko loder oparotoruyumdaha once enka da yurtdısında alarkoyla melen cayı projesınde calıstım 0535 509 67 76

 117. halil ilhan dedi ki:

  mrb eskavatör jsb operatörüyüm bir çok firmada yurt dışı yurt içi göre aldım alyapı kazı cevre düzenlemesi siznle çalışmak isderim saygılarımla. 0531 563 77 54

 118. ahmet dedi ki:

  mermer granit ustasıyım taban mekanik ekibimizde var türkmenistan ve rusyada çalıştım erko polimeks enka firmalarında

 119. ahmet dedi ki:

  05312063333

 120. ali sarı dedi ki:

  elektirik ve mekanik makina bakım teknisyeniyim uzun yıllar koç gurubunda elektirik ve mekanik bakım formenliği yaptım enson ırak süleymaniyede kule vinç bakımı ve elektirik bakım ustabaşısı olarak görev aldım yurt dışında görev alabileceğim mesleğime uygun iş arıyorum irtibat (ali sarı tel:05417862767)

 121. Ayhan GÜNERİ dedi ki:

  Beko,eskavatör,yükleyici,beko loder oparatörüyüm 20 yıllık kepçe geçmişim var şehir içi alt yapı deneyimim var G,F,E,Eskavatör ehliyetim var yurtdışında çalışmak istiyorum.0543-583-79-31

 122. bülent erdugan dedi ki:

  rusyada 7 ay calıştım seramik ışleri yapıyorum mermer yapıyorum betebe yapıyorum işimde basarılım ışi iş gıbuı yapan ustayım bülent erdugan 05369654864 saygılar

 123. cihan yıldırım dedi ki:

  merhaba… adım cihan yıldırım kulevinç operatörüyüm. 25 yaşındayım önlisans mezunuyum sizinle çalışmaktan gurur duyarım. 0536 706 50 96

 124. hayri köse dedi ki:

  slm 5 yıl rusyada çalıtım kule vinç operatörüyüm.36 yaşındayım (E) ehliyetim ve operatör belgem var. sizinle çalışmak istiyorum.5327967062

 125. tamer dedi ki:

  ben ıskenderundan tamer alçıcı boyacı ustasıyım ekıbım varsızınle çalışmak ıstıyorum 0530 829 77 95 0533 085 50 51

 126. ali ekin dedi ki:

  merhaba ben kalıp ustasıyım 4 yıl kazakistanda çalıştım yurt dışında sizlerle çalışmak istiyorom ali 05365410378

 127. osman polat dedi ki:

  adım osman havalandırma ustasıyım sırketınızın emınırlıgı nedenı ıle sızınle calısmak ıstıyorum sımdıden cok tesekkur ederım 05301137421

 128. asper dedi ki:

  Merhaba ben mobil ve kule vinç operatörüyüm fili olarak 15 yıldır bu işi yapıyorum vinç konusunda tercübeli bir operatörüm.

 129. asper dedi ki:

  Merhaba ben mobil ve kule vinç operatörüyüm fili olarak 15 yıldır bu işi yapıyorum vinç konusunda tercübeli bir operatörüm. tlf.0535 668 28 17

 130. talip polat dedi ki:

  ben talip polat 38 yaşındayım bursa inegölde ikamet etmekteyim marongoz ve mobilya ustasıyım yurt dışı iş arıyorum tel:05304416736

 131. deniz dedi ki:

  merhaba ben deniz renasasta daha önce ukranyada çalıştım alçı iç dekorasyan kalıp demir hepsinden anlarım yapıyorum renasasta yine yalışmak istiyorum tel 05340614280

 132. alpay taşkıran dedi ki:

  alpay taşkıran :
  merhabalar sırketınızın çok ıyı bır şirket oldugunu duydum ben rusyanın 5 bolgesınde çalıstım otobus ve tır şoforu olarak çalıstım sızınle çalısmak ıstıyorum sızınle d sınıfı ehlıyetım var rus araclarını tanıyorum 05436620329

 133. ercan zorlu dedi ki:

  slm ercan zorlu ben 25 yıllık ahşap ustasıyım dek döşeme ve cepe giydirme işlerinde çaliştım inşaat kalıpişi yaparım iyi çalişmalar

 134. eray berber dedi ki:

  Selam ben manisa/soma’dan ERAY BERBER.Sizinle yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak istiyoruz.10 kişilik inşaat ekibim var.Daha önce rusyada inşaat sektöründe çalıştık yurtdışı deneyimimiz var.Sizinle yurtdışı projelerinde çalışmak isteriz.05348967918

 135. kadir güner dedi ki:

  selam ben samsun asarcıktan kalıpçı ustasıyım 2 yıl sam tetersburg ve 5 yıl ukraynada çalıştım şimdi yeniden sam petersburgda çalışmak istiyorum ilgilenirseniz numaram 05425074511ararsanız sevinirim
  kadir

 136. nazım sakarya dedi ki:

  ben hazır mutfak mermerit döküm ustasıyım acıl yurt dışında iş arıyorum

 137. coşkun dedi ki:

  mrb seramik ve elektrik ustasıyım 5 yıllık şantiye tecrubem var yurt dışında çalışmak istiyorum 05423905984

 138. nazım sakarya dedi ki:

  ben hazır mutfak mermerit döküm ustasıyım acıl yurt dışında iş arıyorum 05344725581

 139. Cemal CAN dedi ki:

  Rönesans ta çalışmak gerçekten onur ve mutluluk verici.İki çimento fabrikası şantiyesinde çalıştım.Gerektiğinde yine severek çalışırım.Lakin son şantiyemde:iş kazası geçirip yatıyor olmamdan dolayı genel formen bana:”yarın ya işe çıksın,ya da kırmızı kalem çekip çıkışa göndereceğim”diye haber gönderdi,bende sağlık sorunlarımdan dolayı çıkış aldım.Maaleef Rönesans gibi eşsiz,büyük bir firmada böyle olaylar olabiliyor.

 140. bekir bülbül dedi ki:

  merhaba fayans seramik mermer ustasyım. 15 yıl rusyada çaliştm şantiye tecrübem var tel: 05376449901

 141. ALİ KOÇAK dedi ki:

  ÖZGEÇMİŞİM
  Adı Ali
  Soyadı Koçak
  Doğum Tarihi 25.12.1968
  Askerlik Durumu Yaptı / Mardin- İdil
  Eğitim Durumu Lise Terk
  E-Mail / Telefon alikocak25@hotmail.com / 05327688269
  Mesleği Beton Santrali Operatörü ve Formeni
  Çalıştığım Firmalar
  Namtaş Beton Mak. Ve beton ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. İZMİR (1990-1995)
  * Kemal Onüçlüel 2328781359
  Özkar Prefabrik İZMİR (1995-2004)
  *Mustafa Özdemir 5322340095
  ATM Dalaman Dış Hatlar Ter. Şant. MUĞLA (2004-2008)
  *Müslüm Akkurt 5382495072
  Ürbek İnşaat UKRAYNA/ Kırım (2008-2009)
  *Davut Eskihelaç 5339647997
  Mitaş Enerji Nakil Hatları İnş. Tah. Böl. LİBYA (2009-2011)
  *Erkan Demir 5365593035
  Öztaşbaşı İnşaat A.Ş.(Yol Çalışması) KONYA (2011-2013)
  *A. Erdal Gökçe 5332059280
  NOT: Kuzey Irak’ta 10 gün Beton Santrali Montajı Yaptım.
  2 ay Sudan’da Beton Santrali ve Parke Makinası Montajı yaptım.

 142. nihat dedi ki:

  slm yurt içi yurt dışı elektik teknikerligi yaptım artı mekanikçiyim elektrik su kalörifer dogal gaz ekibim var konum farketmez yurt dışı bünyenizde çalışmak istiyorum saygılar 0545 474 71 71

 143. selahattin dedi ki:

  Slm ben selahattin ağrı lim

  ıyım ben şansımi denemek istyorum ve american siding ustasiyim ikinci meslekim duvarcıyim pek emin degilim ama şansımi deneyim cep 537 700. 69 85 bekle babam yaz gelsin

 144. muammer çınar dedi ki:

  konyadan selamlar kalıp demir ustasıyım ayrıca alçı sıva boya ve montolama sertifikam var yurt dışı iş arıyorum ihtiyaç halinde irtibat tlfnm 05438572580

 145. abdurrahman dedi ki:

  bodrumdan selamlar inşaat kapsama tercübem çok kendi firmamla bodrum yarım adasında bir çok firmaya yükleyici firma mahyetinde iş yaptım halen falyetlerimiz devam ediyor bodrumdaki pırojelerinizde beraber çalışmayı istiyorum no 5444463223

 146. ahmet dedi ki:

  meraba ben ahmet tırans mikser oprtörüyüm daha önce çalışdıgımşirketler eser onur ortaklıgı arabistan -tunus-umman…mkser oprtörü olarak çalıştım sekiz yıl deneyimim var .aynı zamanda ırak sülaymaniyede tefirom gurup şirketiyle demir çelik fabr projesinde su tesisat ustası olarak birbuçuk yıl çalıştım .şu anda işe ihtiyacım var sizinle çalışmak isterim arasanıs sevinirim.telefonum 05349608084

 147. ramazan dedi ki:

  mobil vinç operatörüyüm,mikser şoförüyüm yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum
  cep. 05075077038

 148. murat dedi ki:

  merhaba 25 yıldır elektrikçiyim türkmenistan da çalışmak isterim.tlf 05376287323

 149. uğur dedi ki:

  mrb 1970 doğumlu olup 1986 -1987 inşaat teknik lise mezunuyum ırakta benzin istasyonlarının anahtar teslim işlerinde formenlik yaptım ama asıl mesleğim elektirik tesisattır inşaat ile hangi iş olursa olsun beni değerlendirmenizi isterim iyi çalışmalar

 150. Taner Yılmaz dedi ki:

  selam ben trabzonlu kalıpcı kalfasıyım rönesans holdıngı ıyı tanıyan rusyada 8 yıl calısdım acıl ıse ıhtıyacım var kendı ekıpım ıle ıs yaparı kalıp ısı 15 yıldır kkalıpcıyım no.05321537137

 151. ferhat dedi ki:

  merhaba sıhhı tesisat kat karolifer ısı cam demir doğrama ferforje oksijen argon vizyon gaz oltı ekbimle beraber iş arıyorum ilgilenlere teşekür ederim numaram 0532 658 68 86 gsm 03540619230

 152. Ali birdal dedi ki:

  Kule vinç operatörüyüm iş arıyorum gerekli belgem var tel 05317620521

 153. serhat dedi ki:

  soğuk demirci ustasıyım projeden anlarım seri bağ atarım yurt dışında uygun pozısyonda çalışmak istiyorum ilginize tşk tel:05384136336

 154. kaya yüksel dedi ki:

  ben yüksel kaya soguk demirci ustasıyım rusya ve dubai çalıştım projem var ekip var özellikle umman şantiyenizde çalışmak istiyorum tel.05364334550

 155. yüksel dedi ki:

  ben trükmensitanda 3 yıl mobilya cilacısı olarak görev yaprım sizlerlede calışmak isterim saygılar 0536 590 9074

 156. AHMET YILDIRIM dedi ki:

  Sayın ilgili!!! 36 yaşında mekanik, kaynak, tesisat ve tornacıyım. yurtdışında 1 yıl çalıştım. SİZLERLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM SAYGILARIMLA…

 157. yılmaz vatansever dedi ki:

  ben 15 yıllık alçıpan düzleme ve dış cephe kaplama ustasıyım daha önce libyada çalıştım sizinle çalışmak istiyorum en az 2 yılık sözleşmeli çalışabilirim hiç izin kulamadan uzun vadeli çaışmak istiyorum tel.05366557928 05435420241

 158. abdullah uygur dedi ki:

  2sene k ırak vekuveytte mutfak ve depo görevlisi olarak çalıştım rönönans gurupta çalışmak istiyorum

 159. abdullah uygur dedi ki:

  2sene k ırak vekuveytte mutfak ve depo görevlisi olarak çalıştım rönönans gurupta çalışmak istiyorum

 160. ali filiz dedi ki:

  biz 5 arkadasiz kaba inssaat islerinde kalip demir ustasiyiz su an libyadayiz islerimizin bittigi icin turkiyeye donuyoruz rononas gurupta calismak istyoruz libya 002180926758865 turkiye 05399295863

 161. ahmet dedi ki:

  jcb oparatoruyum

 162. kemal kurtulmaz dedi ki:

  iyi çalışmalar diliyorum. yurtdışı deneyimine sahibim.2007_2009 yılları arasında katarda çukurova baytur ile convension center projesini bitirdim, daha sonra libyada tripoli ve zleytın kentlerinde üç ayrı projede bulundum.iyiderece kalıp demir mekanik ve elektirik projelerine hakim,uygulamada profesyone l. ayrıca ingilizce ve arapçayı ş t yatıracak ve kotrol firma pesoneline teslim edecek düzeydeyim. tel. 05344518862

 163. sezgin akgül dedi ki:

  15 yıllık seramik fayans ustasıym yurt daışı tecrübem vardır çalışmak istiyom yurt dışında no 05534198144

 164. mitat dedi ki:

  sn ilgili toplam 15 yıllık aşcılık tecrübem var soguk sıcak ve döner ustasıyım ilgili belgelerimde bulunmaktadır 2 yıl yurtdışı tecrübemde bulunmaktadır sizlerle beraber yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla

 165. YUSUF dedi ki:

  İyi günler ben YUSUF alçı boya ve ısı yalıtım ustasıyım yurt içi ve yurt dışı fark etmez yeterki iş olsun calisirim
  Tel: 544 284 4121

 166. Tarık Yılmaz dedi ki:

  Sayın değerli Röneasans ben Polimeks İnsaat Türkmenistan da muhasebe departman ında 2011 2013 yılda çalıştım şimdi yine yurttış çalışmak istiyorum heryer olur. Şantiye idari amiri personel sorumlusu muhasebe arşiv bölümü olur ve deneyim var İstanbul yaşiyorum doğum tarih 1983
  Telf numaram 0532 131 56 66

  Saygılarımla

 167. abdurrahman toplama dedi ki:

  kule vinç operatörüyüm rönesans inş.la yurt dışında çalışmak istiyorum tünel ve peri kalıp da tecrübeliyim tlf.0536 437 93 57

 168. mehmet karamercan dedi ki:

  merhaba mekanik tesisat işlerinde 10 kişilik ekibimle sizlerle yurt dışında çalışmak isteriz.mesleğimiz üzerine hepimiz üst düzeydeyiz yurt dışında tecrübeli insanlar arıyorsanız pasaportlarımız hazır durumda kısa sürede çalışmaya hazırız…0535 966 16 51

 169. cumali ateş dedi ki:

  iyigünler adanadan agrıyorum 15 sene alüminyum dograma atölyesi çalıştırdım ekip kura bilirim asma dış cephe pvc ekip kura bilirim yeni emekli oldum formen olarak çalışmak istiyorum ingilizce konuşur yazarım 05366686978

 170. beşir yağmur dedi ki:

  inşaat boyacısıyım ağırvasta şoforlümde var ekipvar sizinle çalışmakisteriz cep05323411588 koşull önemli değil rusya olmasın

 171. yüksel dedi ki:

  selam ben trükmensitan aşgabat şehrinde 3 yıl mobilya cilacısı olarak görev yaptım sizinlede çaluşmak isterim saygılar pasoportum var 0536 590 9074

 172. haci dedi ki:

  ağır çelik ve profil ustasıyım proje okurum sızınle çalışmak iştıyorum 0530 303 12 59

 173. MEHMETKOYUNCU dedi ki:

  selam ben mehmet koyuncu ıs arıyorum kayar kalıp ekıbımle bırlıkde su anda beypazarı yunus emre termık satıralında calısıyom yurddısı tercubem var 1 yıl urdun avsad ınsaatda calısdım 3yıl azerbaycan akkord sırketler gurubunda calısdım demırcı ekıbı saha betonu ekıbımız mevcuddur yurddısına cıkmamızda bır engel yokdur TEL .05388726767

 174. izzettin çakar dedi ki:

  yurt dışı işi arıyorum mermerci ustasıyım rusyada gürcistanda azerbaycanda çalıştım iş arıyorum

 175. izzettin çakar dedi ki:

  türkmenistan ukrayna tüm avrupa ülkeleri farketmez mermer ustasıyım tel.05383432242 izzettin

 176. ali sonuç dedi ki:

  alçı sıva mantolama ustasıyımyutr dışında çalışmak isterim.05074696336

 177. askinakkaya@hotmail.com dedi ki:

  slmlar ben aşkınakkaya yurdısından yenı geldım suanda bos dayım işarıyorum cenk insaatde calısıyorudum tekrar yurdısın da calısmak istiyorum gıras nodarda işiniz varsa alırsanız sevınırım kalıp sıva perde kolan işlerınde calı sıyorum saygıklarım la aşkın akkaya sakarya 05358872601

 178. RİFAT KAYRAN dedi ki:

  BEN SAHA VE MAKİNE FORMENİYİM İZMİRDE İKAMET EDİYORUM KENDİME UYGUN İŞ ARIYORUM

 179. battal demir dedi ki:

  selam ben yaklaşık 18 yıldır inşaatçıyım çok üzenli ve dürüst olduğum için bişey sahibi olamadım inşaatla ilgili her kalemde ustasıyım desem yalan olur yardımcı ama eğitilebilir işçiyim şu anda işe ihtiyacım var ülke fark etmez özellikle yüksek çelik mantaj işlerinde çalıştım sizinle çalışmaktan kıvanç duyar amaç belli geçim rast gele 10 yıllık pasaportum hazır.05367948201

 180. doğangünay dedi ki:

  merhabalar inşaat işçisiyim yurtdışı deneyimim vardır yurtdışı inşaat işi arıyorum ülke farketmez saygılarımla doğan günay 0536 692 63 51

 181. hasan dedi ki:

  selam inşaaat işcisiyim elektrik ustasıyım ve ayrıca operatörlük de var sizinle calışmak istiyorum 5416859707 bu benim cep

 182. serkanyakut dedi ki:

  merhaba ben serkan 33 ys mermer seramık ustasıyım 16 yıldır meslegımle ugrasıyorum 8 yıl rusyda calıstım enka ve gazprom gıbı fırmalarda calıstım gecen sene turkmenıstanda fırmanızın tasorununda calıstım ve sızınle calısmak bana gurur verır yalnız mermer seramık degıl sızın uygun gordugunuz ıs dalında calısabılırım yabancı dılım rusca ıyı derece ve ıngılızce numaram 05316343118 maıl serkanyakut80@hotmail.com sevgıler

 183. kemal dedi ki:

  merhaba ben kemal kalıpçı ustasıyım yurt dışı işlerinizde çalışmak istiyorum 0530 920 66 07

 184. erdoğan dedi ki:

  slm ben erdoğan 1981 doğumluyum elektirik tava ustasıyım 13 yaşımdan buyana hayatım şantiyelerde gecti sizinle calışmaya talibim 05436538967

 185. hakan dedi ki:

  selam ben hakan 17 senedır mersinde kalıpta colısıyorom tecrobeliyim 2 sene k ıraktada calıştım ilgilenen olursa arasın 05355217269

 186. ergin dedi ki:

  mrb ben ergin seramik ve granit ustasıyım yutrdışındada çalıştım daha önce istenirse ekip kurupta çalışa bilirim şimdiden teşekkürler tel..05365809081

 187. salih dedi ki:

  selam ben salih açıkgöz exvatör operetörüyüm arabistan dubai ırak afkanistan gibi ölkelerde çaliştım E_G sınıfı ehliyetim mevcuttur sizinle çalışmaktan memnun olurum sagılarımla . tlf;05326404158

 188. salih dedi ki:

  ben cumali açıkgöz silindir operatörüyüm ırakta çalıştım silindir setifikam var sizinle çalışmaktan memnun olurum.tlf;.05423010171

 189. cumali dedi ki:

  ben cumali açıkgöz silindir operatörüyüm ırakta çalıştım silindir setifikam var sizinle çalışmaktan memnun olurum.tlf;.05423010171

 190. selahaddin gönültaş dedi ki:

  mrb. ben selahattin gönültaş .kaynakçı teknikeriyim.inşaatta kalıp,demir,duvar,sıva işlerinde 11-12yıl taşaronluk yaptım.ayrıca alüminyum dış cephe imalat ve montaj ustasıyım.sizinle çalışmak istiyorum.saygılarımla.tel.05362392371

 191. ADEM KÖSE dedi ki:

  merhaba ismim ADEM KÖSE 16 yıllık KULE VİNÇ operatörüyüm montaj ve de montaj tecrübesine sahibim TRABZON luyum sizinle çalışmak istiyorum yurt içi yurt dışı fark etmez 05438574022

 192. cumali çırak dedi ki:

  mrb ben cumali çırak çeşitli firmalarda yurtdışı ve türkiyede gamada emt polimeks kulak aş gibi çeşitli firmalarda saha formenligi ve inşaat formenligi yaptım 20 yıllık iş tercübem var bilgilerinize sunarım gsm 0536 986 17 66

 193. kadir demirkol dedi ki:

  mrh ben kadir 14 yılık iş makinası eskavotör operotoruyum sizinle yurtdış da çalışmak istiyorum yutdışı tecrubem var daha önce sudi arabistanda çalıştım firma çetinişletmeleri .eser holdınk a ş saygılarımla tel 0538 200 91 33

 194. mitat dedi ki:

  sn ilgili toplam 15 yıllık aşcılık tecrübem bulunmaktadır istambulda ceşitli ketring ve restoranlarda calıştım suluyemek sogukmeze ve döner ustasıyım ilgili belgelerimde bulunmaktadır sizlerle yurt dışında calışmak istiyorum saygılarımla mitat 05376454626

 195. Ayhan GÜNERİ dedi ki:

  yirmi yıl lıkkepçe operatörüyüm e g f yükueyici eskavetör bekoloder kullandım ve ehliyetlerim var sizinle çalışmak istiyorum tşklr 05435837931

 196. şenel dedi ki:

  mrb ben 8 yıllık ekskavatör operatörüyüm işten 2 ay oldu ayrıldım sigortalı yurtdışı işi arıyorum maaş dolgun işe hayır demem sakın beni acemilerle karıştırmayın şahıs işinde çalışmıyorum sakın aramayın şirket tercihimdir

 197. şenel dedi ki:

  mrb ben 8 yıllık ekskavatör operatörüyüm işten 2 ay oldu ayrıldım sigortalı yurtdışı işi arıyorum maaş dolgun işe hayır demem sakın beni acemilerle karıştırmayın şahıs işinde çalışmıyorum sakın aramayın şirket tercihimdir 05365119360

 198. hasan kose dedi ki:

  ben hasan kose .yurtdısı deneyımım var ve ustabasılıgı yaptım.ve turkıyedede demır ve kalıp ustalıgı yapıyorum.yurt dısında perı ve doka kalıp celık kalıp skaydek kalıp uzerınde calıstım.ronasans sırketıyle calısmak ıstıyorum.tl 05380645330

 199. Burak dedi ki:

  Merhaba 18 yıllık havalandırma ustasıyım atölye ve montaj şefliği bir çok şantiyeyi idare etmiş olup son sekiz yıldır kendi atölyemiz olup ortaklar arası anlaşmazlıktan dolayı ayrılmış bulunmaktayım uygun pozisyon olursa iş arkadaşlığı yapmak isterim sizlerle mail yoluyla bilgi almak isterim

 200. osman haritacı dedi ki:

  slm ismim osman haritacı izmirliyim konyada ikamet ediyorum.çelik imalat montaj ustasıyım.gazaltı elektik kaynak prefabri imalat montaj.endüstüriyel boya kumlama.saydink lambiri çatı izalasyon işlerinde ustayım.arabistanda tekfende çalıştım şuan ankara betonun konyadaki et ve süt entegresi fabrika inşaatında çelik imalat ve montaj işlerinde çalışıyorum.sizinle yurt dışı işlerinizde çalışmak isterim saygılar.tel.05435938126.05425582342

 201. h.y. dedi ki:

  se.al. aşcıyım belgem var 0546 6392842

 202. isa dedi ki:

  meraba ben inşat demircisiyim on yılık deneyimim var elim hızlı bag atarım.

 203. ömer sencar dedi ki:

  saten ve boya işleri yaparız 3kişiyiz

 204. ömer sencar dedi ki:

  saten ve boya işleri yapılır 3 kişiyiz

 205. kadir bayrak dedi ki:

  slm ben kadirkaba inşaat formeni ve kalfayim yurt içinde vedişinda kalfalik ve formenlik yaptim deneyimli ekibimle yurt dişi şantiyelerde çalişmak isterim saygilar kadirbayrak lfasiyim

 206. kadir bayrak dedi ki:

  slm ben kadirkaba inşaat formeni ve kalfayim yurt içinde vedişinda kalfalik ve formenlik yaptim deneyimli ekibimle yurt dişi şantiyelerde çalişmak isterim saygilar kadirbayrak lfasiyim 05369741071

 207. ramazan cantürk dedi ki:

  merhaba ben ramazan cantürk her türlü fayans ve seramik işi vaparım eyer isterseniz kendi ekibimi kurabilir ve ekip olarak çalışabilirim veya tek olarakta çalışabilirim yurt işi yurt dışı fark etmez telefon numaram 5383061482

 208. yalçın dedi ki:

  ben yalçın beşenk istanbulda ikamet etmekteyim lise mezunuyum ve 3 arkadaşım daha inşaat sektöründe çalışmak istiyoruz sizlerle yetkililere duyrulur saygılarımla numaram 0541 246 62 13

 209. aziz erboğa dedi ki:

  ben inşaata kalıpçılık yaparım sizile çalışmak isterim 0538 218 16 36

 210. hüseyin özbek dedi ki:

  slm 15yıldır mekaniktessat boru kaynakcısıyım seftikam var daha önce rölasansla calıştım sizinle calışmak
  itiyorum saygılarımla 05373408648

 211. yusuf dedi ki:

  ben yusuf acil iş arıyorum hem inşaat hemde kaynak iş yapıyorum rica etsem benide çağıırn yurt dışına gitmek istiyorum 05364051784 numaram

 212. tarık ocak dedi ki:

  s.a ben cezayirde 13 sene otomobil sektüründe caliştım ..ve şuan tam bir ay oldu türkiyeye geleli dinnlendim ve şimdi yeniden cezayirde herrangine iş olursa olsun yaparım cezayirrin hemen hemen her yerini biliyorum dil problemim yoktur iyi derecece arabcam ve fransızcam vardır..tel.05355208564

 213. sadık dedi ki:

  boru montajcısıyım tesısat yozgatlıyım nom 0541 463 06 05

 214. ozgur dedi ki:

  ben ozgur erdogan moskovada 9 yil demir kalip beton ve ince isler uzerine kalfalik yaptim 4 farkli firmalarda calistim ruscam var moskovadayim is ariyorum kalfalik olur veya demirci olarakta calisabilirim 89264114851

 215. salim binici dedi ki:

  daha önce senbol sistem libya tırabus sırtte ….yamata aksarka selegart kara sıva alcı şap ve kaynak işlerinde faliyet gösterdim ve hertürlü sınava hazırım tel 03126177544 05355973889

 216. SÜLEYMAN ÖNVER dedi ki:

  selam ben kütahyadan süleyman önver paletli ekskavatör ve lastikli loder oparatörüyüm 26 sene kömür işletmeleri seyitömerde çalıştım 2008de emekli oldum 20 ay doğuş holldinle libyada çalıştım savaş sebebiyle döndüm .6 ay eser onurla suudi arabistanda çalıştım iş bitimi döndüm şimdi boşdayım rönasansla çalışmaktan gurur duyacağım bilgilerinize arz ederim

 217. SÜLEYMAN ÖNVER dedi ki:

  selam ben kütahyadan süleyman önver paletli ekskavatör ve lastikli loder oparatörüyüm 26 sene kömür işletmeleri seyitömerde çalıştım 2008de emekli oldum 20 ay doğuş holldinle libyada çalıştım savaş sebebiyle döndüm .6 ay eser onurla suudi arabistanda çalıştım iş bitimi döndüm şimdi boşdayım rönasansla çalışmaktan gurur duyacağım bilgilerinize arz ederim tel 05399239205

 218. mehmet dasci dedi ki:

  meraba ben mehmet D
  asci ALCI BOYA ,ALCIPAN ustasiyim vede yurdisinda calisiyorum ekibimle birlikte yurt disi isleri ile ilgileniyoruz ozellikle arab ulkesi olursa superr olurr

 219. abtullah madak dedi ki:

  merhaba inşat ustasıyım sizinle yurtdışında çalışmak isterimummanda yolburojesinde çalıştım enka hold kosova yol burojesinde çalıştım sudiarabistandabaraj burojesinde çalıştımsizinle yurdışı brojelerinde çalışmak istiyorum buroje okuyabilirim .TL. 5373248838

 220. şahin dedi ki:

  merhaba ben şahin inşaat kalıpcısıyım yurt dışında sizinle çalışmaktan mutlulukduyarım gsm:05383702532

 221. dilaver bakırcı dedi ki:

  1964 dogumluyum cezayir ukrayna ve afrika bujumbura burundide enka firmasıyla elektrik gazaltı ve paslanmaz kaynakcısı olarak görev yaptım firmanızda türkmenistanda görev yapan kaynakcı ali talayla beraber calıştım bende firmanızda görev yapmak istiyorum arz ederim 05436701266 05357990315 teşekkürler

 222. murat sakı dedi ki:

  inşaat demirci kalfası olarak calışıyorum ekibim var 6 yıl rusyada 2 yıl almanya ve arabıstanda calıştım tel 5347132495

 223. bahri ispir dedi ki:

  ben bahrı ordu akkusluyum ılk orta ve lıse ogrenımımı rıze de bıtırdım unıverste ogrenımımı ıse 1999 yılında fırat unıverstesı bıngol m.y.o. elektrık teknıkerlıgı bolumunu bıtırdım 15 senelık santıye tecrubem var en son ıran santıyesı kuzu grupta calıstım tunel kalıp elektrık kontrollugu bunyenızde calışmak ıstıyorum saygılarımla 05344773631

 224. FERHAT ARUK dedi ki:

  MERABALAR BEN FERHAT ARUK 01 01 1985 SIVAS MERKEZ DOGUMLUYUM ASKERLIGIMI KOMANDO OZEL TIM OARAK YAPTIM ASKERDEN ALDIM BIR COK TAKTIR VE ONUR BELGELERIM VARDIR ASKERDEN ONCE RUSYAYLA TANISTIM SANTIYE HAYATIM 2002 DE BASLADI 10 YILI ASKINDIR RUSYADA SANTIYELERDE CALISYORUM BEN BEKCILIKTEN BASLADIM CALISMAYA PUANTORLUK YEREL ALIMI PERSONEL ISLERI PERSONEL SEFI YARDIMCILIGI YAPTIM KAMP AMIRLIGI YAPTIM INSANLARLA DIYALAGUM GAYET IYIDIR ISIMI DAIMA TEMIZ VE DUZENLI YAPARIM DUZENLI OLMAYI COK SEVIYORUM ISIMDE COK DISIPLINLIYIM VERILEN GOREVI KAYIKIYLA YERINE GETIRIRIM ELIMDEN GELENI ISIMDE ESIRGEM ALDIGIM PARAYI HELAL ETTIRIRIM RUSCAM VARDIR RUSYADAN EVLIYIM ESIM RUS 4 YILDIR SIK ARALIKLARLA RUSYAYA DEVAMLI GIDIP GELIYORUM IDARI ISLERDE YAPAMIYACAM IS YOKTUR KENDIME GUVENIYORUM YERELLERI ISE ALMA OLSUN TURKLERI TURKUYEYE GONDERME OLSUN TURKUYEDEN GELENLERI KARSILAMA OLSUN ARACLARI TAKIP ETME OLSUN KAMPLARA BAKMA OLSUN EVLERE BAKMA BENIM ISIM BENIM BIRANSIM ISIMI TEMIZ YAPARIM VE ALDIM PARANINDA HAKKINI VERIRIM IRTIBAT NUMARAM 0546 259 27 78 MAİL ADRESIM ferhat.aruk@hotmail.com SIKAYPI ADRESIM ferhat.aruk IDARI ISLER ELEMANI FERHAT ARUK SAYGILARIMLA ARZEDERIM

 225. Önder dedi ki:

  ARAPÇA KONUŞMA YAZMA TEKNİK DİLİM ÇOK İYİDİR. Lisede Gemi makineleri okudum. Üniversitede makine teknikeri olarak mezun olduktan sonra 4 yıl mısırda kaldım. İyi derecede ingilizcem çok iyi derecede arapça dil bilgim ile (okuma yazma konuşma anlama) şuan tüm arap ülkalerine seferlere çıkarak ağır iş makina parçaları satıyorum. Bu anlamda Libya da yada başka bir arap ülkesinde bu tecrübelerimi değerlendirmek isterim.
  05300378795

 226. ORHAN YEŞİLLİ dedi ki:

  ben orhan yeşilli 17yıl aşcı ustalığı yapıyorusizinle yurt dışında çalışmak istiyorum çalışmiş olduyum yerler 12şubat diyaliz hastanesi 3.4 yemek fabrikası ve lokanta husulu yerlerde çalıştım.sizinlede calışmak istiyorum SAYGILARIMLA ARZEDERİM.

 227. murat dedi ki:

  slm:35 yaşındayım.damperli kamyon ve mikser şoförüyüm.2.5 yıl fas,ta çalıştım doğuş inşaat,ta ento osmancık,akınbeton bodrum,usaş artvin,şimşekler sivas çalışmış olduğum yerler ve inşaat firmaları…5533319296-5454110155

 228. fuat dedi ki:

  meerha ben fuat 15,10,1988 dogumluyum kaynakcıyım gaz altı elektirik oksijen kesimi teknik recmim olup beli başlı şirketlerde calıştım alba makina sıcak basınclı kazan fabrikası mertsan tarım aletleri irfan pulukcu kömür yıkama tesisi 05372997221

 229. yüksel şahin dedi ki:

  ben ankaradan yüksel gazaltı ve elektirik kaynakçısıyım daha önce libya ve ırakta çalıştım sizinlede çalışmak isterim 05412957004

 230. remzi hakan dedi ki:

  ben gazaltı ve elektrod kaynakcısıyım sizlerle calışmak istiyorum …05454033097

 231. şuayp dedi ki:

  SLM 18YILHİAPVİNÇOPARATÖRÜM.E+GVEBAŞARISERFİTİKALARIMBELGELERİMHAZIR.8 ÜLKEİŞTECRÜBELİYİM.YURTDIŞIİŞARRIYORUM…GSM 05385507274

 232. mevlut ağaoğlu dedi ki:

  15 yıllık deneyimli çavuşluk yapıyorum antalya ve istanbul istediğiniz sayıda elaman getirebilirim vede sizinle çalışmak isterim saygılarla 05426382379

 233. abdullah kebabcı dedi ki:

  selam sıhhi tesisat ve mekenik formenyim 12 yıllık pırofosyenel ustayım ekibimde var bu meslek dalında çeşitli firmalarla yurtdışında çalışmışlıgım olup ve ronensazlada yurt dışında çalışmak isterim yetkili kişilerin hassasiyetini arz edrim saygılar cep 05453154676

 234. birol demir dedi ki:

  merhaba ben 20 yıllık kaynakçıyım istanbul da atölye işletiyorum sizlerle çalışmak istiyorum

  0555 241 53 93

 235. askinakkaya@hotmail.com dedi ki:

  slm lar şirken calısanları ben yurdısında calısıyor dum yenı geldım yurdısı tecrubem var kırasnodarda kalıpcı olarak calısıyodum iş bıtdı gerı geldım sımdı bosdayım tek rar calısmak ıstıyorum kırasnodor bolgesın de işiniz varsa işci alıyosanız öbolgeye calısmak ısterım saygılarım la 05358872601

 236. sadık gülden dedi ki:

  ben kalıp duvar ve mermer taş işleri yaparım israilde çalıştım yurt dışı deneyimim vardır

 237. sadık gülden dedi ki:

  ben kalıp duvar ve mermer taş işleri yaparım 0532 664 21 56

 238. murat çiçekdal dedi ki:

  merhaba branjım kaba inşaat 5 yılık yurt dışı deneyimim var sizinle çalışmak isterim 0537 245 32 54

 239. murat dedi ki:

  merhaba kalıp ustasıyımm 14 yıl yurt içi 1 yılda yurt dışı tecrubem var sizinle çalşmak istiyorum tercihen arap ülkelerinde saygılar .. tel 0545 663 0125..

 240. ali ihsan köse dedi ki:

  merhaba ben kalıp ustasıyım yurtdışı tecrübem var iş arıyorum ihtiyaca göre ekip oluşturulur numaram [0538 719 56 78]

 241. mehmet dedi ki:

  merhaba ben mehmet inşaat demircisiyi m yurt dışında calışmak istiyorum tünel tecrübem var refaranslarım doguş gülermak avrasya metro grubu stgraft kargı hes projesi telofon numaram 05075589366

 242. abdullahuygur dedi ki:

  4 yıldır kırak vekuveytte depovemutfak görevlisi olarak çalıştım rönenans inşaatta görevlilendirilmemi saygılarımla arz ederim referansım genel kordinetör taha beydir abdullah uygur tel 05066950897

 243. ismet dedi ki:

  slm ben ismet iş makinası olarak hiyap vinç, beko loder , forklift c sınıfı sürücü belgesi kazıyıcı yükleyici ehliyetlerim var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler tel: 05326558546

 244. ahmet kose dedi ki:

  mera ba ben ahmet kose 5 atk usta olarak calıstım 1 .5 yılda ant yaıda kalfa olarak calıstım sımdıostayı sızle calısmak ıstıyom 05323071645 05367092113

 245. kemal özen dedi ki:

  merhaba ben kemal özen kalipçi ustasiyim ve ekibde var rölesansta çalişmak istiyorum nedenide şirketin mukemmel olmasi.

  kemal özen
  05354067153
  +77770385825

 246. gökhan dedi ki:

  merhaba adım gökhan ben gazaltı ve elektrik kaynakçısıyım yurtdışı tecrübem vardır kazakistanda çalıştım şirketinizde çalışmayı isterim ilğililere arz ederim 05417184920

 247. alaattin bektaş dedi ki:

  İyi günler yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.alaattin bektaş 05445827864

 248. übeyit yavuz dedi ki:

  kolay gelsin ben kalıp ve demir işi yapıyoum ahşap tünel kalıp farketmez itina ile işimizi yapıyoruz yurt dışında neresi olursa olsun çalışırım ekibimle yaklaşık olarak 15 demirci 13 kalıpçı şu anda pasapotlarıyla hazır.sizinle çalışmak isterim teşekürler

 249. übeyit yavuz dedi ki:

  tel 05414433865 05357685408

 250. mesut kaya dedi ki:

  Merhabalar ben mesut otomativ teknikeriyim adallı holdıng ve beta a.ş bünyeside calistım 6 yıl yurtdısı tecrübem var.sizinle calısmak isterim saygılar.

 251. mesut kaya dedi ki:

  Merhabalar ben mesut otomativ teknikeriyim adallı holdıng ve beta a.ş bünyeside calistım 6 yıl yurtdısı tecrübem var.sizinle calısmak isterim saygılar.05396602039

 252. abdullah kebabcı dedi ki:

  slm ben abdullahkebabcı 12 yıllık sıhhitesisat ve boru ustasıyım bircok firmalarla yurtdşı işinde faliyetlerde bulundum 20 kişilik şuan pasaportlu elemnım var ronensala çalışmak isterim ve artı 2 yıldırda bu meslek dalında formenlik yapıyorum kamarşata ikamet ediyorum yetkili kişilerin dikkate almalarını rica edrim saygılar tel 05453154676

 253. ÖMER CANBAŞ dedi ki:

  selam ben ömer canbaş fayans seramik ustasıyım yurt dışı deneyimim var sibirya moskova ve arabistanda çalıştım pasaportum 2 yıllık var rönesans inşaatla çalışmak isterim saygılarımla

  TEL 0537 492 86 09

 254. ÖMER CANBAŞ dedi ki:

  selam ben ömer canbaş fayans seramik ustasıyım yurt dışı deneyimim var sibirya moskova ve arab istanda çalıştım pasaportum 2 yıllık var rönesana inşaatla çalışmak isterim saygılarımla

  TEL 0537 492 86 09

 255. zahir dedi ki:

  slm ben dekarson işleri yapıyorm 05439179828. ↲05434783428

 256. zahir dedi ki:

  zahir :
  slm ben dekarson işleri yapıyorm 05439179828. ↲05434783428

 257. sami.kılıç dedi ki:

  sutesisatı.vekalorfer.atıksu.temuzsu……ustasıyımcalışmakistiyorum.05448988740

 258. adem dedi ki:

  slm ben 22 yıllık işletmecilik yaptım gıda üzerine aşçı dönerci işinde uzman bi kişiyim idarecilik konusunda da olsun aşcılık usta öğreticilik sertifikasına sahibim yurt dışında çalışmak istiyorum şieketinizle saygılar…

 259. mustafa aktemir dedi ki:

  mustafa aktemir rönases firmasıyla calışmak ısterım kenel sahafomeniyim inşaat peni işim taşören calıştırmak penim işim kalıb temir petdon ince işler 20sene iş tecübemvar 1960 trabzon akcaabt doğumluyum yurt dışi dercübem cok iyi 10 yılık pasaportumvar şuan poşum hic bir enkelimyok iki lere arzeterim

 260. ömer coban dedi ki:

  selam ben ömer coban şirketinizleyurdışındacalışmakistiyorum ben alcıpen usta yardımcısıyım ilgılenirseniz memnun olurum tel 05373317538

 261. nurettin sam dedi ki:

  kaba inşaata soguk demirciyim uygun aylikla demirci ekibimle en az 30 kişi sizinle çalişmak isteriz formen nurettin katarda tekfenle çaliştim cep 05443455862

 262. mehmet salman dedi ki:

  mrhaba gsm kule montaj ustasıyım ekip manlarımız vardır
  mehmet salman
  05419592131

 263. kamil sukesicid dedi ki:

  slm ben 25 yıllık boya ve alcı ustasıyım. daha önce yurt dışında calışmış deneyimli ustayım 4 çocuk babasıyım.hayatın şartlarından dolayı yurt dışında calışmak istiyorum.iş ortagımla birlkte yurt dışında fark etmez ülke cep 05319038544

 264. erol dedi ki:

  eml sıhhi tesisat mezunuyum. yurt dışı şantiyelerinizde mekanik tesisat bölümünde çalışmak istiyorum.saygılarımla

 265. erol dedi ki:

  selam eml sıhhi tesisat mezunuyum. yurt dışı projelerinizde mekanik tesisat bölümünde çalışmak istiyorum saygılarımla.

 266. emre kılıckeser dedi ki:

  mrb ben 9 senedır pvc ısı yapıyorum elektırık ve cam ısıde yapıyorum ısımde deneyımlıyım yasım 23 tel 0539 v572 51 79

 267. cemal dedi ki:

  selam elektrik konusunda 10 yılı aşkın tecrübem var tesisat ve şebeke işleri yaptım sizlerde uygun görürseniz yurt dışı şantiyenizde çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim 0538 956 87 19 şimdiden teşekkürler

 268. mehmet akdağ dedi ki:

  mehmet akdag
  daha önce alcıpan usta ve usta başı olarak firmanızda çalışdım ..
  daha sonra enka inşaat da alcıpan ve ince işler kalfa olarak kazakıstan da bulundum .tav inşaat ta mısır havaalanına bulundum .2012 de ırak nejes kultur merkezınde çalışmış olduğum fırmanın şantıye sorumluğunu yüklendım ve başarıyla işimi bıtırdım …yanımda çalışan 30 kışılık alçıpan ve alçı sıva ekibim mevcuttur..tekrar sızınle çalışmakdan mutluluk duyarım

 269. Koray Kandur dedi ki:

  Selam ben Koray KANDUR. Yurt Dışı tecrübeli demirici ve kalıpcı ekiim var işlerinize talibim. Tel : 0531 576 11 30

 270. mehmetliman dedi ki:

  söförüm esınıfı ehliyetim war iş arıyorm

 271. murat önder dedi ki:

  Selamlar ben Murat Önder soğuk demirci ustasıyım 15 yıllık şantiye deneyimim var..Orta derece ingilizce ve arapca biliyorum..Sizlerle çalışmak isterim..saygılar

 272. mahmut demir dedi ki:

  selam ben soğuk demir ustasıyım ırak azerbaycan rusya gibi ulkelerde çalıtık 5 arkadaşız yurdışı işi arıyoruz tl 0542 576 57 41

 273. doğangünay dedi ki:

  selamlar ben doğan günay inşaat işçisiyim 15 yıllık şantiye deneyimim var.rusyada çalıştım.yurtdışı iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla 0536 692 63 51

 274. ali yeni dedi ki:

  slm 17 yılnvinç operatorüyüm 4 yıl ırakta kbr firmasında arazi tipi 60 tan grove vinç kullandım 5 yıl sarılar aracılıgıyla BP boru hattında 60 ton grove vinç kullandım ve 8 yıl çıft kırma hiap kullandım yurt dışında çalışmak istiyorum tlf 05384680504

 275. kadir çetintaş dedi ki:

  düz işçiyim işe ihtiyacım var ilgilenirseniz makbule geçer saygılarımlan….

 276. zekeriya çetin dedi ki:

  s.a.sürme su izolasyonu mantolama boya ve seramik alanlarında ustayım 20 yıldır İstanbul piyasında serbest olarak iş yapmaktayım ustalık alanlarımda yurt dışında çalışmak isterim tel 0542 716 55 05 69 doğumluyum tecrübelrime ve kendime güveniyorum saygılar kolay gelsin

 277. şentürk macak dedi ki:

  ben ince içilik ustasıyım

 278. önder dedi ki:

  ben daha once sizinle beraber calıstım seramık mermer ve fayans ustasıyım tekrar sizinle beraber calısmak şstşyorum tl 05364125380

 279. şahin dedi ki:

  fayans ve seramik ustasıyım yaşım 35 15yıldır yapıyorum yurtdışında çalışmak isterim 05419217706 sahinankara0677@hotmail.com

 280. mursel sam dedi ki:

  merhaba ben alcı sıva boya makina sıvası ustasıyım yurtdışına gitmek istiyorum ilgilenirseniz şimdiden teşkür ederim 05325653783

 281. hasan duman dedi ki:

  selamun aleyküm. Ben Hasan Duman 20 yıllık damperli kamyon şoförüyüm deneyimim oldukça fazla. yurt dışında da çalışmak isterim. 05374694663

 282. erol dedi ki:

  selam eml sıhhi tesisat mezunuyum. yurtdışı projelerinizde mekanik tesisat bölümünde çalışmak istiyorum saygılarımla. 0533 3433307

 283. kenan göktaş dedi ki:

  slm kaynak demir doğrama dış cepe montalama betopan her türlü inşş. işlerinden anlarrım 6 yıl saha kalfalığı yatım ekip kurarım yurt dışı için 05428259810

 284. abit karakuş dedi ki:

  demirci ustasıyım basrada kerkukde çalışdım b ehliyetim var yaşım 27 05072076933

 285. sabahattin dedi ki:

  3 yıllık alet operatrym sızınle calısmak ısterım saygılar

 286. emrah kurt dedi ki:

  adım emrah sayadım kurt.. alçı boya badana montalama kara sıva vs. şeylrinde usta bi sürü usta eleman getiriyom yaşım 22 erzurumluyum 05314948148 telefonnumaram

 287. emrah kurt dedi ki:

  adım kayhan soyadım kurt alçı boya badana montalama kara sıva vs. şeylerde ustayım ve istediğiniz ustaları getiririm yaşım 25 erzurumluyum 05340183313

 288. kayhan dedi ki:

  ADIM KAYHAN ALÇI BOYA KARA SIVA MADANA MONTALA VS. USTAYIM İSTEDİĞİNİZ USTALARI GETİRİRİM 05340183313

 289. ADİL dedi ki:

  MERHABA,

  ARAPÇA YEMİNLİ TERCÜMANIM. EMEKLİYİM. DAHA ÖNCE YÜKSEL İNŞAAT A.Ş. İLE LİBYADA YOL ŞANTİYESİNDE 3.5 YIL TEKNİK TERCÜMAN OLARAK ÇALIŞTIM. SAVAŞ NEDENİYLE AYRILDIM. DAHA SONRA ÇALIK HOLDİNG GAP İNŞ. A.Ş. İLE BAĞDATTA TEKNİK TERCÜMAN OLARAK ÇALIŞTIM.
  ŞİRKETİNİZ NEZDİNDE TEKNİK TERCÜMAN OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM.
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 290. Recep Ali Aydemir dedi ki:

  merhaba ben recep ali aydemır yukleyıcı loder kepce operatorüyum 16 yıldır deneyımlıyım sızınle her yerde yur ıcı yurt dışi fark etmez e g sınıf serfıtıkam var sızınle calımak ck ısterım tel 0536 453 9978 saygılarımla arz ederım

 291. recep dedi ki:

  merhaba 10 yıllık pompa opatorüyüm 21 senelik ehliyetim,beton birliğinden aldığım belge, psko teknik ve src belgeleri mevcuttur.kullandığ makineler cifa ,sermak ,swinng ve pm dir. yurt dışı ilk terciğimdir 05327024553

 292. mustafa dedi ki:

  slm ben yirmi yillik soguk demirci ustasiyim su an bir is icin sudi arabistandayim isimiz olmadi burda burda yada baska ulkede demirci ustasina ihdiyaci olanlar beni mustafa_usta_m fes adresinden yada 0537 370 48 60 tan ulasa bilirler dedigim gibi arabistandayim

 293. faruk sarıkol dedi ki:

  elektrik formen yada saha teknisyeni olarak görev yaparım.1995 eml mezunuyum.18 yıllık iş tecrübem var.
  kendi bünyenizden refarans verebilirim
  536-598-97-34
  saygılar

 294. rıdvan bayındır dedi ki:

  5 yıllık alçı sıva ve mantolama ustasıyım ön lisans mezunuyum 30 katlı binanın dış cepesine kadar çıkabiliyorum.0(544) 310 04 12

 295. Mustafa dedi ki:

  damperli kamyon şoförüyüm src 1 ve src 3 belgem var iş arıyorum. tlf: 0531 883 60 00

 296. hasan ulaş dedi ki:

  hasan ulas marangoz ustasıyım sırketınızbunyesınde marangozustası olarak calısmak ıstıyorum sunada dubayıda calısıyorum ısımız bıtmek uzere 5376110057 .5308664420 .ulashasan@vındowslive.com

 297. hasan ulaş dedi ki:

  halıl ıbrahım aşık alcıboya ustasıyım sırketınız bunyesınde calısmak ıstıyorum 0567883445 5377451578 5353033590

 298. hüseyin keskin dedi ki:

  slm, soğuk demir alçıpan ustasıyım daha önce yurt dışında çalıştım

 299. hüseyin keskin dedi ki:

  slm, soğuk demir alçıpan ustasıyım daha önce yurt dışında çalıştım sizinle çalışmak isterim tlf 0507 584 80 73

 300. nurettin dedi ki:

  slm ben nurettin yıldız 10 yıldır alçıpan asma tavan işi yapıyorum ekip te kurabilirim ve yurtdışı projeleriniz de buluna bilirim iki yıldız kürk inş ile çalışıyorum sevilen ve sayılan bir insanım işçiliğim i herkes bilir temiz ve düzenli çalışmayı severim 05439307261 05458649653

 301. nurettin dedi ki:

  nurettin :slm ben nurettin yıldız 10 yıldır alçıpan asma tavan işi yapıyorum ekip te kurabilirim ve yurtdışı projeleriniz de buluna bilirim iki yıldız kürk inş ile çalışıyorum sevilen ve sayılan bir insanım işçiliğim i herkes bilir temiz ve düzenli çalışmayı severim 05439307261 05458649653

 302. necati karaköse dedi ki:

  elektrik ustasıyım büyük projelerde tecrübem var esen boğa havalanı +chp genel merkezi+ acıbademhastanesi vs ankara şantiyenizde görev almak istiyorum not [b]sınıfı ehliyetim var

 303. necati karaköse dedi ki:

  necati karaköse :elektrik ustasıyım büyük projelerde tecrübem var esen boğa havalanı +chp genel merkezi+ acıbademhastanesi vs ankara şantiyenizde görev almak istiyorum not [b]sınıfı ehliyetim var 05436632033

 304. kenan koç dedi ki:

  slm ben kenan koç ben alcı boya ve alcıpan asma tavan ekibim var yur dışı tecubelerimiz vardır tl 05357819615

 305. hanıfı dedi ki:

  slm ben hanifi aytekın ekibımle seramık fayans vs ıslerı yapmaktayız sizınle calısmak ısteriz muracat tlf 05342570174

 306. hakan dedi ki:

  selam 15 kısılık ekıbımle bırlıkte mekanık havalandırma ısı yapıyoruz ve su andada zorlu center da calısmaktayız..reveranslarımız mevcuttur.ırtıbat no : 05532973854

 307. ahmet aşır dedi ki:

  25 yıllık şantiyeciyim kendi işimizde çalıştık alt yapı üst yapı yol işlerinde tecrübeliyim bütün iş makinarında tecrübeliyim.77 inşaat ve ilci holding te ırakta çalıştım.yol işlerinde çalışmak isterim.05436395698.

 308. bahadır dedi ki:

  slm ben bahadır .daha önce sembol inşaat kontek inşaat.aksoy inşaatlarda rusya hırvatistan bosna hersek kazakistan ve rusyanın sibirya bölgesinde calıştım asma tavan , alcı işleri, boya,dış cephe montolama ve montajı kaynak ustalıkları yaptım ihtiyac duyuldugu taktirde ekibimle hangi ülkede olursa olsun sizinle calışmak isterim telfonum:05416710500 /05447330124 bu numardan ulaşabilrisiniz her zamn hizmetinizdeyim.

 309. BÜLENT KAYA dedi ki:

  selam ben tunustan yeni geldim montaj elemanı olarak iş arıyorum telfon numaram +905319746665

 310. kadir demirkol dedi ki:

  mhr ben kadir iş makinası eskavatör operatöruyum 13 yılık tecrube sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla tel 0538 200 91 33… 0539 965 7686

 311. gazi dedi ki:

  ben gazi iş makinası excavatör operatöruyum E ve G ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum. tlf no: 05444317859

 312. caner dedi ki:

  libya dan yeni geldim soguk demır üzerine çalışıyorum (0537 760 70 41)

 313. yusuf şahin dedi ki:

  bende yut dışında çalıştım rusyada üstelik firma olarak çalıştım hem inşaat hemde kaynakçı olarak beraber çalıştım memnun olursanız bende çalışırım sizinle tlfn numara 05364051784

 314. mesut dedi ki:

  ben mesut iş makinası excavator operetörüyüm b ve g ehliyetim var. tlf no. 05317104518

 315. mesut dedi ki:

  ben ömer iş makinası excavator operatorüyüm b ve g ehliyetim var tlf no 05373288137

 316. mesut dedi ki:

  ben ömer iş makinası excavator operatorüyüm b ve g ehliyetim var tlf no 05373288137 sizlerle calişmak istiyorum

 317. übeyit yavuz dedi ki:

  merhaba ben übeyit yavuz kalıp ve demir işi kalfasıyım yurt dışı tercübem var şuan ırakta bir ekibim var sizinlede çalışmak istarim teşekürler. 0535 768 54 08 0541 443 38 65

 318. hasan ulaş dedi ki:

  maran goz montac ustasıyım sırketınız bunyesınde yurtdısında calışmak ıstıyorum .5376110057 .5308664420

 319. yusuf bekcan dedi ki:

  slm Yusuf bekcan marangöz mobilya ustasıyım 30 yıllık tecrübem var dekarasyon işinide iyi bilirim boyada atarım rönasansla çalışmak isterim hoççakalın

 320. resul köksal dedi ki:

  selamlar ben kayseriden resul auto cad ms ofis programlarını iyi bilen olarak mesleğim mobilya ve mermer sağlam ekibim var iş arıyorum referanslarım: rusya ant yapı katar tav a.ş azerbaycan baku pim proje ilgililerin değerlendirmesini arz ederim

 321. resul köksal dedi ki:

  telefon numaram : 05384687293

  resul koksal topalsoy

 322. Mehmet inci dedi ki:

  Mehmet inci mobilya dekorasyon isinde calismaktayim 10kisilik ekibiz yurt dısında montaj işinde çalıştık ilgilenirseniz sizlerle çalışmak isteriz çalıştığımız firmalar ant Yapi Rusya Polimeks Turkmenistan haznedaroglu Rusya Telefonum 0531 332 90 17

 323. ahmet özen dedi ki:

  merhaba ben kalipçi ustasiiyim ekibde var ve acil iş ariyorum iletişime geçersek sevinirim.

 324. murat örsoğlu dedi ki:

  merhaba ben kalipçi ustasiyim açil iş ariyorum.

 325. hasan ay dedi ki:

  merhaba ben hasan ay çelik montaj formeniyim 10 yıllık tercubemle fırmanısda calışmak ısterım not usta demirve kalıp ekibim vardır özbek yerel elamanlar!!!!tel 0539 840 21 12 email.hasan_ay1980@hotmail.com

 326. selahattin avşar dedi ki:

  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917

 327. selahattin avşar dedi ki:

  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

 328. selahattin avşar dedi ki:

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

 329. selahattin avşar dedi ki:

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

  selahattin avşar :

  selahattin avşar :
  selam.ben.selahattin.avşar.ben.türkmenistan.da.calıştım.tekfen.işata.boruçuyum.iş.arıyorum.sizden.ricalarım.beni.aramanız.işe.çok.itiyacım.var.numaram.05426638917.rönasanslan.calışmak.isterim

 330. Gürbüz Topbaşlı dedi ki:

  Öncelikle Merhaba ;

  30 Senedir Kalıp-Duvar Ustasıyım 44 Yasındayım.Tüm Tecrübelere Sahibim Sizinle Çalısmaktan Gurur Duyarım İyi Günler İyi Aksamlar

  İletisim Bilgilerim ;

  GSM Tel : 0533 571 74 36
  E-mail : mekanci_26@hotmail.com

 331. ugur kodaz dedi ki:

  Selam adım ugur kodaz havalandırma montaj ustasıyım + dekarasyon alçı boya ustalık deneyimim ve tecrübem var daha önce gürcistan çeçenistan Azerbaycan gibi ülkelerde çalıstım tekrar yurdisında çalısmak içın rölesans şirketinden teklif bekliyorum 0541 959 40 72

 332. hüseyin ilter dedi ki:

  santiyelere seyyar mutfak kuruyorum ekibimle 12 yıllıkyurtdışı tercübem var rusca biliyorum yurt içindede verdigim firmalar var rönasansla bu konuda görüşmek isterim saygılarımla irtibat 05396011191 0312 6452046 05432759645

 333. harun usta dedi ki:

  slm ben harun usta mermer ustasıyım yaklasık 6 ülkede mermer işleri yaptım mermer kaplama döseme motıf mekanik havuz şomine mermer gıranıt işleri yapıyorum eyer mermer işiniz varsa talibim tel 0537 832 62 66 rarasanız ekibimde var tşk

 334. ismail dedi ki:

  iyi günler 17 yıldır tünel kalıp yapmaktayım ilgilenenlere saygılarımla 532 5059975

 335. bilal dedi ki:

  bayturda calıstım cetın ısletmelı ve eserde calıstım sevlı kanal ve alt yapı tecrubelerım var ekskavator op cg ıslı ehlıyetım var sızınle yurtdısında calısmak ıstıyorum calısmak ıstıyorum tesekurler 05357065233

 336. erkan dedi ki:

  sa
  sizi libya tiripoiden biliyorum libya afkanistan da yüksel inşaat da çalıştım ağır vasıts (gamper tır kamyan )ve g belgem jcb bop cat operatörüyüm sizinle çalışmak isttiyorum 05314563349

 337. sadullah dedi ki:

  slm ben sadullah insaat kalpıcısıyem ve tercumanlik yapıyorum / arapca özbekca farsca urduca dil bilyorum tel 0541 39 18 663

 338. Ahmet TÜTEN dedi ki:

  mrh. ben 2001 yılından beri belli aralıklarla rönesansda çalıştım,beton sant.oprt. olarak,2004 ylında baltika tula şant.,nijninovgrad İKEA şatn,novosibirski ikea şant,türkmenistan politeknit şant.çalıştım.2011 yılında ailevi sebepde dolayı ayrıldım.tekrar çalışmak isterim tel:0 544 407 54 01 selam…

 339. mehmet dedi ki:

  slm ben mehmet suudı arabıstanda ve turkıyede cesıtlı yerlerde bobcat-sılındır-forklıf kullandım.ınsaat islerınde altyapı islerınde calıstım.su anda bostayım sızınle calısmak ıstıyorum.tel 05435282980

 340. tolga dedi ki:

  slm ben tolga şahin dogalgaz teknıkerıyım ve sıhhı tesısat ustasıyım ıs deneyımım var suanda tesısat işi yapmaktayımm ılgılenırsenız sevınırım.. tlf:0538 627 43 24

 341. Şeref BERBER dedi ki:

  iyiakşamlar adım Şeref BERBER İZOLASYON konusun da 19 yıllık deneyimim var ekibimle birlikte halen aktif olarak çalışıyorum.Rönesansın Perm RUSYA daki yalıtım işlerini ben yaptım .Rusya ve dünyanın birçok ülkesinde çok sayıda proje bitirdim .Her türlü yalıtım işinizde yardımcı olabilirim. İyi akşamlar Gsm 05362775151

 342. baki dedi ki:

  iyi günler ben baki küçük şahin sizinle çalışmak istiyorum ben havalandırma cıyım izalasyon işi kaba inşahat işleriyle uraştım ve moskova ya gelmek istiyorum ne iş verirseniz yapmaya hazırım inanın benden çok memnu kalacaksınız lütfen beni geriyiye çevirmeyin moskovaya gelmeyi çok istiyorım ve orda yaşamak istiyorum bir şans verin bana çok rica ediyorum numaram 05454569512 baki küçükşahin

 343. s karagoz dedi ki:

  selam ben amasyadan yazıyorum 15 yıllık yurt dışı deneyımım var ince ışlerı formenı olrak bır çok fırmalarda çalıştım projede okurum duvar kara sıva alçı sıva şap ve dış cephe montoloma da uzman bırıyım bu kalemlerde ınsan lara ıhtıyacınız olursa sızınle çalışmak ısterım 05398928027

 344. mahmut şahin dedi ki:

  1976 mahmut şahin mesleyim alçıpan asmatavan işe başlama tarihim 1992 11 yıllık yurtdışı tecrübem var ayrıca salam güvenilir ekibimde var yaklaşık 30 35 kişilik en son polimeks firmasıyla 27 ay çalıştım türkmenistanda tel 0535 434 11 13

 345. isa dedi ki:

  selam,1976 isa;kalıpcı ustasıyım,1 yıl yurtdışında çalıştım(kazakistan).05398669219

 346. Ahmet CEYHAN dedi ki:

  Ben İŞ MAKİNA oto elektrik USTASIYIM 20 yıldır bu işle uğraşıyorum CAT KOMATSU LİBER HAM WÖGELE WİRTGEN VİBROMAX BOMAK makinalarında iyiyim referansım var.0535 972 52 40

 347. mahmut nusren aktas dedi ki:

  adım MAHMUT NUSREN AKTAŞ
  18 YILLIK AŞCIYIM

  İNGİLİZCE
  ARAPCA BILI YORUM

  AZ RUSCA

  BILIYORUM

  ARAP MUTFAGI KISIM ŞEFIYIM
  KAZAN VE FIRIN YEMEKLERI
  SUT TATLILARI ,
  SALATA VE CORBALAR
  KEKLER
  VE DAHA BIR COK LEZETLER UZERINE USTASIYIM
  VE KISIM ŞEFIYIM
  YURT DISIN DA IYI BIR AYLIKLA CALISMAK ISTIYORUM

  ŞANTIYELERDE ve OTELLERDE

  ÇALIŞTIM YURT DISI TECRUBEM VARDIR

  mahmmutchef@hotmail.com

  0090535 398 3560

  0090 543 582 1624
  saygılarımla

  CHEF MAHMUT NUSREN

 348. ismail AYDIN dedi ki:

  adim ismail bakude yasiyorum bakuden evliyim mermer seramik fayans isleri yapiyorum ekibim var 35 kisilik ilginize tesekkur ederim telefonum 055 363 16 70

 349. nurettin sam dedi ki:

  katarda tekfen inşaatla çaliştim sicak ve soguk ulkelerde çalişabiliriz kaba inşaata demirciyi en az 20 kişi ekibimde var formen nuretin cep 05443455862

 350. osman özdemir dedi ki:

  elk.formeniyim yurt dışı şantiyelerinde uzun yıllar çalıştım ekibim var yurt dışı şantiyelerinde çalışmak istiyorum

  cep 0538 312 73 75

  SAYGILARIMLA

 351. osman dedi ki:

  Adres : Yağmurlu Köyü, Kırkağaç/Manisa Telefon: (Türkiye) +905412184744 +905435720441
  Öğrenim Bilgisi
  • İlköğretim
  Mesleği
  • Ağır vasıta şoförü
  • Mikser Operatörü
  • L400 – Fiat allis palatli kepçe operatörlüğü
  • 65 Komatsu – 165 Komatsu dozer operatörlüğü
  İş Tecrübesi
  1983 – Ankara / Havelsan ,
  Gama inşaat – Celal Bayar İş Hanı(Görev :Beton Santrali ve Tamil tahliye grubunda çalıştım)
  1984 Soma Termik Santrali
  Görevi:Mikser ve Treyler Şoförü
  16.08.1984-1986 Libya Soyak İnşaat
  Lojistlik Kordinatörlüğü
  1990-1993 Rusya Federasyonu ,Viladikafkaslar,Osetya Gama İnşaat
  10.000 Kişilik Konut Projesi
  Görevi:Tamil ve Tahliye Formeni
  1994-1996-Rusya Federasyonu/Moskova
  Gasprom Projesi
  Görevi:Ağır vasıta şoförü

  1996-1998-Özbekistan
  Dünyanın 3.Büyük Rafinerisi Projesi
  Görevi:Lojistlik
  2003-2005-İrlanda
  Elektrik Santralleri ve Otoyol Projesi
  Görevi:Harfiyat Formenliği , Kograsör sevk ve idaresi
  2008-Rusya Federasyonu Sibirya / Yamata İnşaat
  Havaalanı Projesi
  2009-2012-Türkmenistan Asgabat / Polimeks İnşaat
  Görevi:Çimento ve Harfiyat Sorumlusu
  Üstlendiğim Görevler
  • Lojistik Araçlarının Sevk ve İdari Formeni
  • Tamil ve Tahliye Formeni
  • Hazır Beton Santral Formeni
  • Harfiyat Formeni
  • Çimento Üretim Sevk Formeni
  • BİLDİĞİM YABANCI DİLLER:Kendimi anlatabileceğim kadar ingilizce,rusça,arapça,türkmence.tercihim:yurtdışı

 352. erkan genç dedi ki:

  benim kalıp demir beton ekipim var kendime her konuda güveniyorum elazığda hes elektrik parajını yaptım limak karadeniz sahil yolunda köprü alt gcitler yaptım ukrayna gievde konut işi yaptım katar da otel lubnanda üniversite şimdi ise rusya soçide yine otel işi yapıyorum cep numaram +79288519461 şu an bana ulaşaçağınız numaram bu türkiye numaram 05377006688 TRABZONDA oturuyorum ülke farketmez taşoron usulude çalışrım

 353. Bünyamin dedi ki:

  Selam 25 yıllık tecrübeli inşaat demircisiyim yurt dışında çalışmak istiyorum tercihim afrika ülkeleri saygılarımla tel +905372542755

 354. SEFA YILDIRIM dedi ki:

  merhaba ben SEFA YILDIRIM Kayseride ikamaet etmekteyim tepe inşaatla afganistana gittim elektrik ve gazaltı kaynakçısıyım yurt dışı projenizde çalışmak istiyorum saygılar tel =0542 679 7010

 355. barış dedi ki:

  28 yıllık elektrik mekanik bobinaj ustasıyım 05324754766

 356. hasan dedi ki:

  mrb.inş. konusunda kalıp demir ve saha formenliği yada benzeri işlerinizde yurt dışı şantiyelerinizde çalışmak isterim 05416420860

 357. halim dedi ki:

  mrb 16 yıllık sıhhi tesisat ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum 0 507 637 70 10

 358. SUAT DURUSU dedi ki:

  selamlar SUAT DURUSU santral operatoruyum sızınle calısmak ısterım 0532 173 53 79 0533 627 94 23

 359. halil ergin dedi ki:

  Halil ERGİN
  Tarsus , MERSİN
  05372448348
  E-mail : halil-ergin-@hotmail.com

  Doğum Tarihi 1965
  Medeni Durum Bekar
  Askerlik Durumu Tamamlandı

  İŞ TECRÜBESİ

  1983 -1987 Mersin Kromsan Şantiyesi-Tamir/Tahmil/Tahliye (GAMA A.Ş.)

  1987-1990 Makine Montaj ve Tamir Bakım Grubu-IRAK Selahaddin Rafineri BAİJİ

  (GAMA A.Ş.)
  1992-1993 MERSİN Akgübre Çimtaş A.Ş.-Makine montaj yardımcısı (ÇİMTAŞ)

  1995-1996 Makine Montaj ve Tamir Bakım Grubu-IRAK Selahaddin Rafineri BAİJİ

  (GAMA A.Ş.)
  1997-2000 Dizel Benzinli Otomobil Grubu Tamir Bakımı-Cidde/Riyad Arabistan

  (Kefil Sponsorluğu ile çalıştım)
  2000-2002 Makine Montaj ve Tamir Bakım Grubu/Foklift Operatörü-Cidde/Şohaiba

  Kuvvet Santrali Şantiyesi Arabistan (GAMA)

 360. musa sevren dedi ki:

  selam ben musa sevren 1968 tokatlıyım dogumluyum rönesans rusya rostoğda ikia inşaatında calıştım kalıp ustası olarakdan ayrıca duvarda yapıyorum vede refaranslarımda vardır sizlerle tekrar calışmak isterim tabi sizde uygun görürseniz tel 05352360297

 361. mustafa dedi ki:

  ben mustafa bayar 1984 den beri demir çelik ve kaynak işleriyle ugraştım türkiyede belli başlı firmalarda taşeronluk yaptım kendi atölyem var ama kapatmak istiyorum belli başlı bir iş arıyorum inşaat konusunda her şeklini bilirim ayreten çelik çatı yapmaktayım yurt dışı işler aramaktayım türkiyeden sıkıldım bir degişiklik olsun istiyorum tel:05327034392

 362. serif kilic dedi ki:

  selam ben mardinli ins kalip demir ustasiyim ise ihtiyacim var ekip temin ederim saygilarimla

 363. serif kilic dedi ki:

  serif kilic :
  selam ben mardinli ins kalip demir ustasiyim ise ihtiyacim var ekip temin ederim saygilarimla

  serif kilic :
  selam ben mardinli ins kalip demir ustasiyim ise ihtiyacim var ekip temin ederim saygilarimla

 364. serif kilic dedi ki:

  selam ronesans ins kalip demir ustasiyim ekibim var yurtdisi tecrubesine sahibim risya kazakistan irak gibi yurt disimda calistm
  tlf numaram 0541 254 70 15 ararsaniz cok memnun olurim…saygilarimla
  irak numaram 00964 750 870 11 56

 365. mehmet özgül dedi ki:

  mermer montaj ve atölye ustasıyım yurtdışında rusyada çalıştım.ihtiyaç varsa çalışırız.05326710658

 366. beyler dedi ki:

  çelik konstrüksiyon ve uzay çatı imalat ve montajında deneyimliyim.elektirik gazaltı kaynaklarını kullanıyorum oksijen kesim yaparım teknik resim bilgim var.yurt dışındaki projelerizde çlışmak istiyorum. kabul ederseniz sevinirim .tel 0532 175 28 50 teşekkürler

 367. murat dedi ki:

  ben 33 yasındayım enkada loranas bm gama bu sırketlerde calıstım mesleyım soguk demırcıyım yurt dısı projenızde calısmak ıstıyorum kabul eder senız sevınırım tel 05364493526 tsk

 368. mesut koyuncu dedi ki:

  duvarcı ustasıyım adanada ikamet ediyorum ekibim var 05312385431

 369. hamit tüysüz dedi ki:

  MERHABA BEN KULE VİNÇ OPRTYUM TECRUBE SAHİBYİM VE YURT DIŞI ŞANTYLRDE ÇLŞMK İSTYORN TŞKLER TLFON 05324401796

 370. ramazan dedi ki:

  slmlar ben afyondan ramazan 1974 dg. suudi arabistandan 2 ay oldum geleli nesma eser onur inşaatın cidde şehrinde alt yapı ve yine cidde şehrinde 6 adet baraj sulama kanalları ve kopru menfez vs. ve cevre duzenleme işlerini bitirip geldim 6700 kişi calışan nesmanın 17 ay genel formen olarak calıştım. ekip herturlu kalıp demir altyapı borulu şbkler peyzaj ekiplerimiz var.saygılarımla 05367639544

 371. hasan KARAGOZ dedi ki:

  mrb ben hasan ben izelasyon ustasiyim daha önce libyada sizinle calişmiştim yurt disi tecrubem var sizinle yurt disi santiyesinde calismaktan onur duyarim ilginize cok tesekkurler.
  tel 5333076542

 372. s karagoz dedi ki:

  selam ben 15 yıllık yurt dışı tecrubelı ınce işler formenıyım yurt dışında kurumsal bır çok fırmalarda formen olarak çalıştım ekıp olarakta çalısabılırız 05398928027

 373. İzzet ÖZOK dedi ki:

  İZZET ÖZOK
  Yeni mahalle/ Merkez/ KIRIKKALE
  Cep No: 532 736 28 93
  E-Posta: izzo_0071@hotmail.com

  Kişisel Bilgiler

  Uyruğu: T.C.
  Doğum Yeri: Esatmüminli / Keskin
  Doğum Tarihi: 1963
  Medeni Durum: Evli
  Sürücü Belgesi: yok

  Kariyer Hedefi

  Öğrendiğim teorik bilgileri pratikte de uygulayabilmemi sağlayacak projelerde çalışmak tecrubeli ve değerli inşaat mühendisleriyle birlikte çalışma imkanı bularak varolan bilgi ve beceri dağarcığımı genişletip pratikleşmek. Varolan tecrübeme tecrübe katmak ve bu tecrubelerin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde ifade edebilmek ve tecrubelerimi beraber çalışacağım arkadaşlara da öğretebilmek en büyük dileğimdir. Gerektiğinde Türk ve yerel ekipler kurabilecek niteliklere sahibim. 17yıldır Türkiye ve Yurt dışı formenlik kapasitesine sahibim.

  Eğitim

   1992 Kırıkkale Lisesi Mezunuyum

  İlgi Duyulan, Meslekle İlgili Konular

  Şap,vakumlu beton ve sıva da yüzeysel yapılan bu işlerin kalıcılığı önemlidir.

  Deneyim

  1995- 1997 yılları arası Denizli’de Çizgi İnşaat adına formenlik yaptım
  1997 – 2001 yılları arası Özbekistan ve Kazakistan da Aysel İnşaatın vakumlu beton ve şap işlerini yaptım.
  2001- 2003 yılları arası Öz İnşaat formenliği Ankara / Armada Avm
  2004 Almanya Bielefeld Çağlar Bau Firması
  2006- 2008 Öz İnşaat Ankara / Panora Avm
  2009 Öz İnşaat Ankara / Gordion Avm
  2011 Summa İnşaat Rusya İjevski Şantiyesi formenliği

  Katıldığı Kurs ve Seminerler

  _______

  Katıldığı Akademik Organizasyonlar

  ________
  Karakter

  Dürüst, objektif, iletişim gücü yüksek, iyi niyetli, insancıl, sakin, ağırbaşlı, , çalışmayı seven, takım çalışmasına müsait, yeni bilgilere ve farklı yorumlara her zaman açık.

  Yabancı Dil Bilgisi

  Rusca : Okuduğunu anlamada iyi derecede, yazma ve konuşmada ise orta derecede

  Bilgisayar Bilgisi
  _______

  .

  Hobileri

  Spor yapmak ( yüzme, basketbol, futbol ve voleybol ), müzik dinlemek, kitap okumak ( Türkiye tarihi, dinler tarihi, siyaset ve psikoloji ), film izlemek, seyahat etmek ( iş gezisi hariç )

  Sosyal gnlk şfre: 15019875
  Tc: 29231191356
  dnd1965

 374. erdal dedi ki:

  slmben erdal gün hatay reyanlı beşaslan köyünde ikamet etmekteyim ve şu an istanbul da batı inşaat aşede calışyorum firmamın adı anka mekanik pre ustası ve mekanik ustasıyım sizinle calışmak istiyorum yurt dışında rusyada yamata inşaat aşede calıştım 1 sene ve ırakta calıştım rusyada soşide calıştım sizinle calışmak ist pasaportum 10 yılık süresi var sizden tarafımca bilgilendirilmeyi arz edrim num 0539 743 70 73

 375. ramazan dedi ki:

  slm ben bursadan ramazan duvarcı ekibim var yurdışında calışmak istiyoruz te 05414530788

 376. sıtkı alkaya dedi ki:

  slm 22 yıllık eskavatör loder csb operetörüyüm rusyada calıştım haznedar oglunda sizinle yurt dışında calışmak istiyoruuuum 0544 660 24 79

 377. yasin dedi ki:

  SLM GAZİANTEPEN BN YASİN MONTALAMA USTASIYM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 378. haci mehmet dedi ki:

  iyi günler daha önce no spriski santiyesinde caliştim kalipçı formeni 60 kişilik ekibim var tesekkürler haci mehmet bozkurt 05076671582

 379. efrail öztürk dedi ki:

  slm ben efrail öztürk alemünyum doğrama giydirme cepe silikon cepe kompozit ustasıyım yurtdışında tecrübeliyim enson çalıştım ülke türkmenistan 05446684301

 380. Fazlı dedi ki:

  Selamün aleyküm ben yurt dışından yeni geldim rusyadaydım iş bitimine geldim Boru montaj ustasısıyım ve ariyetten elektrik kaynağı yapıyorum 23 yaşındayım acil işe ve paraya ihtiyacım var ararsanız sevirim 0534 622 64 48

 381. ahmet ulusal dedi ki:

  mrb ben istanbuldan ahmet ulusal laminat parke ustasıyım sizinle calısmak istiyorum 0537 716 63 32

 382. cemal dedi ki:

  slm ben cemal dokumacı 1986 doğumlu adanada hikamet ediyorum venezuellada 6 ay çalıştım iş bitti ve geri dönüş yaptık şimdi iş arıyorum kaynak torna tesviye su tesisatı şöförlük kamyon araba fotlif fark etmez hepsi mevcut ..tl..05354788405

 383. cem demir dedi ki:

  slm ben adana dan cem 15 yıllık klima ustayım ırakta çalıştım musulda saddamın sarayında kuvesste bagdat ta çalıştım işimde tercübeliyim montaj arıza bakım onarım ustası olarak çalıştım yurt dışı deneyimim var saygılarımla 0 536 391 05 36

 384. YÜKSEL TÜYSÜZ dedi ki:

  YÜKSEL TÜYSÜZ BEN KALIP İNŞAATTA ÇALIŞMAK İSTİYORUM .
  TEL : 05319380385
  İZMİT / KOCAELİ

 385. Kasım dedi ki:

  Merhaba ben Kasım loder kepce operatoruyum sizinle yurtdışında calismak istiyorum saygilar (0530 305 67 21)

 386. murat dedi ki:

  murat iş makinası eskavatör operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum 0532 563 97 92

 387. Hakan şaplı dedi ki:

  Elektrik tesatcısıyım 9 yıldır çalışıyor um 24 yaşındayım sizinle yurt dışında çalışmak isterim 0546 771 9883

 388. zafer güngör dedi ki:

  slm ben rusyada afganistanda iranda hep agır işlerde çalışmışımdır yoruldum artık bana allah rızası icin uygun bir iş varsa istiyorum depoculuk veya bekcilik yaptım allaha inancım sonsuzdur hayatımda hiç haram yememişimdir dürüstlüyümden bir gram bile kaybetmemişimdir allaha inancınız varsa bir iş verirsiniz bana ben 1 yıldır hayata küstüyüm için çalışmıyordum şimdi TEKRAR hayata tutulmak istiyorum tutarsanız elimden pişman olmicanıza emin olabilirsinz bir güzellik edin alın işe ALLAHA İNANINCINIZ VARSA BENİM SÖYLEDİYİME İNANIRSINIZ SAGLICAKLA KALIN ALLAHA AMANET OLUN..NOT PASOPORTUM VAR

 389. zafer güngör dedi ki:

  zafer güngör :
  slm ben rusyada afganistanda iranda hep agır işlerde çalışmışımdır yoruldum artık bana allah rızası icin uygun bir iş varsa istiyorum depoculuk veya bekcilik yaptım allaha inancım sonsuzdur hayatımda hiç haram yememişimdir dürüstlüyümden bir gram bile kaybetmemişimdir allaha inancınız varsa bir iş verirsiniz bana ben 1 yıldır hayata küstüyüm için çalışmıyordum şimdi TEKRAR hayata tutulmak istiyorum tutarsanız elimden pişman olmicanıza emin olabilirsinz bir güzellik edin alın işe ALLAHA İNANINCINIZ VARSA BENİM SÖYLEDİYİME İNANIRSINIZ SAGLICAKLA KALIN ALLAHA AMANET OLUN..NOT PASOPORTUM VAR TLFON 05446640159

 390. cemalettın karaşal dedi ki:

  ben yurtdışında peyzajçı olarak 10 yıl çalıştım ınce ışler formenı olarak 5 yıl çalıştım sızlerlen çalışmak ıstıyorum eyer sızler uygun görursenız 05534367385

 391. mustafa pembe dedi ki:

  iyi gunler ben 21 yildir yurt disinda avrupa ve arap ulkelerinde tasaron firma olarak gorev yapmaktayim,21 yilda 16 degisik ulkede ekip olarak gorev yaptik, insaat uzerine avrupa sistemi calismaktayiz, insaatin temel kalip beton her turlu insaat dalinda uzmaniz su an insaat alaninda ve ic tasarimda toplam 84 personal bulunmaktadir pasaport ve vize sorunumuz yoktur her ulkede calisma iznimiz vardir ilginize duyrulur. casa_de_lux@hotmail.com

 392. ilhan yetiş dedi ki:

  slm biz elektirik ekibi olarak calışlmak istiyoruz tel no 0541 253 03 46

 393. mehmet çetin dedi ki:

  mrb ben mehmet yukleyici kazıcı opt ruyum 5 yıl yurtdışı turkmenistan polimex kırgızistan ırag afrika nijer serka adalı holding deneyim var sizinle çalışmak istiyorum k.maraş elbistan irtibat tel.05388617657

 394. muammer koç dedi ki:

  meraba 08/12/1972 dogumlu kocaeli izmit kartepede ikamet ediyorum endüstri meslek terk elektrik formenliği yapıtorum son olarak rusya soocide calıştım şirket olarak metinizi cok duydum şirketinizde görev almak isterim saygılarımla irtbtlf.05416780861

 395. serkan duman dedi ki:

  kafama gore takılıyom valla bana gore bi iş varsa calışmayıda sevmem pek oyle takılmaca iş varsa helede rusya olursa gelrim hemen

 396. celal dedi ki:

  Merhaba
  Ben Celal ALIZADE , Iran’da (Tabriz) iç tasarım ve mutfak dolabları üretme sektöründe çalışıyorum
  MDF’den üretilen ne olursa olsun tasarım, olçü, kesme ve montajını yapa bilirim
  Türkıye’de çalişmak istediğime göre İstanbul ya da Antalya’da iş aryorum
  Çalışma iznim olmadığına göre en az ücrete memnunum
  Kalacak yer ve yemek olması şart

  İletişim: gloryateam@yahoo.com

  Celal ALIZADE

 397. Bülent Holat dedi ki:

  Merhaba 26 yıllık kalıp duvar ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum Tel:05358469202

 398. hakan dedi ki:

  slm ben osmanıye merkezde ikamet ediyorum. elektronik müh okuyorum ayrıca evyap insaatta saha kalfalıgı yapıyorum egıtim için en uygun yer oldugunu düsünuyorum saygılar

 399. Barış CANLI dedi ki:

  slm ben 31 yaşındayım 16 yıldır operatörlük yapmaktayım kullandıgım iş makinaları ekskavatör beko loder kule vinç ve lastikli loder iş makinası sertifikam vardır referans vere bilirim 0535 386 26 06

 400. eray berber dedi ki:

  selam ben manisa/SOMA’dan eray berber.daha önce yurtdışında inşaat işinde çalıştım.yurtdışı tecrübem var.inşaat ekibim var.ekibimle yurtdışında sizinle inşaat sektöründe çalışmak istiyoruz.05348967918

 401. sener ozay dedi ki:

  selam ben.senerözay montalama ustası maraşta calıştım yurtdışı calışmak istiyorum

 402. yunus öztürk dedi ki:

  herkese iyi günler ben 27 yıldır inşaat ta kalıp ve duvar işi yapıyorum çalışacak ekibim de var gerekirse tek çalışabilirim saha kalfalığı da yapabilirim işe ihtiyacım var yurt içi veya yurt dişı işler olabilir şimdiden teşekkür ederim tel:03622343953-Gsm:05324846899

 403. mustafa aktemir dedi ki:

  merhaba ben mustafa aktemir iş ilanıza görtüm işaat saha formeniyim sizinle türkmenistanta calışmak istiyorum kalıb demir formenlığı yabtım yurticiveyuttışi firmalarta taşorn lari konturolluğunu yabtım 25 sene tercupemvar 1960 trazon akcaabat toğumluyum ceb 05344416054 20/06/2013/ilkilılere teşekküreterım

 404. mustafa aktemir dedi ki:

  mustafa aktemir :
  merhaba ben mustafa aktemir iş ilanıza görtüm işaat saha formeniyim sizinle türkmenistanta calışmak istiyorum kalıb demir formenlığı yabtım yurticiveyuttışi firmalarta taşorn lari konturolluğunu yabtım 25 sene tercupemvar 1960 trazon akcaabat toğumluyum ceb 05344416054 20/06/2013/ilkilılere teşekküreterım

 405. ömer polat dedi ki:

  demirciyim yurt dışı yurt içi yeterki rönesansta olsun çalışırım 05417294288

 406. halil candan dedi ki:

  selam ben halil elektrik tesisat ustasıyım sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum 1972 doğumluyum tel 05419120440 iyi günler

 407. ersin turgut dedi ki:

  ben ersin torgut mekanik tesat ustasıyım izmirde ikamet ediyorum ekibimle iş arıyorum tel 05353196956

 408. erol duman meseğim kompozit v giydime cephe ihtiyac olursa ekip olusur tlf 05397151797 dedi ki:

  hüseyin :
  selam seramik ve sıhhı tesisat kalerüfer tesisatı yapmaktayız ekibimle beraber çalıştıgımız ülkeler cezair ırak rusya soçi lazariski adler polyana sizlerlede çalışmak isteriz kastamonudan selamlar.

 409. erol duman meseğim kompozit v giydime cephe ihtiyac olursa ekip olusur tlf 05397151797 dedi ki:

  rönesans insaat firmasında calısmak isterim

 410. erol duman meseğim kompozit v giydime cephe ihtiyac olursa ekip olusur tlf 05397151797 dedi ki:

  erol duman .mesleği kompozit v giydirme cephe ihtiyac olursa ekip olusturabiliyorum tlf 05397151797

 411. murat dedi ki:

  Merhaba kalipvi ustasiyim is ariyorum
  Alarko,enka,yilmaz insaat sirketlerinde calistim.
  Muratorsoglu@hotmail.com

 412. server hatır dedi ki:

  meraba ben server hatır mobilya imalatve montajcısıym türkmen istan rusya libya kazak istanda çalıştım şirketinizde çalişmayı çok isterim saygılarmla tel 05394430085

 413. seyfi ayeş dedi ki:

  merhaba ben kalıp ustasıyım Azerbaycan ve rusyada calışdım rusyadan yeni geldim firmada para sıkındısı olduğu için ekip olarak işi bırakmak zorunda kaldık eger isderseniz 12 kişilik ekip olarak da gelebiliriz
  hepimiz kalıp ustasıyız 05333183845

 414. seyfi ayeş dedi ki:

  haber verirseniz sevinirim olumlu yada olumsuz

 415. kamuran taşdemir dedi ki:

  ben tesisat ustassıyım libyada calışmışım yurt dışında calışmak isterim05416162318

 416. kamuran taşdemir dedi ki:

  ben tesisat ustayım yurt dışında parsı saglam iş olsa giderim su tesisatcısıyım tum işleri itina ile yaparım 05416162318

 417. mahmut dedi ki:

  1976 doğum işe başlama tarihim 1993 mesleyim alçıpan asmatavan tel 05354341113 11 yıllık yurt dışı tecrübem var en son 2010 2012 tarihler arasında türkmenistanda polimeks firmasında 2,5 sene çalıştım iş bitimi aldım 10 yıllık pasaportum var

 418. ilhan gönül dedi ki:

  ben ilşhan inşaat ustasıym.alçı sıva ve hazır sıvamatık ve boya işlery yapyoruz.ekıp lemanlarım ve sıvamatık makıne mevcutur.05324886816

 419. MEHMET dedi ki:

  merhaba ben Mehmet 47 yaşım yurt içinde uzun yıllardır kalorifer mekanik sıhhı tesisat ustalığı yaptım yurt dışında sizinle çalışmak isterim 0536 026 7111

 420. yunusyıldız dedi ki:

  merhababen yunus yıldız demırcıustasıyım ekıle sızınle calısmak ısterım 05396528409

 421. kemla dedi ki:

  slm kemal kalıp 05382444911

 422. kemla dedi ki:

  slm kemal kalıp demır duvarcı ekıbımle yutrdısında calısmak ıstıyoruz 05382444911

 423. tuncay dedi ki:

  selam ben tuncay 34 yasindayim bende demirci ustasiyim makinadan tezgahtan iyi anlarim irakta libyada calistim yurt disinda ronesansla calismak isterim saygilar no 05368323168

 424. Uğur KILIÇ dedi ki:

  Merhabalar ben uğur kılıç 2010 yılında firmanız vizesiyle Başkurtistan-Ufa İKEA şantiyenizde 1 yıl beta inşaat bünyesinde formen olarak çalıştım Elazığ’lıyım Elazığ’da yapacağınız 1040 yataklı hastahane şantiyesinde çalışmak istiyorum.
  Yapılacak Hastahane evimin hemen yanındadır.

 425. mehmet dedi ki:

  selam ben mehmet rönesans firmasında russıa da 5 yı çalıştım 1982 doğumluyum 2 ay önce sant petersburg dan türkiye ye döndüm diğer yabancı ülkelerde çalışmak isterim mekanik boru kaynakcısıyım sertifikam var haberlerinizi bekliyorum tel numaram 05446602292 saygılarımla arz ederim.

 426. soner yılmaz dedi ki:

  mrb ben soner hazır beton teknolojısi bölumü mezunuyum. 1,5 yıl ısparta tokmacık sulama şantiyesinde, labaratuvar,beton sevkiyat, üretim her yönüyle santral,muhasebe ve kamp amirliği yaptım.5 ay borum semkay hazır beton labaratuvar ve genel santral sorumlusu olarak çalıştım.1,5 yıldır azerbaycanda cengiz holdink taşeronu cennet inş. acık kanallar ve tüm sanat yapıları bire bir formenliğini ve genel saha sorumlusu olarak purojenin bir bölümünü bitirmek üzereyim, bilgisayar bilgilerim; Ecces ve word iyi derecede, autocad normal.dil: ingilizce normal rusçam normal düzeydedir. insanlarla diyaloğum sağlam, her insanla çalışa bilirim. aktif ve yeniliğe açık biriyim sorumlukuk almaktan korkmam çalışmayı ve çalıştırmayı çok severim. nasip olursa rusyada çalışmak istiyorum. verdiğim cvi bilgilerimde eksik vardır abartı yoktur. mail:tadasoner@gmaail.com tel azeri:+994 51 349 46 75 tel türk :+9 0543 369 32 08

 427. eray berber dedi ki:

  selam ben eray berber.10 kişik inşaat ekibim var.3 yıl rusyada çalıştık.tecrübemiz var.sizinle yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak isteriz saygılar.05348967918

 428. ali sait dedi ki:

  alüminyum imalat motaj.gsm.05323149387

 429. ergöl dedi ki:

  ben ergöl yurt dışında çalışmak üzere hazır 15 kişilik hazır pasaportlu alçı ve boya ekibimiz var daha öncede yurt dışında çalıştık tecrübeliyiz no :538 959 77 29 yurt dışında inşaat sektöründe sizinle çalışmak isteriz

 430. ALİ KINIK dedi ki:

  SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜM ERMAN BEY
  BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER SAYĞILAR
  SUNARIM
  BEN ASLEN ERZURUM/ÇAT LIYIM 1966 ERZURUM DOĞUMLUYUM 1992 DEN BERİDİR İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.
  1988 DEN BU YANA ASMATAVAN ALÇI SIVA BOYA VE BADANA İŞLER DIŞ CEPHE VE İZOLASYON İŞLERİ YAPMAKTAYIM.
  SİZİN FİRMANIZLA İZMİRDE GAMKA İNŞAAT SAYESİNDE TANIŞTIM SİZİN SOCHİ HAVAALANI İŞİNİZDE GAMKA İNŞAATIN YAPTIĞI TAŞERONLUK İŞİNDE FİRMANIZIN SOCHİ HAVAALANI ŞANTİYESİNDE 4 AY ASMATAVAN FORMENİ-KALFASI OLARAK GÖREV YAPTIM
  VE İŞİMİDE BAŞARIYLA VE TİTİZLİKLE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ANLIMIN AKIYLA TESLİM ETTİM VE İŞ BİTİMİ OLARAK YURDA DÖNDÜM
  TÜM RONESANS SOÇHİ HAVAALANI ŞANTYESİNDE RONESANS CALIŞANLARINIZA CANDAN TEŞEKKÜR EDER VE SAYĞILARIMI SUNARIM
  VE TÜM GAMKA İNŞAAT CALIŞANLARINADA CANDAN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM ÇÜNKÜ O ÇALIŞMA VE MESAİ ARKADAŞLARIMIZIN SAYESİNDE İŞİMİZİ BAŞARIYLA BİTİRDİK VE TESLİM ETTİK
  SAYIN ERMAN BEY BUNDAN SONRAKİ TÜM ŞANTİYELERİNİZDE HANGİ KONUMDA VE POZİSYONDA OLURSA OLSUN SİZİNLE VE FİRMANIZLA CALIŞMA İMKANI BULABİLİRSEM BUNDAN GURUR VE ŞEREF DUYARIM.
  SAYGI SEVGİ VE HÜRMETLERİMİ SUNAR ELLERİNİZDEN SAYGIYLA ÖPER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
  ALİ KINIK/ İZMİR
  TELEFON: + 90 555 227 97 99
  ali-baran2535@hotmail.com

 431. ALİ KINIK dedi ki:

  SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜM ERMAN BEY
  BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER SAYĞILAR
  SUNARIM
  BEN ASLEN ERZURUM/ÇAT LIYIM 1966 ERZURUM DOĞUMLUYUM 1992 DEN BERİDİR İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.
  1988 DEN BU YANA ASMATAVAN ALÇI SIVA BOYA VE BADANA İŞLER DIŞ CEPHE VE İZOLASYON İŞLERİ YAPMAKTAYIM.
  SİZİN FİRMANIZLA İZMİRDE GAMKA İNŞAAT SAYESİNDE TANIŞTIM SİZİN SOCHİ HAVAALANI İŞİNİZDE GAMKA İNŞAATIN YAPTIĞI TAŞERONLUK İŞİNDE FİRMANIZIN SOCHİ HAVAALANI ŞANTİYESİNDE 4 AY ASMATAVAN FORMENİ-KALFASI OLARAK GÖREV YAPTIM
  VE İŞİMİDE BAŞARIYLA VE TİTİZLİKLE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ANLIMIN AKIYLA TESLİM ETTİM VE İŞ BİTİMİ OLARAK YURDA DÖNDÜM
  TÜM RONESANS SOÇHİ HAVAALANI ŞANTYESİNDE RONESANS CALIŞANLARINIZA CANDAN TEŞEKKÜR EDER VE SAYĞILARIMI SUNARIM
  VE TÜM GAMKA İNŞAAT CALIŞANLARINADA CANDAN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM ÇÜNKÜ O ÇALIŞMA VE MESAİ ARKADAŞLARIMIZIN SAYESİNDE İŞİMİZİ BAŞARIYLA BİTİRDİK VE TESLİM ETTİK
  SAYIN ERMAN BEY BUNDAN SONRAKİ TÜM ŞANTİYELERİNİZDE HANGİ KONUMDA VE POZİSYONDA OLURSA OLSUN SİZİNLE VE FİRMANIZLA CALIŞMA İMKANI BULABİLİRSEM BUNDAN GURUR VE ŞEREF DUYARIM.
  SAYGI SEVGİ VE HÜRMETLERİMİ SUNAR ELLERİNİZDEN SAYGIYLA ÖPER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
  ALİ KINIK / İZMİR
  ali-baran2535@hotmail.com
  TELEFON : 0 555 227 97 99
  ADRES :
  TRT TÜRKMENKÖYÜ MAHALLESİ
  209 SOKAK NO: 9 KAT: 1 DAİRE:1
  AYRANCILAR/TORBALI/İZMİR
  HAZIR ŞU AN 25 KİŞİLİK PASAPORTLARI HAZIR TÜM GEREKLİ YURTDIŞI ÇIKIŞ EVRAKLARI HAZIR EKİBİN MEVCUTTUR
  BİLGİNİZE ARZ OLUNUR……..
  SAYĞILARIMLA
  ALİ KINIK / İZMİR……….

 432. kenan sevilmiş dedi ki:

  merhaba ben yaklaşık 10 yıllık şöförlük tecrübem var tır kamyon olmak üzere her türlü aracı kullanırım firmanızla uygun görürseniz yurt dışı faliyetlerinde çalışmak istiyorum . 05426174691

 433. arif keskin dedi ki:

  asansör ekıbım var ,her turlu asansör montaj bakım tamır levha ray döşeme.işlerını yapıyoruz.trabzonluyuz.yurt ıcı yurt dışı uygundur nasıpse .1974 almanya doğumluyum tarbzon lısesı mezunuyum…saygılar.

 434. Önder terlikciogulları dedi ki:

  Selamlar alçi sıva boya ustasiyım yurtdişinda iş arıyorum 1978 adana dogumluyum yurt dişi tecrubem vardir 05412602846

 435. isa dedi ki:

  2009 dan beri enka inşaat amerikan embasi projelerinde çalıstım 16 ay ekıp başlıgı son 6 aydır elektrik formenligi yapıyorum 25 yaşındayım ktu 2 yıllık elektrik mezunuyum rusyada projeniz oldugunu duydum ve iş başvurusu yapmak istiyorum

 436. şerafettin dedi ki:

  slm ben oto lastik tamircisiyim işsizim iş ariyorum 15 yıllık deneyimim var ilginizi bekliyorum 05360363753

 437. mehmet kabadayı dedi ki:

  MEHMET KABADAYI :MERHABA!!BEN MEHMET KABADAYI HAVALANDIRMA VE İZOLASYON SAC KAPLAMA USTASIYIM,2003/2007 YILI RÖNESANS,DA USTA VE FORMEN OLARAK,PETERBURG VE YAROSLAV ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM,TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM,BİLGİNİZE TEŞEKKÜRLER TEL.054404258904

 438. mehmet kabadayı dedi ki:

  mehmet kabadayı :

  MEHMET KABADAYI :MERHABA!!BEN MEHMET KABADAYI HAVALANDIRMA VE İZOLASYON SAC KAPLAMA USTASIYIM,2003/2007 YILI RÖNESANS,DA USTA VE FORMEN OLARAK,PETERBURG VE YAROSLAV ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM,TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM,BİLGİNİZE TEŞEKKÜRLER TEL.054404258904

 439. mehmet kabadayı dedi ki:

  mehmet kabadayı :

  mehmet kabadayı :

  MEHMET KABADAYI :MERHABA!!BEN MEHMET KABADAYI HAVALANDIRMA VE İZOLASYON SAC KAPLAMA USTASIYIM,2003/2007 YILI RÖNESANS,DA USTA VE FORMEN OLARAK,PETERBURG VE YAROSLAV ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM,TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM,BİLGİNİZE TEŞEKKÜRLER TEL.054404258904

 440. MUSTAFA ONBAŞI dedi ki:

  merhaba ben mustafa onbaşı alüminyum demir doğrama işi yapıyorum şantiyelerde çalışıyorum başta rusya olmak üzere yurt dışında çalışmak istiyorum tel. 05368505219

 441. hüseyin ilhan dedi ki:

  slm ben hüseyin alçı ve boya işi yapıyorum arkadaş larımda var sizinle çalışmak istiyoruz bizim için yer farketmez cep 5438043475

 442. ahmet saban vayıs dedi ki:

  slm beton mıkserı be tamperlı kulanıyorum tüm belgelerım var 7 senedır ırakdayım artık sızlerle calısmak benım ıcın gurur verır saygılarım la

 443. şaban köksal dedi ki:

  yurdısı deneyımım var 3 yıl ısraelde calıstım rusyada calıstım sıketınızın buyuk guclu olmasından dolayı sızınle calısmak ıstıyorum kalıpcı demırcı ve sıvacılarak calısbılırım 05378473690

 444. şaban köksal dedi ki:

  yurdısı deneyımım var 3 yıl ısraelde calıstım rusyada calıstım sıketınızın buyuk guclu olmasından dolayı sızınle calısmak ıstıyorum kalıpcı demırcı ve sıvacılarak calısbılırım 05378473690 saygılar sunarım tercıhen rusya veya tukmenıstan olabılır

 445. sadettin yiğit dedi ki:

  slm ben ankarada yaşıyorum mekanik formeniyim uzun bir yurt dışı tercübem var imkan olursa çalişmak istiyorum tel 05353973280

 446. selahattin cinar dedi ki:

  selan ben selahattin cinar 34 yasindayim azerbayjanda is olursa calismak isterim kalip isindeyim plan sikintim yok turk ve azeri isci sikintimda yok ne kadar isci lazim olursa temin edebilirim telim+994515677153

 447. akın dedi ki:

  slam ben 15 yıllık inşaat demirci ustasıyım yurt dışı deneyıim var yurt dışı işi arıyorum.. tel 05324099155

 448. imam subası dedi ki:

  eskavator oparatörüyüm 22 yılık iş arıyorum 05355184607

 449. ÖZGÜR dedi ki:

  MRB BEN KAZICI YÜKLEYİCİ OPARATÖRÜYÜM İŞ ARIYORUM YURT DIŞI HİÇ FARK ETMEZ 7 YILLIK TECRUBEM VAR NO 05418017612 ASKERLİĞİMİ YAPTIM

 450. ali dedi ki:

  slm ben ali Soytürk 12yıl rusyada kaldım inşaatta kalıpçı olarak calıstım. iyi derecede ruscam var.böyle bir elamana ihtiyaç olursa sizinle calısmak isterim.
  Tel: 0542 627 5642..

  TeŞekKür EderiM.

 451. birolyavuz dedi ki:

  selm borucu formeniyim tekfen çalışanıyım yurtdışı projelerinizde çalışmak isterim tel 05385560481

 452. hasanhüseyin dedi ki:

  slm.ben.ıstanbul.yaşıyorum.inşaat.demıcısıyım.yurtdışı.yurtiçi.çalıştım.tel.05366247108

 453. dursun ali kanal dedi ki:

  saygılar sıslerle çalışmak isdıyom işe iytiyaçim var mesleyım öpt kollandıhım makınalar loder csb beko beton ponbası sıslerle çalışırım rusyada st Petersburg çalişdım saygularımla tel 0530 872 45 61 olaşabilırsınız

 454. mehmet akgül dedi ki:

  slm ben mehmet dahaönceçok yurd dışışantiyelerindeçalıştım.kepce oparatörüym enson tataristan .ormeks suvardaydım.iş olursa sizin şantiyelerinizde çalışmak isterim.saygılarımla.5358183174

 455. Mehmet Basir Uluşık dedi ki:

  YDINDA İKAMET EDİYORUM İNCE İŞLER[SERMİK DUVAR SIVA MERMER ŞAB YALITIM ALÇIPAN VS] FORMENİYİM DÜNYANIN VE TÜRKİYENİN HER YERİNDE ÇALIŞIRIM

 456. ferit sevim dedi ki:

  kule vinç operatörüyüm iş arıyorum acil 0535 894 63 14

 457. cemal dedi ki:

  slm adım cema 16 yıl dır alçı asma tavan içdekorsonla uraşıyorum acil yurdışın çıkm istiyorum sağlarımla 0543 716 25 24

 458. Ertuğrul AYDIN dedi ki:

  Merhaba ağır kimya sektöründen emekliyim görevlerim proses operatörü 16 yıl makina bakım ve basınçlı kaplar emniyet valfleri test bakım ve onarımları 10 yıl aktif olarak çalıştım yaklaşık 8 yıl yurt dışında görev aldım.Rönesansta vasıflarıma uygun işlerde çalışabilirim EML mezunuyum ilginize şimdiden t.ederim.

 459. mehmet dedi ki:

  ben boyacı ustasıyım yarın rusyaya gıdıyorum ısteyenler bana telefon acablır 05356624327 boyacı ustası arayanlar ulasabılır

 460. Coşkun ÖNGEL dedi ki:

  Merhaba; LİBYA’da çalışmak üzere kalıp ve demir ustalarına ihtıyac vardır. COŞKUN ÖNGEL 0 532 2933730

 461. cemil çelik dedi ki:

  slm 10 yıldır kaynakcıyım filimli utrosonlu testli kaynakcısıyım gazaltı elektirik kaynakcısıyım ilgilenirseniz ..tl 0545 255 46 66

 462. hatice_hatice dedi ki:

  meraba bayanlar içinde iş imkanınız yokmu acaba

 463. erhan dedi ki:

  selam 20 yllık elk ustasıyım yurt dışında calışmak istıyorum 05435314700

 464. tuğba dedi ki:

  ya bu nasıl bi firma ben anlam veremedim benim nişanlım 2 aydır sizinle birlikte çalışıyor 2 aydır bi kuruş dahi ödeme yapmadınız her ayın 1 ile 5 arasında ödeme yapacağınızı söylemişsiniz eski elemanlarınıza ödeme yapıyomuşsunuz sadece bizi rezil ettniz ya 2 aydan beri

 465. aziz dedi ki:

  aziz kalıpçı ustasıyı iş aramaktayım 0538 218 16 36

 466. mustafa könez dedi ki:

  ince donatında citti bir ekibiz bünyenizde çalışmak talep etmekteyiz . sgılarımızla. 0535 608 55 79

 467. Fazli dedi ki:

  Ben fazli gorgulu 20yildir saten boya plastik boya saten alci siva alci ve cila yapiyorum sizinle calismak istiyorum Tel 05362503494 10/08/2013 ixmen_1996@hotmail.com

 468. LOKMAN dedi ki:

  selam ben lokman 7 yıllık duvar ustasıyım projeden iyianlarım pasaportum var yurtdışı tecrübem var yaş 27 tel 05318999379.

 469. fazlı görgülü dedi ki:

  20 yıldır saten boya plastik boya benzeri boya saten alçı sıva alçı ve cila yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum 13.08.2013

 470. fazlı görgülü dedi ki:

  fazlı görgülü :20 yıldır saten boya plastik boya benzeri boya saten alçı sıva alçı ve cila yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum 13.08.2013

  tel.05362503494

 471. SELAHATTİN dedi ki:

  havalandırma ustasıyım(kesim .imalat. montaj)ekibimde varyurtdışı tercihim…0 544 319 15 05…saygılarımla..

 472. osman abakay dedi ki:

  merhaba ben osman kalıpcıyım daha önce lıbyada çalıtım ıraka gıdıp gelıyorum sizle çalışmak istiyorum 05372781213 saygılar pasaportum hazır yurt dışı çalışmak istıyorum

 473. sergülen dedi ki:

  merhaba ben ustası yardımcısı elmanım
  yurt dışında çalışmak istiyorum pasaportum var özelikle avrupa ulkesi olabilir

 474. sergülen dedi ki:

  sergülen :
  merhaba ben ustası yardımcısı elmanım
  yurt dışında çalışmak istiyorum pasaportum var özelikle avrupa ulkesi olabilir

  05412502136

 475. duran dedi ki:

  sızınle turk cumhurıyetlerınde dıs cephe alımunyum celık ıslerınde calısmak ıstıyorum suan erbıldeyım ıs bıtmek uzere ıhtıyac varsa +9647506501805

 476. turan özbek dedi ki:

  1986 YILIN DA STFA DA KULE VİNÇ MONTAJ VE BAKIMCI OLARAK BAŞLADIM VE HALA KULE VİNÇ MONTAJ FORMENİ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM… ÇALIŞTIGIM ŞİRKETLER STFA OTO YOLU FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜ İNŞAATİ VE VEDÜKLER VE SANAT YAPILARI.1992 YILARINDA TEKSER İNŞAAT RUSYA ŞANTİYELERİ VE TURKİYE DEKİ ŞANTİYELERİ KULE VİNÇ MONTAJ FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM… 1992 YILINDAN 1994 KADAR ÇALIŞTIM. BAYTUR İNŞAATDA TÜRKİYE VE YUTDIŞI ŞANTİYELERİNDE KULE VİNÇ MONTAJ FORMENİ VE KULE VİNÇ MONTAJ DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞTIM.1996 YILINDAN 2011 YILINA KADAR..
  BAYTUR İNŞAATDA LOJİSTİK VE ANBAR SORUMLUSU OLARAK ANA DEPODA ÇALIŞTIM..
  SON BİR YILDA VANDA DEPREM KONUTLARININ İNŞASINDA BÜSE KULE VİNÇLE ÇALIŞTIM
  NOT.Sayın arkadaşlar ve değerli yöneticilerim ben iş kazası geçirdim sol kolum bilek üstünden yok ama mesleğimi yapmamda bir sakınca yok rahatlıkla kule vinç montajı ve formenliğini yaparım ve yapıyorum da beni çağıracak firmaların bunu göz önüne almaları gerekli..
  Sizlerden rıcam gerçekten işi çok ihdiyacım var yurt dışı veya yurt içi fark etmez çalışırım. mail adiresim ozbekturan68@hotmail.com

 477. ali dedi ki:

  slm ben ali gezgin işim meslegim kaynakcılık kaynakcı ustasıyım sizinle uzun yıllar calışmak isterim

 478. veli şahin dedi ki:

  merhaba rönesans insan kaynakları ben teleskop forklit mini yükleyici bobket ve mobil telehandır oporötörüyüm sizinle çalışmak isterim iş tecürbem var baytur kazakistan yamata rusya baytur dubai eser onur arabistan summa ekvator ginesi tel 05317152671

 479. ibrahim dedi ki:

  merhaba ben ibrahim soguk demir ustasıyım ekibim var sizinle çalısmak istiyorum 0532 477 53 94

 480. haluk dedi ki:

  slm ben haluk alçı boya ustasıyım 2008 den beri yurtdışı tecrübem var ve 10 yıllıkda pasaportum hazır sizlerle birlikte çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var en kısa zamanda ararsanız sevinirim saygılarımla herkese iyi çalışmalar tlf:0535 022 9996

 481. iskender dedi ki:

  merhaba ağır vasıta e sınıfı ehliyetim var şoförüm danperli kamyon ve belden kırma ve yuksek tonajlı kata kaya kamyonlar da çalıştım ve iş makına operatürüyüm lastikli kepçe ve paletli kepçe-ve şhovel ekıskavatur ve zemin şıkıştırma lastikli vabil ve vibresor toprak silindir operaturyu maden dekapaj ve baraj ve dukum harfiyat ve oto yol çevre yol işlerde çalıştım yurt içi yurt dışında çalışırım saygılar iskender 0536 456 65 68 iskenderonal@mynet.com ——– operator2147@mynet.com

 482. necati mut dedi ki:

  iyi gunler ben havalandırma ustasıyım lıbyada rusyada ve ırakta calıstım yurt dısı deneyımım var turkıye ıcınde formenlıkte yaptım ekıbımde var yurt dısı ısı bakıyoruz ılgılenırsenız num 05443464767

 483. ali yüksek dedi ki:

  merhaba ben ali G ve e sınıfı ehliyetim var. Sizlerle çalışmak istiyorum

 484. tufan yanılmaz dedi ki:

  merhaba ince işlerin hepsinden anlarım ve yaparım yapdırrım türkiyede kendi çapında küçük taşöröndüm sizin şirketde kısa sürede olsa çalıştım yine çalışmak istiyom

 485. burak dedi ki:

  merhaba ben burak 13 yıldır sıva saten alcısı yapıyorum kusursuz ustalıgım yurt dısında calısmak ıstıyorum geregın yapılmasını rıca edıyorum. 05435633611 sonsuz1965@windowslive.com

 486. yunus KAVALCI dedi ki:

  10 yılık alçı boya sıtropiyer ustasıyım pasaport vizem 2014.lise mezunuyum milli eytim onaylı alçı boya ustalık belgem mevcutur yurt dışında çalışmak istiyorum cep:05367101516

 487. YUSUF dedi ki:

  ben mekanik ustasıyım yurt dışında calışmak istiyorum daha önce rusya libya azerbeycanda calıştım tel :05356155481

 488. mesut tekin dedi ki:

  18 senedir oto tamircisiyim tır kamyon ve iş makinesi ustasıyım şantiyede de çalıştım ustalık belgem var yurtdışında çalışmak istiyorum 05413147347 teşekkürler

 489. yakup dedi ki:

  mrhb ben yakup kalıpcıyım sizinle calısmak istıyorum 10 kişilik kalipcı ekibimiz vardır

 490. SELAMİ ŞİMŞEK dedi ki:

  SLM SİZİNLE VE PROJELERİNİZDE GÖREV ALMAK İSTİYORUM.E SINIFI EHLIYETİM,180 SAATLIK BILGİSAYAR SERTİFİKAM,VE FORKLIFT EHLIYETİM VAR. FORKLIFT OPERATÖRÜYÜM.LİSE MEZUNUYUM.DEPO VE STOK KONUSUNDA DENEYIMLIYIM.SİZİNLE HERYERDE ÇALIŞMAYA HAZIRIM. 0 541 458 80 75

 491. ugur dedi ki:

  merhaba ben 25 yasındayım inşaat soguk demirciyim yurtdışı işi arıyorum daha önce birkac yerde çalıstım sizinlede eger nasip olursa çalısmak istiyorum eger ekipde isterseniz ayarlarım var eposta adresim kapalı eger cebi ararsanız sevinirim 05413268323

 492. huseyın arslan dedi ki:

  arslan017@hotmail.com KALIPCI EKIBIM VAR IRAK DOHOKTA FAMILI MOOL KARFUR INSAATI YAPMAKTAYIZ IRAK TEL +964 750 503 82 01 NOT IDARI ISLER KAMP AMIRI VE PUANTAJ CALISABILIRIZ

 493. cemil dedi ki:

  ben 30 yaşında izmirden mekanik boru ve makina montaj ustaya yakın deneyimli yardımcı olarak çalısabilcek vasıflı vasıfsız iş aramaktaym başta iş güvenliği eğtimi almıs daha once bikac kez yurtdısında calısmıslım var butun belgelerim yaklasık 4 aydan fazladır tamam bu benim acımdan sizden firma calısan arkadaslar ve yetkili kişlerin yurtdısı projelernizde proje müdürnüz şantiye şefi veya formen doğrultusunda işçi elemana ihtiyaç duyulması halinde benide değerlendirirseniz memnun olurum iyi calısmalar diyor saygılarmla ararsanız numer 05350777633

 494. cemil dedi ki:

  cemil :
  ben 30 yaşında izmirden mekanik boru ve makina montaj ustaya yakın deneyimli yardımcı olarak çalısabilcek vasıflı vasıfsız iş aramaktaym başta iş güvenliği eğtimi almıs daha once bikac kez yurtdısında calısmıslım var butun belgelerim yaklasık 4 aydan fazladır tamam bu benim acımdan sizden firma calısan arkadaslar ve yetkili kişlerin yurtdısı projelernizde proje müdürnüz şantiye şefi veya formen doğrultusunda işçi elemana ihtiyaç duyulması halinde benide değerlendirirseniz memnun olurum iyi calısmalar diyor saygılarmla ararsanız numer 05350777633 e posta hesabım kapalı no dan ulasabilirsiniz

 495. tayfun altuntaş dedi ki:

  hıtacı katarpiller hıdrolık sıstemlerı hafıf dızel ticari araclar ustasıyım turkıyeye yenı geldım dıledıgınız kadar revarans verebılırım bunyenızde calışmak isterım 0536 830 92 32

 496. tufan yanılmaz dedi ki:

  ben tufan yanılmaz biliyom arkanda dayın emmin olmadan buralarda çalışmak helalından nasip etmezler çünki başımdan geçdi bi şefin sayesinde sizinle çalışdım kısada olsa başka şefrel kendi adamlarını getirip bizi postaladılar çalışmak isterim ama düzgün şeflerle namuslu şeflerle ince işler kalfalı yapmışdım işçi olarakda çalışırım benim için farketmez tlf 05352128169 ekmekle oynayanların allah ekmeğiile oynamasın işsiz kalmak çok zor allahım iş arayanlara yardım etsin bana bi ekmek çıkmayacanı bildim halde yazdım saygılar

 497. mehmet dedi ki:

  merhaba ben Mehmet 10 yıl oldu kaynakçılık yabıyorum bana göre iş arıyorum 05389558160

 498. eren toptaş dedi ki:

  çelik montaj ustasıyım

 499. rasim aktaş o5369968037 dedi ki:

  çelik montajının yanında panel,trapez saç montajınıda yaptım.ekip istenierse ekipte vardır.bu işte kalifiye ustalarım vardır. tlf. 05369968037 cvp verirseniz sevinirim saygılarımla

 500. halil ibrahim dedi ki:

  merhaba ben arabistan projelerinizde sizinle calismak istiyorum daha once arabistan deneyimim var kalip ustasiyim numaram 05417691288

 501. yüksel dedi ki:

  slm ben arabistan projelerinizde calışmak istiyorum05312312252

 502. dursun ali kanal dedi ki:

  merhaba efendım saygılarla mesleyım opt işe ihtıyaçim var kollandıhım makına beton ponpası ve loder efendım tel 0530 872 45 61 saygılarla

 503. medeni deniz dedi ki:

  silindir hiyap mikser portif ve temperli kamyon kulaniyorum tel 05376618619 yurt dişinde çalışmek istiyorum tel 053766188619

 504. ÖZKAN dedi ki:

  merhabalar alt yapı ustasıyım yurt dışı deneyimim son gittigim yerde ekip başlıgı yaptım işimi severek yaparım 0532 174 67 26

 505. ÖZKAN dedi ki:

  merhabalar alt yapı ustasıyım yurt dışı deneyimim vardır son gittigim yerde ekip başlıgı yaptım işimi severek yaparım 0532 174 67 26

 506. davut arucan dedi ki:

  mrb ben alimünyum dograma dıs cephe ustasıyım 05428224422

 507. Ali Kilic dedi ki:

  Selam ben kayseriden mermer ustasıyım
  Mermer üzerine işçilik konumunda hertürlü ince işçilik yapmaktayız kendime ait ekibim var birkaç şirketden formen olarak referansım var yurt dışı engelimiz yokdur sizle çalışmak istiyoruz ilginiz için şimdiden teşekkürler 0554 717 2538

 508. mehmet şeker dedi ki:

  merhaba ben mehmet şeker mobilya ve marangoz ustasıyım çekirdekten yetiştim kalfalık ustalık ve usta öğretici belgem var yurt dışı deneyimim var tlf. 0 506 293 03 05

 509. mustafa inci dedi ki:

  slm bn mustafa yas 23 kaynakcıyım argon gazaltı oksijen kaynakları yapıyorum 7 senedir yurt dışında calısmak istiyorum konyalıyım tel 05418384322

 510. oktay şahin dedi ki:

  Slm ben bursadan oktay şahin ben villa site çevre düzenleme kayrak taş rüstik kaplama kilitlitaş teretuvar işleri yapıyorum ilgilenirseniz telefonum..0532 747 61 66.Saygılarımla.oktay şahin.

 511. Ercan KESER dedi ki:

  Ercan Keser

  Adres Bilgileri: Türkiye – Samsun – İlkadım
  Cep Telefonu: 90 (533) 685 16 97
  E-Posta : ercankeser1969@hotmail.com

  Kişisel Bilgiler
  Toplam Tecrübe : 22 Yıl
  Eğitim Durumu : Lise (Mezun)
  Medeni Durumu: Evli
  Askerlik Durumu: Yapıldı (21.05.1991)
  Uyruk: Türkiye
  Doğum Tarihi: 27.06.1969
  Doğum Yeri: Türkiye – Artvin-Arhavi
  Sürücü Belgesi: B (0)
  Eğitim Bilgileri
  Lise Rize Endüstri Meslek Lisesi
  06.1986 Elektrik
  İş Tecrübesi
  —Kamp Amiri
  Ataç inşaat ve sanayi A.Ş
  09.2010 – … (2 yıl, 8 ay) | Amasya – Türkiye | Tam Zamanlı
  Kamp Amiri, Satın alma ve saha ile ilgili bütün işler. Ayrıca sahada İş Güvenliği denetim ve uygulamasının yürütülmesi yardımcı.

  —İş Güvenliği Sorumlusu ve İnce İşler Takibi
  Bora inşaat
  01.2009 – 09,2010 (1 yıl, 8 ay) | Çeçenistan – Rusya | Tam Zamanlı
  Çeçenistanın başkenti Grozni de yapılan 48adet Cumhurbaşkanlığı Vilları işinde İş Güvenliği takibi ve uygulaması. İnce işler takibi ve teslimatı.

  — İş Güvenliği Sorumlusu -Kalite kontrol- Yüksek Kule İnşaat Tecrube
  Ant Yapı sanayi A.Ş
  05.2004 – 01,2009 (4 yıl, 8 ay) | Moskova – Rusya | Tam Zamanlı
  Sahada İş Güvenliği ve Kalite kontrol işinde iş bitimine kadar saha elemanı olarak
  tam yetkili olarak çalıştım.İş Güvenliği ders anlatım.sahada an ve an takıp uygulama ve uygulatma ekip yonlerdırme PROJE ADI / YATIRIMCI: City Del Vergi Dairesi Projesi/Tema Bouygues Batıment
  PROJE İÇERİĞİ: 113.000 m2
  PROJE YERİ: Moskova / Rusya
  YAPIM TARİHİ: 2005 – 2006
  PROJE ADI / YATIRIMCI: Moscow City Parsel No:9 ‘Başkentler Şehri’ Moskova ve St. Petersburg Kuleleri / Capital Group
  PROJE İÇERİĞİ: 356.000 m2, 66 ve 76 Katlı Çok Amaçlı Kompleks
  YAPIM TARİHİ: 2006 – 2010
  PROSPEKT MIRA şantiye sinde 10 AY İŞ GUVENLİGİ. Yuksek kule ınsaat tecrube

 512. cemal şengül dedi ki:

  selam aleykum ben alçıbancıyım türkiyede taşörenlik yapıyorum yurt dışına ekibimle cıkmak makbul ndeyim sudi arabia ülkesine 0533 697 80 64

 513. ugur dedi ki:

  merhaba ben ugur 25 yasındayım insaat soguk demir ustasıyım 10 yıldır bu işde çalısıyorum yurtdısına da devamlı gider gelirim eger ekip isterseniz ekip de var nasip olursa tekrar gitmek istiyorum 05413268323 ararsanız sevinirim

 514. niyazi kombak dedi ki:

  fasıfsız iş aramaktayım rusya tercihim güvenlik göevlisi yapabilirim ticaret ilgileniyrdum şimdi iş yerini kapatmak zorunda kaldım ilgilenirseniz sevinirim

 515. bdn ramazan dedi ki:

  Tunel kalip asap kzlip fark etmez nasil kalip olursa olsun yapRim is Riyorum

 516. halis dedi ki:

  iniaat uzerıne bırsey bılmıyorum amele olarak gıderım iş olursa

 517. cumhurtetik dedi ki:

 518. cumhurtetik dedi ki:

  48yaşındayım kalıp seramik sıva alçı boya yalıtım işleri yapmaktayım buişler üzerine ekiplerim bulunmakta şantiye ve yurtdışı tecrübesine sahibim tel 05367663602

 519. şahin şimşek dedi ki:

  slm ben inşaat’ta kalıp duvar ustasıyım pıroje ile temelden iş yapıyorum sağlam ekip arkadaşlarım var yurt dışı deneyimiz var olup rusya ve ırak şaniyesinnde iş yaptık şahin usta tel 05314279690 iyi günler.

 520. ahmet yılmaz dedi ki:

  yurt dışı deneyimli ince işler yapmaktayı arap ve fransızca bilmekteyim ekibim kalifiyeli elamanlardan oluşmaktayım şu anda iş aramaktayım tel05376147613 kayseri

 521. abdullah özbek dedi ki:

  15 yıldır kaynak demir doğrama işi yapıyorum yani demir üzeri neolursa bizim için fark etmez kompazit alçıpan işide olur 5074898587

 522. satılmış manaz dedi ki:

  merhaba ben 25 yıldır işmakinaları ve jenaratörler tamircisiyim ceşitli firmalarada ustabaşılık ve formenlik yaptım en so suudiarabistanda calıştım atolye ve makina formenliği yaptım yurtdışında iş arıyorum tel 05467610534 satılmış

 523. SELAHATTİN ÇALİK dedi ki:

  İSİM: SELAHATTİN

  SOYAD:ÇALIK

  TEL NO : 0534 275 11 82

  POZİSYON:EKSKAVATÖR-SAUL OPERATÖRÜ

  ÇALİŞTİĞİM ŞİRKETLER :
  ENKA LİBYA 1989
  BAYİNDİR İZMİR ÇEŞME YOLU 1993-1995
  BALABAN HARFİYAT İSTANBUL
  ALARKO KAZAKİSTAN

  Tercihen yurt dişi iş ariyorum saygılarımla …

 524. arif DOĞAN dedi ki:

  ince işcilik yapmaktayım rusca kazakca dil bilirim ekibim tamam tel.05398983221 saygılar

 525. sahet **** dedi ki:

  Merhaba İTÜ Makina fakültesini bitirmek üzereyim. 2014 yazında okulum bitiyor. Türkmenistan uyrukluyum. Okul bitirene kadar tecrübe amaçlı iş imkanı sağlayabilecek şirket ile okulu bitirince de ülkemde aynı şirkette çalışabilirim. saygılar. gerekirse CV gönderebilirim. iletişim adresi futuretense@bk.ru

 526. DURSUN KORKMAZ dedi ki:

  1986 1991 termik santırali türbin üyksek basıc boru montajı 1991 1992 ereğli demir çelikte özel sektörde filtire montajı kamuda 1992 ttkkömür maddeniden 2008 den emekli olum 2012sönnez yeldada boru montajında 5ay çalıştım tüpraşta tekfen tork boru ve çelikte 5ay zonguldakta ışıkvern termik santıralinde filtire söküm ve montajda 7ay 28 gün çalıştım emekli olarak e sınfı ehliyetim var serece pisko var tel 05388335419-03722164408

 527. DURSUN KORKMAZ dedi ki:

  yutdışınd çalışmak itiyorum cezayirde tükmenistan Ukrayna rusya sudi arabitan boru ve çelik montaj E sınıfı serece 1 2 3 4 pisko teknik var 05388335419-03722164408

 528. ramazan göktekin dedi ki:

  yurt dısında çalısmak istiyurum herhangi biyer ol r kaynak ustasıyım ve havalandırma ustasıyım tel numaram 05314596114

 529. ramazan göktekin dedi ki:

  rusyada çalısmışlımda var soçide havalandırma iş mesleklerim kaynak ustasıyım ve havalandırma ustasıyım yurt dısı da her hangi biyer olu fark etmez

 530. recep dedi ki:

  yurt dışında çalışmak istiyorum İŞ MAKİNASI tamircisiyim 17 yıl tecrübem var rusyada 2 yıl çalıştım rus arabalarında kamaz maz rus arabalarındada tecrübem çok iyi dikkate alırsanız sevinirim tel 05464764390

 531. ismail boztaş dedi ki:

  ben duvarcı ve kalıpçi formenıyım sizin çalişmak istıyom eyer kabul edersiniz ekıbım tercubem var yurt dışında tercubelıyım lıbya ıran ırak rusya bu ulkrlerde çok çalıştım tlf nom 05076382840 05389639581

 532. SELAHATTİN ÇALİK dedi ki:

  22 yıllık eskavatör opr.yüm sizinle çalışmak bana gurur verir. uygun görürseniz memnun olurum. 05342751182

 533. ben ahmet dedi ki:

  beton pompa operatörüyüm sizin gibi güvenirir bir firmada çalışmak isterim tel 05372886749

 534. erol yılmaz dedi ki:

  türkmensitan aşkabatta bir şantiyenizde çalışdım…elekritik formeniyim 10 kişilik ekibim var ..

 535. kahraman dedi ki:

  merhaba 1984 dogumluyum alçı boya alçıpan montolama işleri yaparım 7 yıl yurt dışında çalıştım ekip de ayarlanır tel 0545 882 57 67

 536. Mehmet Şefik OĞUZ dedi ki:

  Alçı,Boya,alçıpan,sıva,şap,prefabrik kurulum ve montaj ustasıyım.ekip temin edebilirim.Yurtdışı işi tercihimdir.Uzun süreli kalabilirim
  0553 277 7004

 537. salih dedi ki:

  MerhabA ben salih insaat tecrubem var fayans kalebodur uzerine işe ihdiyacim var ilginize macera pesinde degilim 0546 245 41 59

 538. güray üstün dedi ki:

  merhaba ben demirci ustasıyım yurtdışı tecrübem var uzun vadeli işe ihtiyacım var.33 yaşındayım tel. 05336517930

 539. reşat dedi ki:

  merhaba ben reşat alçı boyacı 10 kişilik ekibimle iş arıyorum 05350258902

 540. reşat dedi ki:

  merhaba ben reşat alçı boyacı 10 kişilik ekibimle iş arıyorum 05330258902

 541. ferit dedi ki:

  merhaba ben freit iskele ustasıyım yut dışı deneyımım var yamatada calıştm rusyada sembol de kazakistanda.calıştım boru montaş.ekibim var sizinlen calışmak istiyorum.tel.05078332342

 542. AdemGÖK dedi ki:

  mrblar bn adem mobilya doğrama ustasıyım yurtdışı deneymım var sizinle calısmak işterim tel 05070835830

 543. mehmet dedi ki:

  merhaba ben mehmet elektrik ve gaz altı kaynakçısıyım acil iş arıyorum 05367851837

 544. erkan dedi ki:

  tecrübeli aşçıyım yurt dışında iş arıyorum 05426516309

 545. mustafa dedi ki:

  slm bu ilanları iş olsun diye yayınlıyorsunuz kimseyi çağırmıyorsunuz şalışmak isteyenleri oyalıyorsunuz yanlış anlamayın sadece calışmak istiyorum

 546. mehmet Erol dedi ki:

  Selam ben havalandirma mekanik imalat be montaj ustasiyim turkmenistan purojelerinizdr calismak isterim ayriyetten izalasyon kaplama iside yapmaktayim formen ve usta basilik yaptim deneyimim cok ilginize tel 05534914533

 547. onur çınar dedi ki:

  merhaba ben onur çınar su tesisat ve dogalgaz ustasıyım 23 yasındayım iş arıyorum su ve dogalgaz işinde baya bır tecrubelıyım eger işiniz olursa bana ulaşmanızı arz ederım ilgileriniz için teşşekur ederım 0543 430 14 37 05319690940

 548. saban coban dedi ki:

  slm yurt dısı tecrubesı olan ekıbız mobılya dek uzerın dekı teslım ettıgımız ısler malabo elcılık bınası ENKA ıs bıtımı kahıre havalımanı alcıpan BMG INS ıs bıtımı azerbaycan baku havalımanı alcıpan MNG INS ıs bıtımı azerbaycan baku hava lımanı dek ıslerı kapı dek dek YOPA MOB DEK azerbaycan semkır exselsor otel mob dek ısı bu calıstıımız son projeler sızınle tanısıp calısmak ısterız saygılarım la SABAN COBAN 0536 592 39 97

 549. SUAT KARADEMİR dedi ki:

  bu sene emekli oldum 25 yıllık DOZER OPERATÖRÜYÜM. Yurt dışı işlerinizde çalışmak istiyorum . Suat KARADEMİR 0532 693 83 02 .ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN EMEKLİYİM.

 550. Çağlar dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar pvs zemin kaplama ustaları yurt dışında çalışmak isteyenler bu numarayı arasınlar tel:0535 026 94 49

 551. abdulkadir çıtak dedi ki:

  merhaba ben abdulkadira asmatavan ve pvc vepırafabrik montaj veince işler ustasıyım sizinle yurt dışında çalışmakisterim telefonum 05307011200

 552. Ahmet dedi ki:

  slm men marangoz ve mobilya ustasıyım yurt dışında calışmak istiyorum 05367392742

 553. erkan AYTAÇ dedi ki:

  SAYGI DEĞER RÖNESANS MÜDÜRLERİ ŞEFLERİ VE ÇALIŞANLARI BEN ERKAN AYTAÇ K.MARAŞ ELBİSTANDAN YAZIYORUM SİZLERE TEFFEN(SUDİ ARABİSTAN TÜRKMENİSTAN KAZAKİSTAN)GAMA (KATAR DOHADA) ÇALIK ENERJİYLE (ÖZBEKİSTANDA ) BORUCU OLARAK ÇALIŞTIM SİZDEN RİCAM TÜRKMENİSTANDA ALDIĞINIZ İŞTEN HABERİMİZ OLDU SİZNLEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM TÜRKMENİSTANDA İŞİMDE HIZLI VE PRATİĞİM VE AYRİYETEN İNGİLİZCE BİLGİM İYİDİR GEREĞİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERM TEL NUMARAM:::05316655692

 554. rıza efe dedi ki:

  selam deneyimli mikser şöförüyüm acil işe ihtiyacim var numaram 05366770070 haber bekliyorum

 555. sait tugran sahin dedi ki:

  mrblar saygıdeger rönesans firması ailesi ben sait manisada oturmakta olup 2004 te kazakıstan atrau tengiz bolgesınde izalasyon işlerini ekıbımızle yaptık yine kazakıstan astana ceylan firması ile sosyal spor tesıslerin kalıp beton işlerini biz yaptık alıaga petkımde tekfenle çalıştık şuan deneyımlı bi ekıbımız var ıraktan iş teklıfı aldık ama iç savaş nedenıyle gidemedık ekımız şuan muthait işlerıyle kalıp beton bina yapımında çalışmakta rönesans fırmasıyla çalışmak isterız umarım dıkkate alırsınız saygılar tel 0535 722 19 42

 556. Coşkun aylar dedi ki:

  Ismim Coşkun aylar fayans,seramik,granit,yüzme havuzu ustasıyım işimde profesyonelim daha önce Fransa’da çalıştım tel 05418983997

 557. lokman dağ dedi ki:

  merhaba ben lokman alçı boya ve kara sıva ustasıyım işe çok ihtiyacım var lutfen beni araryın 05343602766

 558. yusuf dedi ki:

  slm demirci ustasıyım pasaport hazır 05432741563

 559. abdulselam bbozkurt dedi ki:

  merhaba be abdulselam bozkurt meslegim sıva alçı şap ekibim var para sorunu yaşatmayacak iyi bir firmaya ekibimle glirim 05366415983 bu cebim

 560. aydın keskin dedi ki:

  iyi günler iki yıllık vinç operatörüm sizinle çalışmak işterim 05383100584

 561. NURMUHAMMED dedi ki:

  merhobo ben russyada doguldum rus okulunde ukudum 11 sinif RUS PASAPORTİM VAR VE TURKİYA KİMLİGİM VAR. ahiska turkuyum 15 yildir alçi boya ustasiyim 4 syne enkade maskova sitide Erol özcan grubunde çaliştim.RÖNESANSTE ÇALİŞMAK İSTİYORUM TEŞEKURLER…. TE.05349726128

 562. NURMUHAMMED dedi ki:

  şuande evrakler sizde bulunmaktedir benim ve abimin Nurmuhammed Uçinagil ve Polat Uçinagil…..Mahmut Guney grubine MOSKOVA……

 563. NURMUHAMMED dedi ki:

  NURMUHAMMED :
  merhobo ben russyada doguldum rus okulunde ukudum 11 sinif RUS PASAPORTİM VAR VE TURKİYA KİMLİGİM VAR. ahiska turkuyum 15 yildir alçi boya ustasiyim 4 sene enkade maskova sitide Erol özcan grubunde çaliştim.RÖNESANSTE ÇALİŞMAK İSTİYORUM TEŞEKURLER…. TE.05349726128

 564. veysel yıldırım dedi ki:

  ismim veysel 1973 doğumluyum sıhhı tesisat ustasıyım yurtdışı deneyimlerim var tesiat deneyimim 15 yıl
  tl,05363056083

 565. cengizörel dedi ki:

  ben kaynak ve alçı pan ustasıyım

 566. kadir dedi ki:

  slmben kadir kaba insaT FORMENI VE KALFAYIM cecitli firmalarda kalfalikve formenlik yaptim cok basariliyim deneyimli ekiibimle yurtdisi satiyelerde calismak isterim saygilar 05369741071

  ;

 567. osman kocak dedi ki:

  saha beton ustasiyim hertürlü otopark ve fabrika dökümü ve perdahi yapilir 0539 526 42 01

 568. murat dedi ki:

  iş makinası opratörü ve Beton pompa oparatörü ” murat canruh tel . 05378548520 – 05395539013 bu meslekten -26 – yıldır bu meslekte çalışıyorum kulandığım makinlar — şiving – putmayıster – cifa – rayık – sermaç – junjın–mobil beton pompa da- ve sabit beton pompa da -yüksek kat kule beton pompasın da çalıştım “Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat -moskova da – kalin gırat ve hanti mansiski de ” Cenk inşaata- sent petresburg da -Antyapı inşaat ta çalıştım moskova da– Esta inşaatta soçi de çalıştım – Libiyada STFA inşat ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım ayrıca – forklif — ve – hiyap kulanırım ve beton pompa ” arzalar konusunda ustayım arzayı kendim giderebiliyorum daha önce arza konusunda – servislerde kurs aldım ,, E – ve – G – SINIFI sürücü belgem var hidrolik ve mekanik konusunda ustayım — oTo eletirik konusunda tercübeliyim ” yurtdışında çalışmakiçin işi arıyorum — not — hakımda bilgi alabilirsiniz referans — ” Aydın süt — şantiye şefı tel .+7926 812 04 54

 569. rıza efe dedi ki:

  selam ben beton mikser ve tanperlı kamyon şöförüyüm yurt dışı tercbem var onlıla kadar bu işi yapıyorun yaptıgın işın ve aldıgım paranın hakkın verırın saygılar arananızı beklıyorum tel 05366770070

 570. recep usta dedi ki:

  İŞ MAKİNASI KAMYON MİKSER BETON POMPASI TAMİR USTASIYIM 4 yıl rusyada çalıştım iş bitti geldim 17 yıl iş deneyimim var yine yurt dışında çalışmak istiyorum tel 05464764390

 571. Reşat BALCI dedi ki:

  Ahşap Evler üzerine inşaat teknikeriyim.Plan ve proje üzeri,ne çalışıyorum.21 yıl yurtdışı ( İskandinavya ) deneyimim var.Türkiyede de aynı sektör üzerine çalışmak istiyorum.
  GSM : 0 531 208 1739

 572. ali kizilboga dedi ki:

  selamun aleykum ben ali bıngolde ikamet edıyorum ekibimle sanat yapilarıyla ugrasıyomtaş duvarı parke doseme ve perde betonu yapıyoruz ekiplik işiniz olursa çalişmaktan memnuniyet duyarım 05345974475

 573. mustafa dedi ki:

  Selam ben mustafa izolasyon ustasiyim pvc mebran sürme izolasyon yammaktayim kayseride ikametgah ediyorum ekibim var sizle çalışmak istiyorum 05057131697

 574. yakup orkun albayrak dedi ki:

  bulursan banada haber ver :)))

 575. FATİH ERİN dedi ki:

  SELAMLAR BEN OTO ELEKTRİKÇİSİYİM DAHA ONCE SİZİNLE ÇALİŞTİM MOSKOVA VE DAHA BİR ÇOK ŞEHRİNDE VE TURKMENİSTANDA MARY DE GOREV YAPTİM TEKRAR SİZİNLE ÇALİŞMAK İSTİYORUM SİZ YETKİLİLERE ARZ EDERİM İRTİBAT TLF 0531 968 72 47

 576. sahin özdemir dedi ki:

  Selam ben kaynak boya alcipan kartonpiyer alci siva isi yapmaktayim yurt disinda calismak istiyorum siz yetkililere arz ederim 0546 952 11 38

 577. oğuzhan korkmaz dedi ki:

  mrb 10kişilik memermer ve granit işleri yapmak dayız belaru ukraina moskova azer baycan cezair ulkelerin calışmış ekiple fimanızda çalışmaisterşm 054123209555

 578. Ahmetcan dedi ki:

  24 yıllık tır soforuyum e sınıfı ehliyetim vardır her yürlü araç kullnırım yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla 0542 3071210

 579. yunus dedi ki:

  selam ben rusyanin tambov bolgesinde yasamaktayim firmanizin moskova bolgesinde insat faliyetleriniz varsa sizinle calismak isterim vize sorunum yok 79027254345

 580. ahmet güler dedi ki:

  merba ben kalıpçıyım 37 yaşnda her türlü kalıp işi yaparım 05363082387

 581. mehmet dedi ki:

  MERHABA BEN KEPCE OPARATÖRÜ VE ALTYAPI FORMENİYİM SİZİN GİBİ KURUMSAL BİR FİRMAYLA YURT DIŞINDA CALISMAK İSYİYORUM. 0542 732 26 92

 582. bekir çınar dedi ki:

  selammün aleyküm benin yurtdışı mermer seramik ince iççilik artı duvar sıva alcı boya ekibim var şirketinizde çalışmak istiyoruz ilğili arkadaşlara duyurulur 05394215474

 583. mustafa yavaş dedi ki:

  selam ben MUSTAFA YAVAŞ daha once yurt dısında calıstım kazakıztan lıbya rusya formenlık ve operatorluk yaptım 10yıllık yurt dısı tecrubelerım var …suanda ıs aramaktayım…05456365858

 584. diyaeddin ilhan dedi ki:

  fayans ve mermer doseme ustasiyim irakta calistim pasaportum hazir yurt disinda calismak istiyorum
  05346888077

 585. murat arslan dedi ki:

  betonsantral opratöryüm iş arıyorum

 586. murat arslan dedi ki:

  betonsantral opratöryüm iş arıyorum05312256996

 587. siraç dedi ki:

  slm ben su tesisatı ustasıyım bu numaram 05453853564

 588. Anonim dedi ki:

  ıyı gunler ben metin yazıcıoglu ronesansla rusyada borucu ekıpbası olarak calıstım turkmenıstandakı işinize talibim 0545 869 29 98

 589. metin dedi ki:

  selam ıyı gunler ben metinn ronesansla rusya tumende borucu ekıp bası olarak calıstuıım turkmenıstandakıı projenızde calısmak ısterımn

 590. metin dedi ki:

  slm ıyı gunler ben metinn ronesansla rusya tümende borucu ekıp başı olarak calıstım turkmenıstandakı projenızde calısmak ıstıyorum 0545 869 29 98

 591. mustafa dedi ki:

  selam adım mustafa elektirik ustasıyım 8 yıla yakın bir süredir rusyada çalışmaktayım her türlü projede çalıştım eğer alım varsa bende sizlerle çalışmayı çok isterim 0531 627 96 04

 592. soner usta dedi ki:

  selam ben rusya türkmenistan da ki projelerinizde daha önceden çalıştım şartlarınızı biliyorum ustalığım mekanik mermer döşeme 0506 297 6801 ekip elemanları ayarlanır.

 593. abuzer dedi ki:

  selam ben kumlama boya sıcak izol ustasıyım 20 yıllık tercübem var ihtiyacınız varsa çalışmak istiyorum tlf.05374009707

 594. nurettin dedi ki:

  slm ben kalıfcı kalfasıyım kalıpcı ekibim var demirci ekibim var ekip sorunum yok ne kadar ekip lazimsa bulabilirim yurt dışı ndeneyimim var 8 9 yıldır yurt dışında kalfalık yaptım ilgili firma yetgililsi ile tanışıp yurt dışına ekiple gitmek istiyorum saygılar 05392728230

 595. Anonim dedi ki:

  selm ben esat rok operatörüyüm enka da calışdım arnavutlukda sizinle calışmak isdiyom 0542 836 65 78

 596. Anonim dedi ki:

  selam ben ramazan inşaat demircisiyim yurd dışında cok çalışdım 05379585098

 597. AHMET ARSLAN dedi ki:

  MRB. ben ahmet arslan bodrumda yaşıyorum.aslen ordu ünye 1975 doğumluyum. 20 yıldır inşaat sektöründe çalışmaktayım. çıraklıktan, ustalıktan, kalfalıktan ve formenliğe kadar inşaat işlerinde çalıştım. çalıştığım firmalar koray inşaat istanbul, doğan grubu istanbul ve bodrum, ataman inşaatistanbul ve bodrum. vb. kırklareli, kayseri, izmir ve bodrum. arda inşaat ALMANYADA çalıştım. yuriçi ve yurtdışı projelerinde tercübeliyim. sizce sakıncası yoksa sizinle çalışmayı kabul ediyorum. saygılarımla AHMET ARSLAN TE. 0 542 394 85 80

 598. İnşaat elemanı dedi ki:

  rönesans inşaat’ın moskova’daki lastik fabrika inşaati işçi alıyor mu iş başvurusu nasıl nereden yapabilirim

 599. huseyin urger dedi ki:

  merhaba ronesans. mesleyim borucu 1ci sinif. su tehsisat yaparim arcisuva arcipan eliyetim rus eliyeti istediyim arabayi kullaniyom . elbistan dogumluyum . rus vatandasiyim dil turce rusca sirketinizde calismak istiyom tel no 89188234294.

 600. ali dönmez formen dedi ki:

  merhaba ben ali malatyalıyım 1970 dogumluyum 27 yıllık iş deneyimim var yurt dışında 6 yıl çalıştım enka tekinik ve mete ar deniz işlerinde libya olaylarında döndük 12 yıldır formenlik yapıyorum G ve B SINIFI EHLİYETİM VAR BÜTÜN İŞ MAKİNALARINI KULANIYORUM SAHA FORMENİ YOL FORMENİ TOPRAK İŞLERİ FORMENİ OPARATÖR UYGUN BİR POZİSYONDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM 20 GÜNDÜR İŞTE KENDİ İSTEYİMLE AYRILDIM ULU OVA İNŞAATA GÇLET ŞANTİYESİNDE SAHA FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM ULU OVANIN BİRKAÇ ŞANTİYESİNDE SAHA FORMENİ OLARAK GÖREV YAPTIM ALTYAPI İŞLERİ HERTÜRLÜ PROJE BİLGİM VAR ŞOFÖR OPARATÖR HERTÜRLÜ EKİBİM VARV EKİBİMLEDE ÇALIŞMAK İSTERİM UYGUN GÖRDÜGÜNÜZ POZİSYONDA ÇALIŞMAK İSTERİMGSM 0536 02 02 608 EV 0422 361 35 76 BU NUMARADA BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ SAYGILARIMLA

 601. Anonim dedi ki:

  meraba adem şahin telefonunu yazarsan görüşe biliriz iş konusunda yardımcı olurum RECEP KEKLİK TEL +971551329500

 602. Anonim dedi ki:

  ben bilal guzel poru bondaş kaynak mekanık icı de 15 yıl dır bu ıcı yapıyom 05432774333 ronasans vırmasıy la calıc mak ıstıyom cevap verır senız sevınırım

 603. bilal guzel dedi ki:

  ben bilal guzel poru bondaş kaynak mekanık icı de 15 yıl dır bu ıcı yapıyom 05432774333 ronasans vırmasıy la calıc mak ıstıyom cevap verır senız sevınırım

 604. huseyin urger dedi ki:

  k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

 605. erdinç ceylan dedi ki:

  ben erdinç kaya kamyonu damperlı kamyon soforoyum yurt dısında sızınle calısmaktan onur duyarım cep 0531 928 01 12 saygılarımla

 606. huseyin urger dedi ki:

  merhaba ben is yerinizde calismak isterim acik adresinizi yazin ve sirketinizin adi benim tel 89618208276.

 607. huseyin urger dedi ki:

  k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalat atelye montaji.gaz boru hatlari sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.89618208276. professoner ustayim sirketinizde calismak istiyom tessekur ederim.

 608. mehmet cindi polat dedi ki:

  ben adana ikhmet ediyorum izolasuy ve dış cep ısı yalıtım işi yapıyorum iş olursa dünyanın her yerine giderim saygılarımla ustalık belgem var 05414016658

 609. MEHMET ALI DEMIR dedi ki:

  merhaba ben moskovadayim mekanik boru montaji uzerine calisiyirum is ariyorum sizinle caklisimak istiyorum 89225 089 73 42

 610. huseyin urger dedi ki:

  k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalat atelye montaji.dogal gaz hatlari sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.89618208276. unuversal ustayim.

 611. güngör şenses dedi ki:

  1989 yılından bu yana pvc pencere üretim tesisi kurma pazarlama maliyet imalat ve montaj üzerine üst düzey uzmanım çizim tasarım komple ekipmanları kurma
  alüminyum pencere kapı üretimi tesisi kurma
  mermer granit işleri imalat tasarım montaj organizasyonu
  hazır mutfak üretim montaj organizasyonu
  ekol281@hotmail.com 05368925599-05327842103-04544293495

 612. battal yıgrık 05368142565 dedi ki:

  sayın personel şeligine ben karasıva ve ince işler formeniyim ama pek çok firmalarda makine montaş formeligide yaptım şimdi sizinle çalışmak istiyorum saygılar

 613. battal yıgrık 05368142565 dedi ki:

  pesonel şefligine ince işler ustasıyım sizinle çalişmak isterim

 614. ahmet tokat dedi ki:

  ben çelik v kaynak işleri yaparım ekip olarak çalışıyorum yutr dışında sizlerle çalışmak isterim saygılar 05469128612

 615. yalçın dedi ki:

  ben 10 senedir saha beton halk dilinde helikopterli beton ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum

 616. huseyin urger dedi ki:

  k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalat montaji gaz boru hatlari sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim mesleklerde calismak istiyom almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 8 961 820 82 76.

 617. Anonim dedi ki:

  merhabalarben murat güçlü kalorifer sıhhi tesisat ustasıyım yurt dışı tercübem vardır 38 yaşındayım ankarada yaşıyorum kazakistan bakü şoçi krasnaya polyana 7 defa gittim rusya kafkasya bolgesınde çalıştım yurt dışı işi arıyorum sıkıntısız firmalarla çalışmak isterim tel 053582938608

 618. murat güçlü dedi ki:

  sıhhi tesisat kalorifer ustasıyım yurt dışı tercübem vardır sorunsuz firmalarla çalışmak isterim 38 yaşındayım ankarada yaşıyorun tel 05352938608

 619. murat güçlü dedi ki:

  merhabalarben murat güçlü kalorifer sıhhi tesisat ustasıyım yurt dışı tercübem vardır 38 yaşındayım ankarada yaşıyorum kazakistan bakü şoçi krasnaya polyana 7 defa gittim rusya kafkasya bolgesınde çalıştım yurt dışı işi arıyorum sıkıntısız firmalarla çalışmak isterim tel 053582938608

 620. muzaffer kardiyen dedi ki:

  kule vinç oparatörüyüm.10 yıllık deneyimli ve rusçam iyii 0539 433 93 10

 621. SİNAN SUMER dedi ki:

  BUNYENIZDE CALISMAK UZERE ELEKTIRIK TEKNIKERIYIM 05334542320

 622. murat güçlü dedi ki:

  selamün aleykum adım murat 1976 ankara dogumluyum sıhhi tesisat kalorifer ustasıyım yurt dışı tercübem vardır kazakistan almaata azarbaycan baku rusya soçi krasnaya polyana 8 defa bulundum rusya kafkasya bölgeleri kslavoski vinvodi petikorski nalçik yessentukiburalarda çalıştım ekibim vardır ekip sıkıntım yoktur saglam güvenilir firmalarla yurt dışında çalışmak isterim saygılar irtibat tel:0535 293 8608

 623. yüksel kılınç dedi ki:

  slm mesleyim dogalgaz artı sıhhı tesisat yurdışına gitmek istiyorum 05372185309

 624. kahraman dedi ki:

  merhaba alçı boya ve alçıpan işleri yapmaktayım ekipte var yurt dışı tecrübem var sizinle çalışmak isterim 0545 882 57 67

 625. mustafa kurşun dedi ki:

  2013 ağısdos 2014 şubat arası moskova kutuzofski ve aviyapar şantiyesi ve volgograt lukoil şantiyesinde vinç oparötörü olarak çalıştim bazı sebeblerden dolayı işi bırakmak zorundakaldım şimdi tekrar. Sizinle çalışmak istiyorum bilgilerinize arz ederim

 626. Semih dedi ki:

  Selan ben geçen sene st petersburg hava limanında seramik işi yaptım yurt dışı deneyim var şu an ırakta çalışıy or um eğer iş olursa çalışmak isterim ırak numaram 0750 023 2613

 627. Recem dedi ki:

  Ben inşahat işinde çalışıyorum elimden gelen her işi yapıyorum ıraktayım rusyada calışmak istiyorum tel 0750 0605947

 628. Hakan dedi ki:

  İnşaat işi yapıyorum fayans seramik işi yapıyorum st petersburgda iç taş firmasnın işini yaptık yurt dışı tecrübem var ırakta çalışıyorum iş olursa çalışmak isterim ırak numaram 0750 023 2613

 629. mahir dedi ki:

  yurtdısında calısmak ıstıyorum deneyımım var alcı asma tavan boya ustasıyımm 05332510326

 630. m.sabri cengiz dedi ki:

  inşaat işi yapiyoruz iki arkadaşiz alçi boya mantolama ustasıyız tlf 05338565447 05365769442
  m.sabri

 631. Anonim dedi ki:

  Adem Durgun 1.5 sene Türkmenistan Maryde Sedas inş soğuk Demirci olarak çalıştım Sizinle çalışmak isterim

 632. osman ifrazlı dedi ki:

  esta şirketinde çalışıyorum mekanik ustasıyım ilginize teşekkür ederim tel no05458207760

 633. murat dedi ki:

  Beton pompa oparatörü ..” murat canruh …. tel . 05378548520 – 05395539013 — bu meslekten -26 – yıldır çalışıyorum ..” mobil .. beton pompası..” sabit .. yer pompasında çalıştım .. kulandığım markalar — şiving – putmayıster – cifa – rayık – sermaç – junjın– zomliyon .. ” Sürücü .. belgem …var …E …sınıfı ….İş .. makinası …belgesi .. var .. G … sınıfı .. ayrıca ..” forklif … hiyap … kullanırım … ” ayrıca …Ağır .. vasta … şöförüyüm “Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta .. moskova da kalingırat da hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent .. petresburg ta çalıştım -Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım ” Esta inşaat;ta soçi de çalıştım ” Libiyada STFA inşaat;ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım — beton pompa ” arzalar konusunda .. ” ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum daha önce.. arza konusunda – ” servislerde kurs aldım ,, hidrolik ve mekanik konusunda .. ustayım — oTo eletirik konusunda.. tercübeliyim — yurtdışı işi arıyorum

 634. ömer bayram çelik dedi ki:

  s.a mermer seramik ustasıyım 22 yıllık tecrübem var yurtdışında çeşitli firmalarda görev aldım enson aşkabat havaalanında vip girişinin mermer işlerinde taşeron firmada görev almıştım talep ollursa sizlerle çalışmak isterim saygılarımla ömer bayram çelik 05354491230

 635. hacı topaç dedi ki:

  elektrik usta başı olrak her türlü elektrik işinde anlarım kendim elektrik usta başıyım emekliyim emekli olduk sonra ben 11 ay moskava da yurt dışında çalıştım şirket batından türkiye geldim ve şimde tekrardan iş arıyorum yurt dışında lütfen yardım cı olur musunuz moskavada şantiye elektrikcisiyDİM
  SAYGILAR:HACI TOPAÇ
  TEL:0533 540 3466
  E.MAİL:HACİ.TOPAC@HOTMAİL.COM

 636. oktay okal dedi ki:

  slm meraba ben oktay okal 20 yıllık elektirk ustasıyım daha öncede yurt dışı işlerinde çalıştm şu anda siznle çalışmak isterim acil işe ihtiyacım var bilginize .yurt dışı işlerinde şantiye göervlisydm bilginize .ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

 637. oktay okal dedi ki:

  slm meraba ben oktay okal 20 yıllık elektrik ustasıyım daha öncede yurt dışı işlerinde çalıştım şu anda sizinle çalışmak isterim acil işe ihtiyacım var bilginize yurt dışı işlerinde şantiye görevlisiydim bilginize .ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler 0553 567 56 93. 0545 385 30 85.

 638. Mahir dedi ki:

  Slm mobilya imalat montaj ustasıyım
  15 senedir yurtdışı tecrübem var sizinle çalışmak isterim
  I S T .Ataşehirdeyim tel 05354844310

 639. AHMET dedi ki:

  SLM 20 YILTECRÜBELİ DUVAR USTASIYIM YURT DİŞI TECRÜBEM VARİLGİLENEN ŞİRKETLERE TEŞKİR EKİP VAR TEL05354561917

 640. Özcan DAL dedi ki:

  slm ben kırşehirden özcan dal deneyimli kalıp ustasıyım isterseniz ekipimde var yurt dışında calışma deneyiine sahipmim
  TEL: 05462539851

 641. NAZIM dedi ki:

  Merhaba ben 45 yasindayim 20 yillik Asci yardimcisiyim yurtdisi ve yurt ici calistim yurt disi mutfak personeli istek oldugunda sertifika ve evraklarimla hazirim saygilariniza arz ederim Cep no 05376581378

 642. aydın dedi ki:

  slm ben dış cephe montalama bord ısı yalıtım işi yapmaktayım gerektiginde yurt içi yurt dışı fark etmez çaloışmaya hazırız 05320570115

 643. ugur dedi ki:

  merhaba ben ugur 30 yasındayım 17 yıldır soguk demır ısıyle ugrasıyorum suanda kazakıstanda formenlık yapıyorum eger yurtdısında bana uygun ısınız varsa sızınle calısmak ıstıyorum ekıplerımde var ılgılenırsenız sevınırım telefon numaram kazak+77028223208-turkıye numaram +905413268323 mail adresıme yazarsanız sevınırım

 644. KAZİM DIYOR Kİ 27 AĞUSTOS 2014 dedi ki:

  SLM SAYGILARIMLA ELEKTIRIK USTASIYIM ACIL İŞE İHTIYACIM VAR İLGILENIRSENIZ MEMMUN OLURUM YURT DİŞİ TERCÜBEM VAR HER ÜLKEYE GIDERIM SADECE ARABISTAN HARIC 6 ÜLKEYE GITIM TŞKLER ŞİMDIDEN CEP 05449738608

 645. umut dedi ki:

  inşaat teknikeriyim iş arıyorum

 646. israfil duran dedi ki:

  Dekorasyon alçı boya ustasıyım 05388447998

 647. MEHMET TAMCI dedi ki:

  Selamüm aleyküm, ben Mehmet TAMCI 28 yaşındayım, bekarım, işletme fakültesi 2010 yılında mezun oldum. İnşaat firmasında ön muhasebecilik yaptım.Patron işi bırakıp kaçınca işsiz kaldım eğer açık pozisyon olursa acil işe iytiyacım var. Değerlendirirseniz çok sevinirim.

 648. ilyas çeliker dedi ki:

  Beton santral oparatörüyüm yurt dışı ve yurt içi tecrübelerim var 0531 811 16 86

 649. ismail dedi ki:

  slm kalıpçı ustasıyım yurtdışı tecrübem var sizinleçalışmak isterim . 0535 475 11 36

 650. murat dedi ki:

  slm ben 10yıllık demırcı ustasıyım yurt dışında calısmak ıstıyorum 2022yekadar gecerlı pasaportum var 05330497158

 651. Cemil dedi ki:

  Yurt dışında çalıştım halada çalışmak istiyorum.Yurt dışından gelme sebebim çalışmış olduğum firmanın projesi bitmesi üzerine geldim.Proje bitmeseydi kalmayı tercih edecektim ama bitti…Tekrardan yurt dışına gitmek istiyorum ve çalışmak istiyorum…
  Pasaportum,vizem hepsi var çalışmak için hazır personelim değerlendirmenizi arz ederim…iyi günler…

  İş Deneyimleri :MAPA LİMAK MNG SUUDİ ARABİSTAN BORU HATT
  BAKÜ,AZERBEYCAN

  Kullandığı Makineler:385 CAT,365 CAT,345 CAT,330 CAT,PC 600 KOMATSU

  Tel:536-270-00-01
  546-655-74-75

 652. fatih kemah dedi ki:

  düz işciyim işciye ihtiyacınız varsa 5542396897

 653. ilyas şahin dedi ki:

  slm argon elektirik ve gazaltı kaynağı yapıyorum 2013 yılında rusya nijni novgratta yamatayla çalıştım şuan boştayım yurtdışı işi arıyorum. TEL:+905306633151

 654. muhsin çalık dedi ki:

  kalıpçı kalfasıyım proje bilgilerim var deneyimlerim var ekibim var çalışmak isterim 05353610683 05327676952

 655. huseyın gurbuz dedi ki:

  selam maltepedekı yenı başlayacak olan inşaatınızın soğuk demırını götürü usulu yapmak ıstıyorum tokatlıyım ekıp sıkıntım yok istanbulda oturuyorum yurt içi ve yurt dışı refarans verebılırım 05423327718 tesekurler

 656. NECATİ ALBAYRAK dedi ki:

  E SINIFI EHLİYETİM VAR YURT DIŞI İÇİN İŞ ARIYORUM DAMPERLİ KAMYON VE MİKSER ŞOFÖRÜYÜM YURT DIŞINDA ÇALIŞTIM DENEYİMİM VARDIR 05356188999

 657. Ersin IŞIK dedi ki:

  mrb istanbul başta olmak üzere dünyanın herhangi bir yerinde iş arıyorum Harita teknikeriyim her türlü kübaj hesabını ve diğer hesapları yapabilirim NetCAD ve MS kullanıyorum topoğraf yardımcısı olarak iş arıyorum maaşına göre alet operatörlüğü de yapabilirim. 0551 552 74 51

 658. osman şemsek dedi ki:

  ben 20 yıllık kalıpçı ustasıyım hertür projedn anlarım yurtdışında çalışmak istiyorum 05352401085

 659. ALADDIN YORULMAZ dedi ki:

  ALCIPAN USTASIYIM CALISMAK ISTIYORUM ARABISTAN RUSYA IRAK GURCISTAN GIBI ULKELERDE CALISTIM NUMARAM 0545 775 07 39 BANA BU NUMARADAN ULASA BILIRSINIZZ

 660. yunus dedi ki:

  slm elektrod gaz altı kaynagı oksijen kaynagı vede elektrik kalfasıyım ilgilenirseniz 5394278402

 661. aytekin dedi ki:

  selam 15 yıldır izalasyon montajcsyım,yurdışında toplam 6 sene çalıştım enka ve tekfende,rönasans firmasında yani sizlerle çalışmak nasip olmadı,eğer kısmetsde sizlerle yurtdışında rusyada çalışmak istiyorum,dil olarak rusçam yüzde 80 lerde eğer kısmetse rönasans firmasında çalıişmak istiyorum [05373753863,

 662. oğuz iren dedi ki:

  20 yıldan bu yana beton santrali operatörüyüm THBB den sertifikam bulunmaktadır meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum yurt dışında iş arayışım bulunmaktadır tel/ 05386730044/ oğuz İREN

 663. ismail yalcin dedi ki:

  39 yasindayim kayseril de yasiyorum ince isler makina alcisi alci siva saten ve boya isleri yapiyorum ekib var
  ilYurt disinda calismak isterim
  ilginize saygilarimla 0535 937 3393

 664. Anonim dedi ki:

  Slm ben transport sapanci formeniyim yurt dişinda farklı firmalarda calistim deneyimli ekimle sizinle yurtdisinda calismak istiyorum ilgilenirseniz 05313710847 numaram calistigim firmalar tekfen Kazakistan yYamata Rusya enka Rusya Nurol Türkiye saygilar

 665. KADİR BAŞ dedi ki:

  Sa Mimari Projeleriniz dahil kaba insaatlarınıza teklif verilir konya meramdaki işiniz bize yakın

 666. RAMAZAN CEVİZ dedi ki:

  MERHABA BEN AKSARAYLI OLUP ALCI BOYA USTASIYIM BEN VE EKİBİM YENİ KAZAKİSTAN ALMATADAN İŞ BİTİMİ GELDİK DAHA ÖNCEKİ CALIŞMIŞ ODUGUM ÜLKELER AZERBAYCAN.GÜRCÜSTAN. LİPYA. RUSYA. KIPRIS.KAZAKİSTAN. EN AZ BENİM VE EKİBİMİN 10 YILLIK YURT DIŞI VE YURT İCİ DENEYİMİMİZ VARDIR SİZİNLE CALIŞMAK İSTİYORUZ … TEL 0531 381 08 42 MEİL asof_68@hotmail.com bize bu adrsten ulaşabilirsiniz teşekürler

 667. SABIT ÇATALKAYA dedi ki:

  demırcı formenıyım rolesans şırketınde çalışmak ısterım rusyda 10 yıl çalıştım tercübem var formen olarak rusyada çalışmak ısterım

 668. SABIT ÇATALKAYA dedi ki:

  ROLESANS ŞIRKETI ÇOK IYI SÖYLENIYOR NASIL GELE BILIRIM DEMIRCI FORMENI OLARAK

 669. SABIT ÇATALKAYA dedi ki:

  SABIT ÇATALKAYA TEL 0 542 739 2796 DEMIRCI FORMENIYIM FORMEN OLARAK GELMEK ISTERIM

 670. metin dedi ki:

  merhaba ben insat ish ariyorum ama ben rusadayim yardamci olabilersen cok iy olcak 10 kisilik ekib var benle ulasmak ucin numrami +79045156414
  89055156414

 671. metin dedi ki:

  mehaba ben 26 yashimdayim turkmen watandasiyem ronesans isaatdan is ariyorum kalip,beton is benim turkcem,ruscam,turkmencem,inglscam var farmen olarak 10 kisilik ekibde var ama ben rusaydayim 89045156414
  +79045156414

 672. metin dedi ki:

  merhaba benkalip beton is ariyorumda 10 kisilk ekib var ama ben rusyadayim 89045156414
  +79045156414

 673. kadir arslan dedi ki:

  selam ben şuan rusyada calışmaktayım mermer mekanik ustasıyım fibro beton montajıda yapmaktayım calışmakta oldugum şantiye bitti bana uygun kontejyan varsa sizle calışmak isterim…+79188160427..

 674. fatih keloğlu dedi ki:

  alçı boya dış cepe kaplama işleri yapıyorum yurtdışı işleriniz varsa çalışmak isterim

 675. fatih erdoğan dedi ki:

  slm ben kalıpcıyım moskovada petersburg kazan israil kazakistan ırak da çalıştım 0506 146 87 61

 676. murat dedi ki:

  Selam ben gazalti elektirik kaynagi boyabadana mekanik bakim onarim ustasiyim eyer ister seniz arkadslarimda var kaynak alci boya badana fayans siva elektirik eyer uygun gorur seniz sizinle yurt disinda calismak isterim saygilarimla
  Tl05464893256

 677. murat d .ahmetoglu dedi ki:

  10 yıllık demirciyim projeden anlarım 78 dogumluyum rusca çok iyidir iş arıyorum kazakistanda Astana’da 05346992793

 678. fatih erdoğan dedi ki:

  meraba ben kalıpcıyım sibirya moskova petersburg kazan kazakistan israil ırak da çalıştım 0506 146 87 61

 679. alaattin dedi ki:

  rusyada yasiyorum elektirik kaynakcisiyim bicok turk firmasiylacalistim bikacinda ustabasiydim simdi is ariyorum

 680. mehmet yergin dedi ki:

  merhaba ben 13 yildir rusya da calismaktayim ben 20nyila kakin bir zaman mekanik tesisaat ustasiyim bir cok ulkede calismalar yaptik side sisinle calismak istiyorum ilginize

 681. mennan dedi ki:

  alçıpan kargas kaynak montalama ustasıyım.12yıllık tecrübem var.projeden anlarım.sertifikam var.arz ederim.05070668719

 682. MEHMET dedi ki:

  SOĞUK DEMİRCİYE İHTİYACINIZ VARSA İTİNA İLE YAPILIR 20 KİŞİLK EKİBİM VAR 05074990264

 683. selim tülü dedi ki:

  selim tülü mesleğim mekanik bakım ve onarım her türlü demir ve çelik aksamı metal imalat ve montaşım var elektrik ark kaynakçısı ve gazaltı kaynağı yapıyorum komprösörle hava tapancsasıylada boya yapıyorum ayrıca refanaslarım var yurtdışı deneyimim var azerbeycanda bakü havaalanı inşaatı firma mapa cezayirde nurol aş baraj inşaatı yurt içinde ve yurtdışında bir çok yerde çalıştım çağrıldığımda ve haber edildiğimde test için hazırım yeşilyurt demirçelikde ondört yıl çalıştım mesleğimde yirmidört yıllık teçrübeliyim tel 0553 536 1o22

 684. selim tülü dedi ki:

  ben selim tülü yurtdışında çalışmak istiyorum mesleğim mekanik bakım onarım metal imalat ve çelik aksamları montaşı elektrik ark kaynakçısı ve gazaltı kaynakçısı ustası olarak çalıştım çalışmış olduğum firmalar ilk özfen makina sanayii 7 yıl çalıştım yeşilyurt demirçelik fab 13 yıl çalıştım azerbeycanda mapa inşaat aş bakü haydar aliyef inşatı 2 yıl çalıştım daha sonra cezayirde nurol inşaat aş baraj inşaatı 2 yıl calıştım ayrıca komprösörle hava boya tapançasıyla metal boyası yapıyorum haber verildiği zaman hemen gelebilirim ülke seçimi yok her angi ülke fark etmez saygılarımla telefon 0553 536 1022 selim tülü

 685. mehmet dedi ki:

  merhaba ben 17yil hitit insaatinda saha kalfasi olarak calistim projede cok iyi anlarim projeyi yerinde uygularim tlf0530 788 48 78

 686. ilhami dedi ki:

  Seramikçi 05313722450

 687. bilal ayyildiz dedi ki:

  slm ben elektrik ustasıyim elektrik
  üzerinde hertürlü bilgi ve becerim
  vardır saudi arabistandan yeni Geldim
  iş arıyorum. Ayrıca şoför
  deneyimimde vardır. Tel
  05395477824 05388601356

 688. fahrettin özaslan dedi ki:

  slm alçıpan pırofil kaynak kalıp demir ekibim var çalıştığım yerler tr.içi zorlu sentır kırıstal kule vaylant alışverş mrkz. TR dışı rusya katar sudi arabıztan vs sizinlede yurtdışında çalışmak isterim

 689. Anonim dedi ki:

  selam ben Ramazan inan yurt dişından calışacak ekibım var karasıva alci sıva boya seramik alcipan herturı ekebım mevcuttır irtıbat tl 0538 058 63 30

 690. haydar aydın dedi ki:

  kalıpcıyım ekibim var yüsel inşaatta ve binladin firmasında calıştım tlf 05327130476

 691. mustafa dedi ki:

  selam ben 30 yaşında inşaat ustasıyım
  kara kalıp, masa kalıp, toka kalıp, hidrolik kalım, tünel kalıp, gibi işlerde tecrübem var yurtdışı tecrübem vardır ulaşabilecegiz telefon 05061351935

 692. hamd kocaer dedi ki:

  hamd kocaer inşat kalıpcısı su tesisatcı mobilya parke kapı dorama montaş ı yaparız ekibim var isder maş isde taşoragran olarakda olabilir 05412953835

 693. Mehmet Tevfik ATEŞ dedi ki:

  merhaba,sayın yönetici.epoksi boya ve kumlama ustasıyım antalya opet dolum tesisi ve özdilek alışveriş merkezinde uygulama yaptım 0507 333 8228 iyi çalışmalar

 694. erhan dedi ki:

  Merhaba ben mustafa yüksel yozgat sorgun luyum 12 senedir ekskavatör operatörü yüm sizlerle yurtdisin da calismaktan gurur duyarim aramanizi ve yurtdisinda calismayi cok istiyorum 0532 565 52 61

 695. erhan dedi ki:

  Yusuf gül tekin yozgat sorgun da yasiyorum 15 yildir ekskavator operatoruyum yurt disinda calismsk istiyorum 0544 499 79 22

 696. ,, dedi ki:

  Mrhaba,,,slm,ben,abdulir,çetinkay,,a,alçi,ve,boyaci,bir,ekibim,var,05372989255

 697. murat dedi ki:

  Meraba izoleciyim boru tank imalat montaj ustasıyım ve havandırma ırakta formenlik Yaptim. 0532 365 57 71

 698. murat dedi ki:

  meraba izoleciyim boru tank imalat montaj ustasıyım ve havandırma ırakta formenlik yaptim 0532 365 57 71 murat bulut

 699. erkan toplu dedi ki:

  tünel kalıp ekiplerim var

 700. erkan toplu dedi ki:

  tünel kalıp ekiplerim var 05354310916

 701. osman dedi ki:

  20 yıllık kalıpçı ustasıyım ekibim var yurtdışı işi arıyoruz 05352401085 osman

 702. Anonim dedi ki:

  Mrb ben erkan özdemir duvar ustasıyım daha önce krasnadorda sizin şirkette çaliştim eger ustaya ihtiyaç varsa telim 05330928843

 703. habip dedi ki:

  mrb ben habip alcı sıva ustasıyı ekim tam tesisat hazır 20 kişi alçı makinemde var boya ekibim 10 türkiyenn değişik yerlerin calişmammız da siz degerli firmayla calışmaktan keyif alırız hemen tmm demeyın denememiz örnek daireden baslasın tmm derseniz biz hazırız no 05465252202 ii günler

 704. habip dedi ki:

  mrb ben habip alçı sıva ekimle alçı makinemle sizin hizmetizdeyiz alçı ekibm20 boya ekibim 10 no 05465252202 saygılar

 705. ömer dedi ki:

  merhaba ben ömer 1984 rize doğumluyum.kalıp ve demır ustasıyım lıbya ırak ve arabıstan gıbı ülkelerde çalıştım arapçam ıyı sevıyededır uygun yurtdışı projelerınde görev almak ısterım.

 706. ömer dedi ki:

  0546 807055053 ömer

 707. ömer dedi ki:

  merhaba ben ömer 1984 rize doğumluyum.kalıp ve demır ustasıyım lıbya ırak ve arabıstan gıbı ülkelerde çalıştım arapçam ıyı sevıyededır uygun yurtdışı projelerınde görev almak ısterım.
  0546 807 55 53

 708. tekin kaya dedi ki:

  merhaba ben boru montaj ustasıyım yurt dısında sizinle calışmak isterim saygılar

 709. selim tülü dedi ki:

  mesleğim mekanik makina bakım onarım metal makina imalat ve montaş çelik konsürsuyum imalat montaşçıyım elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynakçısı ustasıyım sertifakalarım var—23–yıldan bu yana mesleğimle ilgili çalışmaktayım ayrıca yurtdışı şantiyecilik tercübelerim var azerbeycanda mapa–firmasında bakü haydar aliyef havaalanı projesinde çalıştım–3,5-yıl ayrılma nedeni iş bitimi —daha sonra –yine—-azerbeycanda sumgayıt şehrinde boru zavotunda türkçesi organize sanayinde pilastik boru fabrikası ayrıca çelik boru fabrikası projelerinde çalıştım —2,5–yıl ayrılma nedenim iş bitimi—-daha sonra nurol firmasında cezayirde başkent alceryada sulama barajı inşaatı projesinde ekip başı olarak çalıştım—3–yıl ayrılma nedenim iş bitimi yeni geldim pasaportum var hazır bu iş formu yurtdışı için geçerlidir ayrıca istenildiğinde refarans verebilirim ve sertifikalarım var mevcuttur test için her zaman hazırım yükseklerde çalışıyorum yükseklik korkum yok işlerinizde kolaylıklar ve başarılar diler—tel–0553–536–1022-

 710. mehmet aydın tlf;05335 680 2160 dedi ki:

  yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum.kalıp ustasıyım.enka,aydeniz inşaat,ak yapı.çeşitlifirmalarda yurt dışında çalıştım.

 711. Ayhan Ateş dedi ki:

  35 yaşındayım 23 yıldır mobilya ve dekor usta sıyım yurtdışı tecrübem var ekip olarakda çalışabiliriz ihtiyaç halinde numaram 05443830948 tşk

 712. muammer çınar dedi ki:

  merhaba ben kalıp ve demir ustasıyım proje okurum acil iş arıyorum ülke veya şehir farketmez irtibat tlfnm 05438572580 saygılar

 713. kenan soner dedi ki:

  dmırcı ustası 05327985607

 714. yahya dedi ki:

  05379233925

 715. osman avci dedi ki:

  Selam iyicalismalar ben celik koduluksiyon ispiral boru makine boyacisiyim sizinle yur disinda calismak istiyorum ustalik belgem ver mikronlu boya atarim isim de ustayim tel 0535 219 7730

 716. osman avci dedi ki:

  Selam iyicalismalar ben boya ustasiyim celik koduksiyon ispiral boru makine bayasi ustasiyim ustalik begem var mikronlu boya atarim isim de ustayim

 717. osman avci dedi ki:

  Selam ben boya ustasiyim celikkoduksiyon ispiral makine boya ustasiyim miktonlu boya atarim isimde ustayim tel 0535 219 77 30

 718. osman avci dedi ki:

  Selam iyi calismalar ben boya ustasuyim keli ispiral boru makine boya ustasiyim mikronlu boya atarim isim de ustayim tel 05352197730

 719. hacı dedi ki:

  alçıpan montaj ustasıyım aynı zamanda marangozum tl 05377638568

 720. ercan dedi ki:

  Ozgecmisim
  Ercan karaagac
  24.11.1987 ankara dogumluyum
  askerlik yapildi
  evli 2 yasinda bir cocugum var
  5 yil libya trablus turk buyukelciliginde sofor olarak calistim
  1yil destek soforlugu
  4 yil makam soforlugu yaptim
  Ankarada ikamat etmektediym
  ankarada holding sirket bunyesinde calismak isterim
  saygilarimla

 721. GüVEN TOSUN dedi ki:

  doğum tarihi = 02.05.1960
  cinsiyeti = erkek
  uyruğu = T.C.
  Tahsil durumu= ortaokul
  medeni hali = evli
  Mesleği = Şoför
  sürücü belgesi= E. D.
  SRC = 1.2. – 3.4.
  pisko teknik = var
  pasaport = 2023 tarihine kadar geçerli

  TEL NO = 05365105375

  İŞ DENEYİMLERİ
  ÇALIŞTIĞI ŞİRKETLER (sondan geriye doğru)

  MAKYOL- gemlik otoban yol çalışması
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  ÇETİN İŞLETMELERİ- Suudi Arabistan arazi tesviye çalıması
  Pozisyon= Damperli ve kaya kamyonu şoförü
  İKİZ İNŞAAT- Erzurum , Mardin Hava alanı yapımı
  pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  KULAK İNŞAAT- Irak (Nasriye’de) apron yapımı
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü

 722. hasan dedi ki:

  ben yurt dışında rusyada azerbeycanda ince işler formenlik yaptım sizinlede çalışmak isterim teşekürler tel 05398167587

 723. hasan dedi ki:

  ben rusyada azerbeycanda formenlik yaptım sizinlede çalışmak isterim saygılar tel 05398167587

 724. Ahmet yorulmazel dedi ki:

  Mekanik boru montajı ve tesisat ustasıyim yozgat lı yım sizlerle çalışmak isterim refaransimda var numaram 0539 301 50 66

 725. seyfi çelen dedi ki:

  merhaba KULE VİNÇ OPERATÖRÜyüm 12 yıldır bu işi yapıyorum sizizlerle çalışmak istiyorum yurt içide olabilir yurt dışıda istambul kartal uğurmumcuda oturuyorum evliyim 3 çocuğum var tel ,0536.932.45.38

 726. seyfi çelen dedi ki:

  mrb ben KULE VİNÇ OPERATÖRÜyüm 12yıldır sektörde çalışmaktayım sizlerin yurt içi ve yurt dışı purojelerinizde çalışmak istiyorum evliyim 3 çocuğum var istanbul kartal uğurmumcuda ikamet ediyorum sizlerle çalışmak istiyorum tel 05369324538

 727. yusuf dedi ki:

  Seramik ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum

 728. nesim şahin dedi ki:

  MRhb BEN NESİM ŞAHİN ALÇİ BOYA DİŞ MONTALAMA İŞLERİ YAPİYORUM İŞE İHTİYACİM VAR COK İŞİME SADİKİM AMA ŞU AN İŞSİZİM BEN EDİRNE KEŞANDA İKİ YİLDİ KENDİM İŞ YAPİYORDUM İŞİM ÜÇ AYDİR YOK SİZDEN HABER BEKLİYORUM TEL 05439146829

 729. HAYDAR İLHAN ERZİNCAN. dedi ki:

  şirketinizde 2013 yılında 11 ay çalıştım kalıpçı olarak rusyanın tula şehrinde kağıt fabrikasının inşaatında tekrar şirketizde çalışmak istiyorum. ben haydar ilhan erzincan

 730. HAYDAR İLHAN ERZİNCAN dedi ki:

  17 ŞUBAT 2015 DAHA ÖNCE ŞİRKETİNİZDE KALIPÇI OLARAK ÇALIŞTIM TEKRAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 731. KADİR ASLAN dedi ki:

  MERHABA BEN ELEKTİRİKI USTASIYIM YURTDIŞI TERCÜBEM VAR ENKA ŞİRKETİ İLE RUSYA MOSKOVA CTY EURASİA TOWER PLOT 12PROJESİNDE SAHA ELEKTİRİK EKİP BAŞI OLARAK ÇALIŞTIM ÖZ GEÇMİŞ VE CV VAR İRTİBAT TEL 05354623764 SAYGILAR YURT DIŞI BAŞKA ŞANTİYELERİM VAR KAZAKİSTA GAMA TEKFEN ORTAK İŞ GATE 18 AY ÇLIŞTIM

 732. samet dedi ki:

  ben asma tavan alçı boya dış cepe yapan ostayım 0532 265 68 26

 733. nurettin dedi ki:

  slm ben ordudan 42 yaşındayım 10 yıldan fazla kalfalık yaptım yurt dışı deneyimim var kalıpçım demircim var ekip sorunum yok ekipbimle yurt dışına gitmek istiyorum saygılar 05392728230

 734. Halis dedi ki:

  Saha kalfasıyım.Ankara’da ikamet etmekteyim.Ayriyeten duvarcı ekibim var.Yurt dışında sizinle çalışmak isterim.
  TEL: 05364744996

 735. refik dedi ki:

  slm ben çelik imalat montaj makina kaynak ustasıyım türkiyede çelik işlerinde 10 yıl kendi işimde çalıştım (temsan ankara) (katkar antalya) çelik firmalarında proje imalat üzeri çalıştım 20 yıldır bu işi yapıyorum projeli işlerden iyi derecede anlarım yurtdışı kazakistanda alsim alarko ile çalıştım yurtdışı işi arıyorum gerekirse tecrübeli imalat montaj kaynak ekibi bulurum firma sağlam güvenilir olursa yurtdışında her yere gidebilirim ilgili firmaların bana ulaşmalrı yeterli olacaktır
  05379996566

 736. cuma seker dedi ki:

  Ben k.marastan cuma vasifsiz neden gucuyle calisiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum 05345187322

 737. serkan dedi ki:

  merhaba ben serkan mekanik izalasoyon ustasıyım rönesans la cumhurbaşkanlık sarayın da çalıştım çok memnun kaldım yine sizinle çalışmak istiyorum yur dışı da olur bana burdan ulaşa bilirsiniz diyar.18@hotmail.co

 738. serkan dedi ki:

  merhaba ben serkan mekanik izalasoyon ustasıyım rönesans la cumhurbaşkanlık sarayın da çalıştım çok memnun kaldım yine sizinle çalışmak istiyorum yur dışı da olur bana burdan ulaşa bilirsiniz diyar.18@hotmail.com

 739. serkan dedi ki:

  merhaba ben serkan mekanik izalasoyon ustasıyım rönesans la cumhurbaşkanlık sarayın da çalıştım çok memnun kaldım yine sizinle çalışmak istiyorum yur dışı da olur bana burdan ulaşa bilirsiniz diyar.18@hotmail.com 05359711386

 740. nami yalçınkaya dedi ki:

  tornacı makına bakım onarım ustayım 05327652889

 741. yasin dedi ki:

  Merhaba ben yasin kalem raspa (kumlama) ve boya isleri yapmaktayim turkiyede kendi firmam var birçok yerde faaliyet göstermekteyim 30 kisilik kadrom var ve hepsi alaninda sertifikalidir.. sizin islerinize talibiz OLUŞUM DEnizcilik (yasin kalem) tel=05326478378

 742. mahmut sarı dedi ki:

  1969 dogumlyum kalıp ve soguk demircisiyim ekibim var mersin silifke dogumluyum antalyada oturuyorumay saygılarımla tel05383398526

 743. ramazan havuz dedi ki:

  slm ben ınsaat ustasıyım 10yıldır ortalama calısmakdayım ve ırak ve rusyada calısmak ısterım saygılar 05467100489

 744. Dövran dedi ki:

  Azerbaycanda kalıpçı ekibimiz var. Türkmenıstanda rönesansda üç sene çalışmıştık. +994509620635

 745. yakup dedi ki:

  Mrbb ben yakup 10yildir galipci ustasiyim rusyada calismak istiyoromm feca adress yakupyücel

 746. bayram akca dedi ki:

  Selam ben alci boya discepe kaplama ustasiyim 1986 dan beri bu isi yapiyorum su an ozbekistandayim cok zordayim lutfen bana yardimci olun calismak istiyorum rusya kazakistan gelirim tlf +998973451862

 747. Mustaf dedi ki:

  Seramik mermer ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum

 748. kemal dedi ki:

  Ben kemal alçı sıva boya ve dış cephe montalama ustasıyım soçideki şantiyede çalıştım sizinle çalışmak isterim. 05447437770′ 05447437770

 749. mehmet dedi ki:

  giydirme cephe ustasiyim aynı zamanda zemin seramik ve mermer kaplama işleri yapıyorum 10 kişilik bi ekibim var kompozit cepe granit cepe .seramik cepe. Ahşap cepe yapıyorum işçiliğimiz çok kalitelidir çok büyük projeleri yaptık 0533 945 25 40

 750. Anar dedi ki:

  salam , men AZERIYEM. mUHENDIS TOPOQRAFAM , yOL , KORPU , TUNEL , INSHAAT , SAHELERINDE TOPOQRAF SHEFI CALISHMISHAM , 10 YIL ISH TECRUBEM VAR , UKRAINA , KAZAXSTAN VE UZBEKISTANTA YOL TIKINTI PROJELERINDE CALISHMISHAM, SIZIN SHIRKETSE CALISHMAQ MENE SHEREF VERER, rUSIYADA VEYA KAZAXSTANDA ISH OLSA DAHA IYI OLARDI , tESHEKKURLER

 751. İBRAHİM TEKE dedi ki:

  BEN İBRAHİM TEKE 2006 BERI ROLANSAS DA TAŞORANDA ÇALIŞMAKDAYIM MESLEGIM MASTIRTOP VE HELIKOPDER UZMANI VE ALÇI SIVA VE KARA SIVA BIRANSINDAYIM BU İŞLERI SENE 1990 DA BERİ ÇALIŞMAKDAYIM TEL 0531 498 12 73

 752. halil USLU dedi ki:

  Forklift loder manitu oporotör üyüm deneyimim vardır 05304201477 ben

 753. zuhra dedi ki:

  merhabalar ben rusyada calışmak istiyorum ana dili rusça türkçe

 754. Hakan Ergenc dedi ki:

  ben yurt dısında rusya ve kazanda kaba ve ınce ısler ekıbımle calıstı kendım genel kalfayım sızle calısmak ısterımtesekkurler saygılarımla tel 05340759492

 755. ercan esme dedi ki:

  26yillik elektirik ark kaynakcisi ve oksijen ve celik montaj ustasiyim buyuk sirketlerde calismakistiyorum ekibimizvar tecrubeli celik isinde yurtdisi isinizde calismak istiyoruz ercan esme tel 0535 641 1689

 756. ercan esme dedi ki:

  Selamlar26yillik elektirik ark kaynak celik montaj ustasiyim deneyimli ekibimizvar sirketinizde yurtdisinda calismak istiyoruz ulke farketmez. ERCAN ESME. TEL 05356411689

 757. ismet dedi ki:

  Argon elektrik gaz altı kaynakcisiyim ve şuan bostayim pasoport hazır yurt içi yurt dışı fark etmez iltibat TL 5535921351 sizinle çalışmak isterim ve gurur duyarim

 758. ibrahim sefak dedi ki:

  Ben siva.sao.mozayik.ustasiyim ayrica alci vecepe montalama be sizin firmazda is yapan ocal gurupla on yildir erkada calistim yegedim refaras icin sizin firmanizda calisan bircok kalfada enkadan gecen muedislerinizde tanir05318140376

 759. aydın karasu dedi ki:

  motor bobinaj ustasıyım vemakita devalt boş el aletleri bakım vetamirini yaparım hilti kırıcılar yaparım

 760. mustafa dedi ki:

  ben mustafa seramık fayans ekıbım var moskovada sısın projelerınızle calısmak ısterım tel 05364548249

 761. yusuf dedi ki:

  Selam ben Elektrik bekanik formeniyim 13 yıldı . Yurdtışı tercümem var saglam ekip var gsm 0532 310 37 61)0533 328 19 06)0532 170 92 33

 762. mehmet Öztürk dedi ki:

  Slm ben mehmet kuru şap için 4silindir makinamız ve beton ekibimiz var Sinpaş altın oran be Kaşmir göl evleri gibi büyük şantiyelerin işini Yaptım sizinle çalışmak istiyorum 0544 205 61 63 ilgilenirseniz sevinirim

 763. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben ince isler formeni seramik siva mermer islerin ekibim mevcut hemen yurtdışına cıkabilirz

 764. cevdetakuzum dedi ki:

  Merhaba alçipan ve kompakt işinde cok iyiyim uzun süreli ve iyi bir firmaya ihtiyacim var 05394733835 .

 765. murat dedi ki:

  selam ben aliminyum işi arıyorum cephe doğrama kompozit ve pvc doğrama ustasıyım ve yurt dışında çalişmak istiyorum ekip halinde gelebilirim tel 05442617843

 766. Harun tasdemir dedi ki:

  selam ben Harun aşciyim Türkmenistan’da Rönesans maride ve asgabat ta 1.5 yıl çalıştım yurt dışında is arıyorum 05336907175

 767. Yıldırım akbulut dedi ki:

  Merhaba ben demirciyim iş arıyorum rusyada çalıştım 05366824553

 768. Öztürk gügor dedi ki:

  Slm ben Öztürk gungor alçı ve boya dış cep Montana işleri yapıyorum yurt dışında is arıyorum 05354677376

 769. ömer dedi ki:

  kaba sıva kalebedur mermer insaat bır cok sok terınde şalıştım ve uzmanlık lananım boya montolama alçı işlerını goturu almak tayım

 770. ömer dedi ki:

  kaba sıva kalebedur mermer insaat bır cok sok terınde şalıştım ve uzmanlık lananım boya montolama alçı işlerını goturu alıp yapmak tıyım 05376494183

 771. aydın dedi ki:

  makita boş hilti ve herturlu el aletleri tamiratıyaparı ve sanayi motorları sararım 05385985050ilanda bobinaj cı aranıyor

 772. Anonim dedi ki:

  Eyup koyun yurtdışında çalışmakistiyoru kalıpçı yı m 05344222721

 773. Anonim dedi ki:

  Slm ben fikret lafci demirciyim su an rusyada tatarisdanda gemontta calismaktayim ama isimiz azaldogindan sizin firmayi cok iyi doyorlar onun icin sizonle calismak isderim ekimbimde var cavusluk yapiyorum fark etmez normalde calisirim paraya ihtiyacim var eve yazildim bir tuglada sizden olsun simdiden tesekkur ederim turkiye tlf 0 538 265 7227 rusya numaram 8 917 246 94 18

 774. Anonim dedi ki:

  Merhab benim ise ihtiyacim var is ariyorum meslegim yok ama her isi yaparim 05350463370

 775. Qasim dedi ki:

  salam aleykum adim Qasim iw guvenilinde caliwmiwam . axrinci defe Tekfende caliwdim Stadiyonda. hal hazirda bowam iw guvenliyi kimi cakiwmaq isderdim. 0558475541

 776. olcay dedi ki:

  Mrb ben moskovada yasiyorum enson moskova Avia park santiyesinde cam urine gorev yaptim yeni santiyelerinizde gorev yapmaki isterim 89684377786

 777. TURGAY dedi ki:

  SADECE YURTDIŞI DEMİR KAYNAK VE MONTAJ İİÇİN İŞ ARIYORUM

 778. TURGAY dedi ki:

  SADECE KAYNAKCI VE MONTAŞCI İŞİ İÇİN ARIYORUM

 779. mehmet sancak dedi ki:

  sıhhi tesisatçı işi arıyorum

 780. aydın dedi ki:

  elektirik bobinal su motorları el aletleri kırıcılar punomatik vipratör şişeler yaparım 25 yıla aşkın bu işle uğraşıyorum yurdışı iş arayorum

 781. yıldırım dedi ki:

  iyi günler ben yıldırım öncelikle ilgili insankaynaklarına ve direktörlüyüne ve iş veren yönetim kuruluna ve makina ikmal gurubuna ve tüm ilgililerine saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. benim 12 yıllık inşaat şantiyeleri tecrübelerimle iş makinaları operatörü olarak teleskopik manıtou forklift. telehander ve loder operatörü olarak iş başıvurusunda bulunuyorum tüm inşaat şantiyeleriniz için. baraj inşaatları havaalanları inşaatları ve konut inşaatları ve köprüler ve villa inşaatları ve diyer tüm inşaat projeleriniz için iş başıvurusunda bulunuyorum saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum iyi günler cep-05384781207 saygılarımla

 782. Ufuk yucel dedi ki:

  Selam ben ufuk rònesans firmanz ile yurt dsinda clsmak isterm szlerle meslegm m.k. montaj ve mekanik tesişattr .

 783. Emre han dedi ki:

  Selam ben izmirden emrehan ekibinize katılmaktan memnuniyet duyarım sıhhi tesisat ustasıyım full +fuull üm ekip çalışmasına yatkın iş paylaşımını prensip edinmiş biriyim herkezin geçmiş bayramını kutlar saygılarımı sunarım..0545 746 31 61

 784. Aslan dedi ki:

  Mereba benim ince işleri yapacak ekiplerim var ve şuan ekiplerimin işi azaldı eyer ekibe ihtiyacınız varsa firmaya ait çalışırlar ….Aslannayiki@hotmail.com

 785. Engin dedi ki:

  20 yildir kamyon şoföryum yurt dışı nda calismak isterim tel 0507 696 51 37 saygilarimla

 786. Omer dedi ki:

  Merhaba ben ömer rusyada 3yil çalışdim ustaligim alçı boya sıva mastırtop eli kopter yapmakdayim acil iş arıyorum05061190956

 787. muharrem dedi ki:

  slm ben muharrem ekskvaratör peratörüyüm 5 ayadır makina kullanıyorum ve iş tallebimi öneme almınızı arz ederim

 788. muharrem dedi ki:

  benim acil işe itiyacım var ispnyaya göderirmisiniz beni telefon numaram 0545 517 04 71 lütfen beni arayın işe çok ihtiyacım varrrrrrr

 789. nebi erdem dedi ki:

  merhaba ben nebi erdem kalıpçı ustasıyım işçiye ihtiyaç varsa çalışmak isterim telefonum 05534452788

 790. nebi erdem dedi ki:

  merhaba ben nebi erdem kalıpçı ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyum telefon no 05534452788

 791. gokhan dedi ki:

  Slm Ben eskavator operatoruyum yurtdisi projelerinizde calismak istiyorum Daha telecom no:05324263847

 792. gokhan dedi ki:

  Slm Ben oparatorum makina fark

  etmez loder Manito eskavator oparatoru olarak suan bi tunel sirketinde calisiyodum yurt disinda bir projeniz varsa calismak isterim Tlf:5348153258

 793. ekrem kaplan dedi ki:

  20 yıllık elektirik ustasıyım proje okurum.bir çok firmalarla yurt dışında çalışmalarım oldu. tlfonum05447400352

 794. mehmet ali dursun dedi ki:

  Ben mehmet ali dursun endisturi meslek lisesi mezunuyum. Motor bolumu dizel tamircisiyim.hatay reyhanlida ikamet etmekteyim.ustalik belgemde var. Tel; 05317137022

 795. Hasan sahne dedi ki:

  Slm. insaat demircisiyim 12 sending rusya da desk sirketler de calistim tecubeliyim kirsehirliyim her turlu refaras verebilirim saygilar tel0538 0538 604 04 93

 796. abdullah caka dedi ki:

  selm ben 11 sen den deri mermerci yim acil

 797. Anonim dedi ki:

  slm ben kadir başak mekanik ve montaj

 798. muzaffer ure dedi ki:

  inssat demircisim yurt dısuı tecrubem var deyisik ulkelerde caliştim bu sirketle calisma istiyorum saglam calisacak arkadaslarimda var 05417478865

 799. erkan durmaz dedi ki:

  kamp amırı satın alma tercumanlık (ıngılızce) guvenlık ınsan kaynakları konularında 10 yıllık yurtdısı tecrube sahıbıyım sızınle calısmak ısterım 05051013550

 800. kenan dedi ki:

  mb. inşaat ustasıyım 16 yıldır bu sekterde çalişiyorum 9yıl rusyada çalişştım kalfalik yaptım işimdede uzmanim 05350574181

 801. mustafa karaçar dedi ki:

  Şirketiniz bünyesinde aşçı olarak çalışmayı istiyorum 05438106104

 802. Bayram PAKSOY dedi ki:

  Yurt dışı projelerinizin çelik imalatı bölümünde imalatçı montajci silindi bukum apgant giyotin kaynakci olarak çalışmak istiyorum gemi tersanesinde çalışıyorum cep 05443857932

 803. Sukru GUNER dedi ki:

  10yildan fazladır gemilerde çalıştım halen gemi tersanesinde çalışmaktayım yurt dışı islerinizin çelik imalatında kaynakci olarak çalışmak istiyorum cep 05545808719

 804. Gökhan dedi ki:

  Soğuk demirci ustasiyim tecrubeliyim ekibim var sizlerle çalışmak isterim saygılar 05343395753

 805. Emrah dedi ki:

  SIVACIYIM YURTDIŞINDA ÇALIŞMIŞIM çalışmak istiyorum tekrar ekipte var 05314948148

 806. yasin KILIÇ dedi ki:

  MRB 30 yaşında 15 yıllık deneyimimle sertifikalı gaz altı, elektrik ve ayrıca boru kaynak ustasıyım bilgilerinize sunarım…0544 559 52 79

 807. Necmettin gürtekin dedi ki:

  çelik konstrüksiyon montaj ve prefabrik ev çatı Kaplama kaynak işlerinden anlarım

 808. Anonim dedi ki:

  Necmettin gürtekin diyorki

 809. Sebahattin yılmaz dedi ki:

  Daha önce Sovyetler birliğine ait bütün ülkelerde çalıştım tekrar yurtdışına çıkmak istiyorum arkadaşlarım sizin firmanizda çalışma imkanı buldu çok memnunlar bende sizinle çalışmak istiyorum ihtiyaç halinde 10 kişi daha var benimle gelebilecek.ilgilenirseniz sevinirim 05419158301

 810. erdal özel dedi ki:

  20 yıllık insaat elektrik ustasıyım yurtdısı deneyımım vardır rusyada yasıyorum ruscam ana dilim gibidir sizinle çalışmak istiyorum. 05368822331

 811. Mrb. İnşaat teknikeriyim 3 yıldır inşaat sektöründeyim. 1 yıl Çelik konstrüksiyon montajında şantiye şefliği. yaptım. 2 yıl yapı denetim görevini üstlendim proje leri rahatlıkla okuyabiliyorum tel 05452289733 dedi ki:

  Özgür gür

 812. Özgür ünsal dedi ki:

  Slm ben mekanik boru kaynakci yım is ihtiyacım var yur dışı sorunum yok 0541 505 63 20

 813. ertugrul acar dedi ki:

  22 yıllık seramik kaplama ustasıyım daha önce kazakistan almaata ahsel de 4yıl calıştım fimanızın astanada faaliyet gösteren şantiyenizde çalişmak isterimillaki astana degil her yerde olur taleb ulursa saygılar

 814. ertugrul acar dedi ki:

  seramik ustasıyım yurdışında daha önce calıştım 22 yıllık deneyimli ustayımfirmanızda görev almak istiyorum kazakistan astanada ki şantiyenizdeama her yerdede olabilir saygılar

 815. Merhaba ben alcipan ustasiyim yurtdisi tecrubem var rusya ve libyada calistim 32 yasindayim 0554 923 32 96 dedi ki:

  Ramazan kaya

 816. Habip Kösemen dedi ki:

  Mobil vinc deneyimim vardır sorun yoktur şuan hiyap (70tonluk uzaktan kumandalı) kulanıyorum e d g vinc forlif kullanır ehliyetim var Aliağa star rafinede çalışmaktayım İOT VİTO firmasında kiralik çalışmaktayım ihtiyaç varsa sorun olmaz saygılarla 0544 370 34 60

 817. ali öz dedi ki:

  fayans ve boyacı ustasıyım yurtdışında iş arıyorum05077110994

 818. idris kocabas dedi ki:

  Kalıp ustasiyim 10 kişiye kadar usta temin edilir 10 yıla yakın Rusya tecrübesi.

 819. harun tasdemir dedi ki:

  merhaba ben harun 17 yıllık ascı yım turkmenıstan marı ve asgabat ronesans projelerınde 1.5 yıl ascı bası olarak calıstım ıs arıyorum 05336907175

 820. mustafa Koç dedi ki:

  18 yıldır kule vinç operatörlüğü yapmaktayım Afrika kombacyadan yeni geldim birçok yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde puroje bitirdim tünel kalıp ahşap peri kalıp çelik montaj kayar kalıp gibi bir çok iş üzerinde tecrübeli ve deneyili biriyim uygun görürseniz yurt dışı purojelerinizde şirketiniz adına sizlerle çalışmak ister saygılarımı sunarım cep:0535 666 66 21

 821. İbrahim Dağlı dedi ki:

  inşaat demir ve kalıp ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum

 822. İbrahim Dağlı dedi ki:

  inşaat demir kalıp ustasıyım yurdışında çalışmak istiyorum 05458689506

 823. Halil Yıldırım dedi ki:

  Merhaba ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım projem vardır yurtdışı tecrübem vardır iş olursa giderim engelim yok yabancı dil arapça biliyorum tlf 05424907613

 824. Halil Yıldırım dedi ki:

  Merhaba ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım projem vardır yurtdışı tecrübem vardır iş olursa giderim engelim yok yabancı dil arapça biliyorum tlf

 825. Halil Yıldırım dedi ki:

  Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım

 826. Halil Yıldırım dedi ki:

  Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım projem vardır tlf 05424907613

 827. Halil Yıldırım dedi ki:

  çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım projem vardır yurtdışı tecrübem vardır iş olursa giderim engelim yok yabancı dil arapça biliyorum tlf 05424907613

 828. selam Ben cepe var komozit ustasiyim 5yillik tecurbem var yaklawik bir yilini ronasanda caliwdim qala altinda hotelde ozan beyin wefliyi altindaa +994507328080 dedi ki:

  Rahib qurbanov

 829. Huseyin dogan slm ben sifa alci ustasiyim. Yurt disi tercubem var aramanizi bekliyorum 0543. 277 39 02 dedi ki:

  Selamlar

 830. Huseyin dogan dedi ki:

  Yurtdisi tercubem var iyi bir kalip ustasiyim sizinle calismak istiyorum. 0543 277 39 02

 831. selami kale dedi ki:

  Formen selami kale Guclu ekibimle yurt disnda calistm sirketinizde is varsa uzman kadroyla elamn var 05392438652

 832. A.Zafer Aydin dedi ki:

  Mob insaat A S de 5yil Cehellsia dekorasyonda 3 yil otel Avm ve villa insaatlarinda kisim formenligi genel formenlik santiye saha koordinasyonu kamp amirligi santiye sef yardimciligi yaptim.12 yil buyuk santiyelerde tecrubeliyim .Yurt disndayim Yurt disi engelim yok.zaferaydin745@gmail.com 00994504442035

 833. Adem öney dedi ki:

  Slm 2008 ve 2013 yili arasinda sirketinizde kalipci ustasi olarak calistim mazeretimden dolayi ayrilmak zorunda kaldim suan istanbulda kalipci ustasi olarak devam etmektayim kalipci ekibim var sizinle calismak isterim 0543 938 30 85

 834. kerem kızılkaya dedi ki:

  ben havalandırma ustasıyım imalat ve montaj fark etmez a dan z ye havalandırma işinde dört dörtlik ustayım yurd dışında sizinle çalışmak istiyorum saygılar 05380660334

 835. kerem kızılkaya dedi ki:

  havalandırma ustasıyım 05380660334

 836. kerem kızılkaya diyor ki dedi ki:

  ben havalandırma ustasıyım imalat ve montaj fark etmez a dan z ye havalandırma işinde dört dörtlik ustayım yurd dışında sizinle çalışmak istiyorum saygılar 05380660334

 837. ramazan koral dedi ki:

  Selam her türlü kalıp montaj işi yapılır itinayna tecrübeli ekiple 0543 4981298

 838. Murat Evran dedi ki:

  Elektrik ustasıyım şirketinizle daha önce Türkmenistan da calistim tekrar çalışmaktan gurur duyarım

 839. Adem aykanat dedi ki:

  Alci boya asma tavan duvar kağidi dekorasyon ustasiyim hazirda pasaportum da var tek yada ekiplede gele bilirim irtibat telefon 05436051946

 840. Adem aykanat dedi ki:

  Alci boya asma tavan duvar kağidi ustasiyim hazirda pasaportum da var yurt dişi calismak istiyorum ekip ve tek te gelebirim 05343855364 veya 05436051946

 841. Sami Aydoğan dedi ki:

  02\05\1966 doğumluyum evli iki çocuk babasının 1991 _1999 Finansbank (Güvenlik görevlisi) 1999_2005 Finansbank (tahsildar)
  2005_2007 Finansbank Başkent şubesi( anaka sorumlusu)
  2007_2010 Aktaş Shell muhasebe 2010 Aytemizlerr Makinede şöfor çalışiyordum şirket iflas etti şuan işsizim E sınıfı ehliyet ve SRC 2
  SRC 4 belgem var Şirketinizde bana uygun MAKAM ŞÖFORÜ ŞÖFOR
  Olarak çalışmak istiyorum.05301509858

 842. LOKMAN dedi ki:

  slm ben duvarcı formeniyim yurtdışı tecrubem var yurtdışında çalışmak istiyorum 05318999379

 843. Mustafa.ülkümen dedi ki:

  Hazır beton pompa opörötörüm iş arıyorum

 844. Mustafa.ülkümen dedi ki:

  Hazır beton pompa opörötörüm iş arıyorum tl 05017073737

 845. yunus esgin dedi ki:

  yurtdışı tecrübem var sıva alcı boya 15sene tercübeliyim yurt icide olabilir ankarada oturuyorum saygılar

 846. ziyafet Quliyev dedi ki:

  Sizin rönesans şiketiniz dünya seviyesinde tanınmış şirketdi. Mende bu saheler üzre, şiketinizde tanınmaq isterdim montajcı kalbci qaynaq kömekcisi, betoncu, örkücü, boyacı tel 0708581485 önceden teşekkür ediyorum

 847. ziyafet Quliyev dedi ki:

  Sizin rönesans şiketiniz dünya seviyesinde tanınmış şirketdi. Mende bu saheler üzre rönesansda özümü tanıtsaydım memun olardım. Montajcı, kalbci,betoncu, duvar suvacı, boyacı ve se. Tel0708581485

 848. süleyman dedi ki:

  kalıpcı ustasıyım iş arıyorum 05468977728

 849. Sedat burkay dedi ki:

  Alçıpan kartonpiyer kaynak işleri yapiyorum yurt dışında tecrübem yok istanbulda yaşıyorum 0534 291 9482

 850. Sedat burkay dedi ki:

  Alçıpan kartonpiyer kaynak işleri yapiyorum yurt dışı deneyimim yok İstanbulda yaşıyorum 0534 291 9482

 851. veysel acar dedi ki:

  selam ustslık usta öğreticilik ve26 yıldan bu yana oteller yemek farikalarında çalıştım soğuk meze ve sıcak daiyiyim vyurtdışın da çalışmak isteyom ararsanız sevinirim tel 05466145177 iyi günler

 852. murat TOK dedi ki:

  mobilya montaj ahşapla alakalı hertur iş yaparım 0535 453 88 77

 853. yusuf dedi ki:

  iyi derece kalıb ustasıyım yurd dışında calışmak istiyorum 9 yıl yurdışı deneyimim var rusca ve kazakca iyi biliyorum 05457670359

 854. yusuf dedi ki:

  iyi dereceede kalıb ustasıyım yurdışında iş arıyorum 10 yıl yurd dışı deneyimim var

 855. Slm. dedi ki:

  Fatih

 856. ceyhan karataş dedi ki:

  DİŞ Cepe montalama alci boya işleri yapilir yut ici yurtdişi ankara da yaşiyorum cep 0505 346 11 29

 857. aydın dedi ki:

  selamlar bobinaj su motorları viprator şişeler punomatik kırıcılar el aletleri ve mekanik işleri yaparım 05385985050

 858. aydın dedi ki:

  selam bobinaj kırıcılarmekanik el aletleri vipratör şişele yaparım 05385985050

 859. selam arkadaşlar ömer odabaşi dedi ki:

  Demirci ustasiyim ekipolarak yurdişi ariyoruz 25 .arkadaşlarimla beraber şartlar uyarsa geliriz

 860. Ilhami dedi ki:

  Seramik ince işler 0 531 372 24 50

 861. rolsans da calismak isterim dedi ki:

  Slm Hüsamettin durmaZ elektirik ustasiyim daha once durdisi tecubem bar birçok prajede calistim 05464913097

 862. Hüsamettin durmaZ dedi ki:

  Slm Hüsamettin durmaZ elektirik ustasiyim daha once durdisi tecubem bar birçok prajede calistim 05464913097

 863. Hüsamettin durmaZ dedi ki:

  Slm Hüsamettin durmaz elektrik ustasiyim pano desantzayif akim tava hepsi var birçok büyük projede yer aldim sizin firmayla calismak isterim tlf 05464913097

 864. Hüsamettin durmaZ dedi ki:

  Eletirik ustasiyim bircok ulkede calistim 30yasindayim buyuk prajelerde calistim yılmaz lar inşaat da valismak isterim 05464913097

 865. onur şahin dedi ki:

  Her iş yaparım inşaat makina montaj yaparım yurt dışında çalışmak istiyorum 05455424619

 866. selim ölçer dedi ki:

  soğuk demir ustasıyım iş arıyorum

 867. selim ölçer dedi ki:

  soğuk demir ustasıyım iş arıyorum tel 05347960890

 868. ismail aksu dedi ki:

  oto elektirik ustasıyım cetin işletmeleri onur tahhut arabistan ukrayna summa ekvetor ginesinde calıştım iş makinasında elektirik ve hidrolık teknik bilgilere sahip usta olarak dikkatinize sunarım yurdışı işlerinde calışmak istiyorum

 869. hakan ozmen dedi ki:

  Soguk demircisiyim sizin firmada cok calisdim simdi is ariyom 0545 495 10 74

 870. Fayanscı ekip başı olarak kontek te 2 yıl çalıştım. mümkünse sizin himayeniz altında yurt dışında çalışmak istiyorum. lise mezunu yum dedi ki:

  Cuma yelgedik . Tel. 0533 367 0221

 871. Cevat kirtay dedi ki:

  20 yillik insaat deneyimim var ic dekorasyonda degerli mimarlarla calistim boya alci dis cephe uzmanlik alanim ozbekistanda sizinle calismak istiyorum ozbekceyi iyi bilirim tsk 05348157121

 872. Ömer Şimşek dedi ki:

  Çok katlı konut inşaatı ve fabrika Mekanik tesisat, Kazan dairesi, Mekanik oda, Daire içi tesisat vb. alanlarda 20 yıllık tecrübem var. Formenlik, uygulama ve boru kaynağı Tel: 0533 689 72 19 teşekkür ederim.

 873. Ömer Şimşek dedi ki:

  Çok katlı konut inşaatı ve Fabrika mekanik tesisat, Kazan dairesi, Mekanik oda, Daire içi tesisat, Çelik konstrüksiyon alanlarında 20 yıllık tecrübem vardır. Proje bilgim iyidir. Formenlik, uygulama ve kaynak işleri yapabilirim.Lise mezunuyum. AÖF’ de okuyorum. Telefon: 0533 689 72 19

 874. gazi muhammer dedi ki:

  30 yıllık deneyimim var kalıpçı ustasıyım ve 25 kişiden oluşan bir ekibim var.(05368217847)

 875. kazi muhammer top dedi ki:

  30 yıllık kalıpçılık deneyimim var 25 kisiden oluşan ekibim var orduluyum (05368217847)

 876. Ömer Şimşek dedi ki:

  Çok katlı konut inşaatı ve Fabrika mekanik tesisat, Kazan dairesi, Mekanik oda, Daire içi tesisat, Çelik konstrüksiyon alanlarında 20 yıllık tecrübem vardır. Proje bilgim iyidir. Formenlik, uygulama ve kaynak işleri yapıyorum
  .Lise mezunuyum. AÖF’ de okuyorum. Telefon: 0533 689 72 19

 877. Anonim dedi ki:

  15 yıllık şantiye mimarıyım yurt dışında çalışmak istiyorum mail adresim Arc.yasaryilmaz@gmail.com

 878. abdullah bilseloğlu dedi ki:

  3 senedır yurt dısında calısıyorum. görev aldığım alanlar alcıpan aliminyumm dograma cam ve prefabrık montajında calıstım. ingilizce cok iyi olmasada anlasabilecek sekilde vardir. calıstıgım ulkeler kazakistan afrika cezayir arnavutluk malezya ülkelerinde calıstım ve tekrardan yurt dısına cıkmak istiyorum ankarada ıkametgah edıyorum iletişim için verdiğim numaradan ulasabilirsiniz… tel:05065817905

 879. ahmet dedi ki:

  benim meslegım sıhhi tesısat mekanik ppr pvc üzerine usdayım yurt dışı ıs arıyorum
  05076487918

 880. ahmet karaman dedi ki:

  benim meslegım sıhhi tesısat mekanik ppr pvc üzerine usdayım yurt dışı ıs arıyorum
  05076487918

 881. ahmet demir dedi ki:

  kalıpıcıyım 16 kişi ekipim var porejem var 05427460551

 882. sıtkı altuğ dedi ki:

  Türkiyede tekfen başta olmak üzere çok farklı şantiyelerde ve yurtdışındada çalıştım enson mapa inşaatta 2015 yılında cezayirde çalıştım kalıpçıyım ce şoförüm acil iş arıyorum ilgilenmenizi ümit ediyorum tlf 05374764871

 883. iş arıyorum dedi ki:

  Sıtkı altuğ yurt içive yurdışı birçok firmada kalıçı olarak çalıştım ve iş arıyorum

 884. Hasanov Cavid dedi ki:

  Rusiyada (Moskovada.krasnodar .koluqa .saratov )sehirlerinde idari islerde calismisim(kamp amiri.puanter .)calisdiyim firmalarin ismi(PIM EM.EKASTROY .cenk-dones .koctek) TEL:+994508874234

 885. tunel kalip ustasiyim. iki ekibim var demir mebran isiyle ugrasiom. 10 gundurr bostsyim is varsa numaram bu 05380446327 dedi ki:

  tuncay

 886. hilmi demirağ dedi ki:

  yurt dişinda çalışmak isteyen an az yirmi alçı boya alçıpan ustası vardır bende ustayım bu alanda bir çok iş teslim ettim şu anda dabu alanda iş yapmaktayım
  talep olursa bu gün için hazırız 0544 627 6373

 887. 20 senedir insaat isiyle ugrasiyorum 20 kisilik ekibim var hepsi deneyimli. Pasaportlari hazir. Is aroyoruuz 05051412219 dedi ki:

  Abdullah sahin

 888. 20 senedir insaat isiyle ugrasiyorum 20 kisilik ekibim var hepsi deneyimli. Pasaportlari hazir. Is aroyoruuz 05051412219 dedi ki:

  Abdullah

 889. Anonim dedi ki:

  Mesleği iç dekarasyan 20yilik. Tercubem var ekibim var yurdisi

 890. servet ic dekarayon isi yapiyom 20 yilikdeneyim var 16kisilik ekibim var dedi ki:

  05335563923

 891. m.ali özen dedi ki:

  35 senedir kalip demir pilan piroje piroplem deyil yurtdışı işi ariyorum acilen

 892. m.ali özen dedi ki:

  05374765851 .35 senedir pilan piroje piroplem deyil yurtdışı iş ariyorum

 893. fatih dedi ki:

  kalipciyim sizinle calismak istiyorum 05375216557

 894. Seyhan şen dedi ki:

  20 yıldır toplu yemek sektöründe aşçı olarak çalışıyorum firmanızla yurt dısında çalışmak isterim 5464478613

 895. 10 yillik demir ustasiyim yurt disi tecrubem var 05309667561 dedi ki:

  Hasan koseoglu

 896. 10 yillik demir ustasiyim yurt disi tecrubem var 05309667561 dedi ki:

  Hasan koseoglu demirciyim
  0530 9667561

 897. kalıp ustası yim 05345775218 dedi ki:

  Davut

 898. ali abuş dedi ki:

  20 yıldır boya ve alçı işleri yapıyorum İyi derecede ustayım yurt dışı deneyimim yok ama bi yerden başlamak lazım sizcede uygun ise çalışmak isterim. Tel.05307313663

 899. Cem Turgut dedi ki:

  Merhaba ben su tesisatı ustasiyim
  Ayrıca kanal izalasyonu ve boru izalasyonu yapmaktayim
  Daha önceden yurt dışı tecrübem var
  Iyi dercede rusça biliyorum
  Çok iyi derecede ekip çalıştırma kapasitem var
  Ilgilenenlerin dikkatine
  Saygılarımla
  05427488491

 900. MEHMET ÖZDEMİR dedi ki:

  Azerbaycanda is ariyorum mesleğim şöför hafriyt işinde tecrübem var cep : 0534 558 50 99 saygılar…

 901. Malik dedi ki:

  Is ariyorum yurt dasinda olsada calisajagim inglizcem ruscam iy bilgisarayda iy once turkmenistanda calysgan sirketlerde QAC

 902. Hüsamettin durmaz dedi ki:

  Slm elektirik ustasıdır yurdu yurtiçinde birçok projede çalıştım çalışmak tayin refaransim halil Turgut Sami küçükler Kazakistan santiyesinden

 903. Mustafa sevinc dedi ki:

  Merhaba ben demirci ustasiyim meslegimde tecrübe liyim hatayliyim umarim dikkate alirsiniz 05365951248

 904. Sami Şahbaz dedi ki:

  Kalorıfer su tesısatcı yım artı boru kaynaklısıyım yurtdışı işi arıyorum ararsanız sevınırım 536 3676400

 905. Serkan Yılmaz dedi ki:

  Dış cephe alüminyum kompozit kaplama ve kapı pencere montaj ustasıyım yurt dışında Rusya’da 4 ayrı projede Ukrayna’da 2 ayrı projede çalıştım sizinle yurt dışı projelerinizde çalışmaktan onur duyarım 0534 355 52 99 Serkan Yılmaz saygılarımla.

 906. kara sıva ustasıyım 12 yıllık ustalık deneyim var 05532349036 dedi ki:

  Cevdet kete

 907. hasan dedi ki:

  Slm ben havalandırma formenligi yapıyorum ekibim var yurd dışı projelerinde uygun görüldüğü zaman sizinle çalışmak isterim no. 0543 724 76 62

 908. aydın dedi ki:

  selam elektirikbobinaj el aletleri kırıçılar bobinaj su motorları vipratör şişeler tamırvebakım onarım yaparım 05385985050

 909. aydın dedi ki:

  selam elektirik bobinajel el aletleri kırıçılar vipratör şişeler su motorları ve şantiyedeki mekanik arızaları yaparım 05385985050

 910. kerim ak dedi ki:

  35 yıllık ınsaat tercubem var her turlu proje okuma ve uygulama tercubam var samsun da bır ınsaat fırmasında formen olarak calışmaktayım yurt dısında formen calışmak ıstıyorum ırtıbt tlf num 05357668202 samsun

 911. muammer NAK dedi ki:

  Slm ben daha önce sizinle çalişmişim yurt dışında alçi boya işleri yapiyorum 15 yıllık deneyimli bir ustayım fakat tekrar sizinle çalışmak istiyorum yürt içi yürt dişi fark etmez saygılar, teı,05439296452

 912. adem dedi ki:

  Selam ben dış cephe kaynak ustasiyim projeden anlarım settifigam var sizinle çalışmak isterim 05425425125

 913. Turan dedi ki:

  Salam,ben Azeriyim,alci,boya,montolama islerini iyi biliyorum.Turkiye ya Rusiyada yani yurtdisinda calismak istiyorum,gerek olursa ekib var, ayrica Rusca mukemmel konusyorum.

 914. Turan dedi ki:

  numaram:+994519100048

 915. yusuf karacol dedi ki:

  Slm 25 yıllık ınsaat tecrubem var.her turlu proje okuma ve uygulamatecrubem var. ben ve ekıbım sızlerle calısmak ıstıyoruz ırtıbat telefonum 0539 512 87 74

 916. Serdar PEKDiNÇ dedi ki:

  Emekli polisim, Manisa end. Mes lisesi metal işleri mezunuyum. Gaz altı kaynağı , normal kaynak ve oksijen kaynakçısıyım.profosyonel koruma ve güvenlik konusunda uzmanım.Orta derecede rusça biliyorum, yazma okuma ve konuşma. Rusyada herhangi bir yerde çalışmak isterim. Bekarım 1968 doğumluyum. Alkol ve sigara kullanmam savunma sporlarıyla ilgilenirim.

 917. Serdar PEKDiNÇ dedi ki:

  0530 561 83 55 serdar PEKDINÇ. Kaynakçıyım. Elektrik gaz altı ve oksijen.

 918. Mrb 12yilik alcipan deneyimim var ekibimle sizinle yurt içi yurt dışı farketmez sizinle çalışmak isterim numara 05340108415 dedi ki:

  İlhan

 919. Mrb 12yilik alcipan deneyimim var ekibimle sizinle yurt içi yurt dışı farketmez sizinle çalışmak isterim numara 05340108415 dedi ki:

  İlhan kaya

 920. Ibrahim aydogan dedi ki:

  Slm yurt disi santiyelerinizde calismak istiyorum yutdisi 5 ulkeye gittim meslegim k siva alci boya velhasil sefler ne derse ustalar onu uygular saygilar 0536 982 09 06

 921. ahmet aksu dedi ki:

  seramik ustasıyım yutdışı iş tecrübem var tel 05051087036

 922. kenan altun moskova enka santiyelerinde 16 yil enka santiyelerinde formenlik ve is konturolu olarak calistim ince isler formenli olarak calismak istiyorum moskosantiyelerinde yenel isci bulmakta adanlarim var saygilarimla 5333795696 dedi ki:

  Ince isler formenligi yaptim

 923. kenan altun moskova enka santiyelerinde 16 yil enka santiyelerinde formenlik ve is konturolu olarak calistim ince isler formenli olarak calismak istiyorum moskosantiyelerinde yenel isci bulmakta adanlarim var saygilarimla 5333795696 dedi ki:

  Ince isler formenligi yaptim mumkunse siziz moskova santiyelerinizde cslismak isterim 533 379 56 96

 924. yasin emegil dedi ki:

  Ist.3. Bogaz köprüsü inssatında iki yıl kaynakçı olarak çalıştım. Son 6 yıl çeşitli işletmelerde revizyon, kaynak ve montaj işleri yaptım. Elektrik,gazaltı kaynağı ve oksijen kesimleri yaparım.

 925. Bekir ayvaz dedi ki:

  Demirci kalfasıyım işe ihtiyacım var 05376199133 avea park şantiyesinde çalıştım moskova

 926. Mahmut oral dedi ki:

  Merhaba daha ünce yurt dışında çalıştım arapçam var demirci ustasıyım saygılar

 927. hayrettin gedik dedi ki:

  Slm çorumdan demir doğrama kaynaçısıyım yurt içi yut dişi farketmez sizlerle calşmak isterim sayglar tel.0544 820 88 80

 928. Merhaba ben 25 yıllık opr yapmaktayım loder eksevoter kullanıyorum yurtdışında çalıştım yurtdışında iş arıyorum dedi ki:

  Fahrettin ceylan telefon 05335697814

 929. Merhaba ben 25 yıllık opr yapmaktayım loder eksevoter kullanıyorum yurtdışında çalıştım yurtdışında iş arıyorum dedi ki:

  Merhaba ben 25 yıllık opr yapmaktayım loder eksevoter kullanıyorum yurtdışında çalıştım yurtdışında iş arıyorum Fahrettin ceylan telefon 05335697814

 930. mehmet gökduman dedi ki:

  2012-2015 rönasans a.ş de rysya ölgesinde Topograf olarak çalıştım tekrar yurt dışında çalışmak istiyorum mehmet gökduman05345115571

 931. Hasan sen dedi ki:

  Merhaba elektrik kaynagim gazalti kaynagim imalat montaj mekanik montajim var 25yilik deneyim var tel 05389830696

 932. Hasan sen dedi ki:

  Merhba kaynak imalat montaj mekanik montaj tlf 05389830696

 933. Uğur Bektaş dedi ki:

  Merhaba Türkmenistan Makedonya da çaliş iş arıyorum 05413232841

 934. David Ramazanov dedi ki:

  2009-2011 DIA-holding, Baku Flame Towers,Heydar Aliyev muzeyi ve Heydar Aliyev hava limani (topograf)
  2011-2012 Ictash-Astaldi Rusiya Federasiyasi St-Peterburq Pulkovo 1 hava limani (topograf)
  2012 Marash Story Rusiya Federasiyasi Nijniy Novqorod Elektronika ticaret ve eylence merkezi (topograf)
  2013 Akkord Ishaat Shemkir su, kanalizasiya ve aritma proekti (topograf)
  2013-2014 ENKA inshaat,Rusiya Federasiyasi Krasnoyarsk Berezovskaya GRES termik santrali (topograf)
  2014-2015 Lider Monolit Shemkir Agropark (tekniker)
  2015-2016 Akkord inshaat Celilabad su-kanalizasiya projesi (tekniker)

 935. Mustafa ekren dedi ki:

  Tecrübeli beton pompa opr olarak sizlerle yurt dışında çalışmak isterim. Tlf:0553 649 88 75

 936. Mustafa ekren dedi ki:

  Tecrübeli beton pompa opr olarak yurt dışı iş arıyorum. Tlf: 0553 649 88 75

 937. mustafa toklu dedi ki:

  metmuhendislik ve anelbunyesinde tasorenfirmalsrda havalani vekapikule santiyelerinde calistim psdaportum var

 938. elektrikciyim metmuhendislik ve anel buunyesinde taseronfirmalarda calistm havalani ve kapikulesantiyelerinde calistim dedi ki:

  mustafa toklu

 939. recep alı ofluoglu dedi ki:

  mıtle çalışmak ıstıyorum

 940. Erkan GUZAY dedi ki:

  İnce isler kalfasiyim daha once samara ve kirasnadar santiyelerizde calistim ustelik yapi meslek lisesi mezunuyum tekrar sizinle calismak istiyorum 05357733116

 941. cantaş sözeri dedi ki:

  merhaba yurtdışı tecrübem var her türlü inşaat işnde çalışırım 27 yıllık şöförüm ve pimapen montaj ustasıyuım tel 05368482278 ihdiyac olursa sizinle çalışmak isterim saygılar

 942. ATİLLA KERVAN dedi ki:

  selamaleyküm atilla kervan ben 28 yasındayım demirciyim yurtdışı tecrübem var daha önce libya da calıstım siznled çalışmak isterim GSM=0 532 172 0354

 943. Zeynel akın dedi ki:

  Merhaba ben Moskova’da yasıyorum 10 aylık vızem calışma kartım var havalandırma formeni olarak moskova şantiyelerinizde çalışmak isterim saygılar 89295352587

 944. osman bozak düzce dedi ki:

  enka da caşmiş yurtdışıdeneyimi olan inşaat ustası operatör tır şöförü busektör calışmak istiyorum tel 05333017257

 945. osman bozak düzce dedi ki:

  enka da calışmış yurtdışıdeneyimli inşaat kalıp operotör tır şöföru olarak calıştım sızılede calışmak isterim saygılarımla tel 05333017257

 946. Merhaba yurtdışı tecrubem var sizlerle yurtdışında çalışmak isterim ince isler siva alçı kartonpiyer boya isleri trl 0541 852 24 55 dedi ki:

  Merhaba ben yılmaz Karakas Samsun yurt dışı tecrubem var sizlerle yurtdışında çalışmak isterim siva alçı kartonpiyer boya ince isler. 0541 852 24 55

 947. hakan saylik dedi ki:

  Serbest meslek her işi yaparım

 948. Serbest meslek her işi yaparim 05369730225 dedi ki:

  Hakan saylik

 949. Resul sarikaya dedi ki:

  Slm alçı Dekorasyon boya karasiva seramik ustasıyim sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum.ekibim var.No.0534 985 9155. SAMSUN.

 950. Resul sarikaya dedi ki:

  Slm .alçı Dekorasyon boya karasiva seramik ustasıyim sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum.ekibim var.No.0534 985 9155. SAMSUN

 951. Anonim dedi ki:

  Resul sarikaya 40 yaşındayım alçı Dekorasyon boya karasiva seramik ustasıyim sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum.ekibim var.No.0534 985 9155. SAMSUN

 952. Abdullah binalioglu dedi ki:

  Bursada ya$iyorum 45 ya$ím var gaz altí elektrod kaynakcísíyím hemde montajcíyím moskvada el emeginde tatarístanda gemont firmalarínda calí$dím ahískalíyím rus dilinde 100 de 100 biliyorum eger isterseniz sizinle calí$mak isterdim telim 05373731428

 953. Abdullah binalioglu dedi ki:

  Salam ben bursadan kaynakcíyím gaz altí elektrod fark etmez rus dilinde vap$ prablem nenu kendim ahískalíyím sovetler birliyinde rusiyada ya$iyordum $u an TC vatanda$íyím el emegi ve gemont tatarístanda calí$dím. 1 ay oldu gemontdan geldim tatarístandan

 954. Abdullah binalioglu dedi ki:

  Salam ben bursadan kaynakcíyím gaz altí elektrod fark etmez rus dilinde vap$ prablem nenu kendim ahískalíyím sovetler birliyinde rusiyada ya$iyordum $u an TC vatanda$íyím el emegi ve gemont tatarístanda calí$dím. 1 ay oldu gemontdan geldim tatarístandan tel 05373731418

 955. mustafa cifci dedi ki:

  merhabalar bu firmada peterde calistim ve yine calismak istoyorum kalip demir formenlik ve kalfalim yaptim ekip var
  .

 956. slm ben dekorasyon alci boya ve fayans isi yapmaktayim tel05432051607 dedi ki:

  Eyup kuran

 957. bahri dedi ki:

  iyi gunler kalip demir ustasiyim 10 yildir rusyada calisiyorum 20 deneyimim var rusyada evli ve oturumum var sizlerle calismak istiyorum tlf +79383024013

 958. bahri lezgioglu dedi ki:

  slm kalip demir ustasiyim 20 yillik deneyimim var rusyada 10 yildir calisiyorum rusyada evli ve oturumum varsizlerle calismak istiyorum tlf +79383024013

 959. lutfu ozbek dedi ki:

  Suan ozbekistandayim ronesansta calismak isterim

 960. Faruk dedi ki:

  Boya işi yapıyorum yurt dısında calışmak istıyorum 0542 540 0098

 961. Caner muratlı dedi ki:

  Merhaba ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaş formenligi yaptım şuan yine çelik işinde taşeronluk yapıyorum. 30 yaşında bekarım ve 10 yıldır bu iş ile uğraşyorum önemli projeler bitirdim. Referanslarım büyüktür. Yurt içi veya yurt dışı işlerinizde sorumluluk almaya hazırım şimdiden teşekkürler. Tel: 05454052177

 962. Caner muratlı dedi ki:

  Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaş formenligi yaptım şuan yine çelik işinde taşeronluk yapıyorum 30 yaşında bekarım yurt içinde veya yurtdışında sorumluluk almaya hazırım. Tel: 0545405217u

 963. Caner muratlı dedi ki:

  Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaş formenligi yaptım şuan taşeronluk yapıyorum yurtiçi veya yurtdışında sorumluluk almaya hazirim tel:05454052177

 964. Anonim dedi ki:

  Metin can kalıpçı ekibim var muhedizimiz var 0537 273 57 36

 965. Metincan dedi ki:

  Benim kalıpçı ekibim var 0537 273 57 36

 966. selahattin bulut dedi ki:

  Elektrik bakım formeniyim 28yıldır işimi severek yapiyorum genelde yurt içi firmalarda çalışıyorum artık yurtdışında çalışmak istiyorum GSM0530 345 38 65

 967. selami kaplan dedi ki:

  merhaba ben sızınle çalışmak ıstıyorum ınşaat kaba ve ınce uzerıne daha önce afrıkada calışdım tecrubelıym usdalık belgem var ucuncu boğaz köprusunden 05321648493.

 968. M.Wahab Rahimi dedi ki:

  Harita teknikeriyim total station ve GPS office işleri yapan Autocad Civil 3D ve netcad kullanıyorum dil Türkçe Türkmence Uzbekce Farsça ingilizce biliyorum benim kabiliyetimi uygun görürseniz sizde Çalışmak istiyorum isterseniz CV mi size gönderiyim

 969. Mahri dedi ki:

  bende istanbuldan is arayorym kendim turkmenistanda yasayorym onjeden tekfen firmasynda guwenlik gorebinde calysdym indi dasary yurtda calysmak isleyorym +99363559143

 970. Ersoy dedi ki:

  Slm 11 yillik demirci ustasiyim dubayi irak soci tataristan moskova libya gibi yerlerde calistim projem var ekip hazir karsliyim rusca ingilizce orta derecede biliyorum 05536197483

 971. Musa dedi ki:

  ben 25 yasinda demir isinde anliyorum biraz suan rusyanin nizhny novgoradda uasiorum butun dokumentlerim vardir

 972. serdar uslu dedi ki:

  selm mesleyim şöförlük büyük küçük araç kullanmaktayım katar yemen suudi arabistan ehliyetim var arapça dilim var alaım satım işide vapmışım pasaportum hazır sizinle çalışmaktan gurur duyarım tef.05394104010 dan. ulaşabilirsiniz saygılarımla

 973. Adem aykanat dedi ki:

  Alçı boya asma tavan duvar kağıdı ısı yalıtım dış cephe kaplaması dekorasyon ustasiyim yurt dışı iş aramaktayim telefon numarası 05436051946

 974. Anonim dedi ki:

  İyi günler 38 yaşında yım 25 yıllık kalıp ci ustasiyim rusyada arabistanda israilde çalışmışım rusça arapça lisanım var sizinle çalışmak istiyorum cep no 05359583962

 975. Baki dedi ki:

  Merhaba ben Rusya’da yaşıyorum işe ihtiyacım var elimden her iş gelir şoförülugum var ehliyetim var Rusçam gayet iyi tercübem var Inşaat havalandırma ve Kırım işleri temizlik işleri su tesisatı tüm evraklarlarim tam vizem var tüm çalışan arkadaşlar saygılarımla iyi çalışmalar dilerim ekibe gayet uyumluyum ilgilenirseniz çok menmum olurm 89607281533 buda telefon numaran şimdi den Teşekkürler

 976. Hüseyin Pehlül dedi ki:

  Kara sıva şap karo fayans ustasiyim işime güveniyorum ve çalışmayı seviyorum arabistanda çalıştım ayrıca tünel içinde enjeksiyon işi yaptım ve izolasyon işi yapıyorum yurtdışı işi arıyorum tel. 05368446921

 977. Mustafa tatar dedi ki:

  Selam seramik ustasiyim işimin ehliyim çok şükür sizinle turkmenistanda çalışmak istiyorum 0546 226 33 15

 978. mustafa tezekıcı dedi ki:

  hayırlı işler mekanik ustasıyım 5 yıl dia holdin flame towers projesinde deneyimli ustayım projeden anlarım 05363991270

 979. ahmetkumuş dedi ki:

  celik imalat montaj kaynak ustasiyim sizinlecalişmak isterim 05414944610

 980. Sabit ATIL dedi ki:

  Selam Mermer ustasıyım daha önce enka da rusya ve ummanda çalıştım şuan iş arıyorum numaram 05375275111

 981. Mehmet yatmaz dedi ki:

  Ben. Enkada. Çalıştım iş makina. Tamircisi ustalık belgem mevcut işe ihtiyacım var ilgili. Kişilerin. Dikkatin 05071067267

 982. mustafa akbaş dedi ki:

  Selamben mustafa rusya moskovada enka firmasìyla5 yıl çalıştım demirci ustası ayrìca tezgahta makinakulanırım yaş 35 lsparta 05453070923

 983. ŞABAN ATAV dedi ki:

  Türkmenistanda çalışmak istiyorum dekorasyon ustasıyım diş cephe isi yalıtım iç cephe alçı boya metal boya tabanca boya ustasıyım her türlü boya uygulamasını yapabilirim 10 yıldır bu işi yapıyorum 4 yıl yurt dışı tecrübem var Türkmenistan da çalıştım yaşım 27 05462109127

 984. Hüseyin tacyildiz dedi ki:

  Kalıp demir ustasiyim sizle çalışmak istiyorum israil ve Suudi Arabistan’da çalıştım

 985. fahrettin çiçek dedi ki:

  inşaat beton labaratuvarı teknisyenliği sertifikalı .en İstanbul 3 havalimanı ında laborant olarak çalıştım 0538 080 63 87 Fahrettin çiçek

 986. hakkı demirci tel 05454953669 dedi ki:

  Demir dogrudan celik çatı ustasıdır kaynak ve demonTaj 38 yaşındayım 20xenedir yapıyorum

 987. hakkı demirci tel 0v5454953669 dedi ki:

  Demir doğrama celik çatı ustasıdır yükseklik korkum yok

 988. Boru kaynakcısıyım argon elektrik p11 p91 paslanmaz sertifikalarımda var yurt dışı işi arıyorum dedi ki:

  Erhan karalı 0539 3544306

 989. Alican yalnız dedi ki:

  Merhaba ben Alican 3 Yil Rusya saratovda çalıştım iş bitimi nedeniyle memlekete geldim soğuk demirciyim sizlerle çalışmak isterim saygilar 05417278976

 990. vedat aktaş dedi ki:

  beton pompa operatörüyüm g sınıfı beton pompa ehliyetim var evraklarım ful

 991. vedat aktaş dedi ki:

  beton pompa operatörüyüm evraklarım ful

 992. vedat aktaş dedi ki:

  beton pompa operatörüyüm

 993. erhan ucgan dedi ki:

  sihhi tesisat temiz su pis su altyapı ustasıyım büyük projelerde çalıştım moskova enkayla şeri motova hava alanında çalıştım enkayla soçi gelincik hava alanında çalıştım gene enkayla tacikistanda büyük otel şantiyesinde çalıştım güriş şirketiyle 7 yıl libya tırablusda birçok projelerde çalıştım polimexle türkmenistan türkmen başında deniz suyu arıtmada çalıştım rönensasda çalışmak istiyorum saygılarımla arz ederim tel:05392356061

 994. Murat özbek dedi ki:

  Merhabalar ben kalıp usdasıyım ve 60 ekibimizde var calışmış oldugum firmalar renosans altyapı enka baytur yılmaz gurup calişdım yurt dışı deneyim var arkadaslık ortamımız cok ğüzelolur saygilarımla tel 05319516458 numara benim

 995. ismail baştuğ dedi ki:

  s.a ben havalandırma ustasıyım sızınle çalışmak istiyorum turkmenistanda 05379770148

 996. uğur dedi ki:

  en son Rusya st petersburg ta çalıştım seramik fayans ve alçı ustasıyım evrakların hazir yurtdisina çıkmama engel bi durumum yok isimde iyiyimdir 05061607721

 997. uğur dedi ki:

  yurtdisinda çalışmak istiyorum Rönesans firmasına rusyada başvurmuştum ama ozaman mümkün olmadı böyle büyük bi firmada çalışmak istiyorum saygilarimla 05061607721

 998. Anonim dedi ki:

  Rafet karakoc Rönesans 2 yıl calistim boyacı ustasıyım yeni geldim acil işe ihtiyacım var mis oteli yaptık şimdi işe ihtiyacım var ararsanız sevinirim 05357453513

 999. Tolga paça dedi ki:

  Slm mobil vinc operatoruyum yurtdisinda calismak istiyorum 05467783477

 1000. mustafa sevinç dedi ki:

  Merhaba ben sovuk Demirci ustası yim ekmeğine saygilibir insanım hatayliyim ekibimdevar hayırlısı olsun 05365951248

 1001. muharrem dedi ki:

  Slm 18 yıllk vinç operatörünün yurt dışında bir çok firmada çalıştım mobil vinç tavan vinci hiyap portal vinç sepet platformları kullandım su an boştayım yurt dışı projelerimiz çalışmak istiyorum05063347362 02625270421

 1002. Ömer kartal dedi ki:

  merhaba yurtdışı tercübem var iyibirustayım ince işler üzere iş yapmaktayım sizinle çalışmak isterim uygun görürseniz saygılarımla arz ederim 05385836164

 1003. eyup dedi ki:

  mrba adım eyup yasım 33 bekarım tokatta ıkamet edıyrum daha once rusya azarbyjan turkmenıstanda calıstım ıs tecrubem oldkca ıyıdr meslegm boya duvar elektırık kaynagı yabancı dıl rusca ronesansla calısmk ıstıyrum ıhtıyc sahıbıym saygılr cep 0534 241 79 60

 1004. Mustafa atan dedi ki:

  Merhaba sıhhitesisat ustasıyım yurtdışı tecrübemvar yurtdışı projelerinde çalışırım

 1005. Atanur önel dedi ki:

  Selam ben Atanur sizinle Rusya şantiyenizde altyapı işinde altyapı formeni olarak çalış ve sizin bir ayleniz olmak ve uzunsüreli çalışmak istiyorum gerekli referaslarım vardır gerekirse size Teymin ederim 9yıldır altyapı formenliyi yapıyorumRusçam ve türkmencem var

 1006. eyyüp ertuğrul dedi ki:

  slm ben eyyüp ertuğrul ist 22yıldır alçı boya işleri yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum 7 senelik pasaportum hazır saygılrımla 05375198059 ___05320500393

 1007. Hasan dedi ki:

  Mrb ben kalıp ve duvar ve betoncu ustasıyım 20 yıldı toplu para kazanmak icin yurtdışında calışmak istiyorum daha önce afrika bölgesinde calıştım morintanta ve gana da calıştım ırak bağdat lıştım ilginiz icin teşekkür ederim hasan demirtaş 0537 866 93 53

 1008. davut iran dedi ki:

  Slm boru celik kaynakciyim 20yildir sizinle çalismak isterim yurtdisinda bu projede yer almak isterim saygila05395299558

 1009. kerim mercan dedi ki:

  merhaba 25 yıldır inşaat beton arme soguk demircisiyim yurt dışı deneyimim vardır calıştıgım yerler libya rusya tatar istan kazanda hizmet verdim sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım purecem vardır saygılarımla cep 05423499443

 1010. İbrahim TAŞ dedi ki:

  Merhaba ben perm’de aldığınız yeni projenizde çalışmak istiyorum.
  Daha önceden ICA (içtaş astaldı) firmasında rusya projesinde ambar sorumlusu olarak ve kantarda çalıştım.

 1011. tahsin işleyen dedi ki:

  insaat alanında 7 yıldır calısmaktayım kalıp ve duvar ustasıyım 7 8 kısıye kadar ekıbım var ekıbımle bırlıkte calısmak iatıyorum 05466200703

 1012. Ali Tuncel dedi ki:

  Samsun’dan uzun yıllar yurtdışı şantiye tecrübemizle vardır inşaat alanında sizinle çalışmak isterim 05435720508

 1013. vedat günday dedi ki:

  genel formenim çalıştığım yerler termik santralleri 7 tane baraj temelsu müh suyapı müh strabag ag apina gama enka son olarak Avrasya tüneli giriş çıkış yapı merkezi ovo inş emekliyim İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum 56 yaşındayım benimle çalışmak isterseniz tlf 05350186359 02126670032

 1014. Recep kütük dedi ki:

  Merhaba ben rönesansin st petersburgta üc ayrı santiyelerinde calistim mega 1 energo stroy formen olarak hundayi ekip basi toyoto ekip basi suan ugraslarima ragmen lahta santiyeninde mekanik tesisat ustasina ihtiyaciniz varsa bü yenizde calismak isterim cv isterseniz özgecmisimi gönderebilirim. Email. rec.kutuk6201@gmail.com TEL= 05389145060

 1015. kerim dedi ki:

  mrb ben kerim mercan 30 yıllık beton arme demircisiyim yurt dışı deneyimim var deyişik ülkelerde hizmet verdim libya rusya tataristanda deyişik firmalarda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep 05423499443

 1016. Coskun erdogan dedi ki:

  10 yıldır inşaat soguk demircısıyım yurt dışı deneyimim var ekibim var sizinle calışmak isterim

 1017. Ibrahim Arslan dedi ki:

  22 yıllık asciyim yurtdışı rusya kazakistan dubai demeyimim var santeyi deneyimim var sizlerle calismaya cok isterim

 1018. kerim mercan dedi ki:

  mrb ben kerim mercan 30 yıllık beton arme demircisiyim yurt dışı deneyimim var deyişik ülkelerde hizmet verdim libya rusya tataristanda deyişik firmalarda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep 05423499443 meslek edinme belgem mevcuttur

 1019. Lokman kocaman dedi ki:

  Selam ben yurtdışında Rönesans holding de demirci ustası olarak çalıştım yine sizinle çalışmak isterim yeterince Rusça bilmekteyim Hüseyin bey Bülent bey ve firmanızın şeflerinden kaya şef beni iyi tanırlar aramaniz dileğiyle saygılar sunarım 05375406893

 1020. Resul uludağ dedi ki:

  Kulevinç operatörüyüz sizinle çalışmak isterim tecrübe var genelde kadıköy bölgesinde çalışıyorum 05364116185

 1021. Murat Gençer dedi ki:

  Alçı Dekorasyon ustasıyim ve bu işin piriyim ve türkiyede kendim taşeronluk yapıyorum ve yurt dışında çalışmak istiyorum Rusya, katar ve s Arabistan da sizinle çalışmak isterim iletişim 05417164680

 1022. Murat Gençer dedi ki:

  Alçı Dekorasyon ustasıyim ve sizinle birlikte çalışmak isterim 05417164680

 1023. Ali aydogdu dedi ki:

  Alüminyum doğrama ustasiyim 15 yilik bi tecrubem var bu isde yaptirdiginiz alüminyum doğrama islerinizi ko tor edip teslim alabilirim ilgilenirsniz 05360380893

 1024. Eyup Er dedi ki:

  Öncelikle selamlar ben hiup vinç operatörüyüm 10 ton dan 75 tona sıkıntısız çalışırım E D G ehliyet sahibim psikoteknik SRC 1 2 3 4 dicital ehliyet pasaport hepsi mevcuttur eyer yurtdışı işinizde deyerlendirmek isterseniz sizlerle çalışmak isterim Saygılar 05374651570

 1025. Arif han dedi ki:

  Izalasyon sac kablama deneyimli ekibimlen sizlen calismaktan onur duyarim tesekur eder bilgilerinize arz ederim.05398228146

 1026. recep güler dedi ki:

  mekanik sıhı tesisat ustasıyım sizinle çalışmak isterim 0536 779 2852

 1027. recep güler dedi ki:

  mekanik sıhı tesisat ustasıyım sizinle çalışmak isterim 0536 779 28 52

 1028. recep güler dedi ki:

  sıhı tesısat mekanık ustasıyım 0536 779 28 52

 1029. Eyyup Gören dedi ki:

  Alçı boya işleri yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum ilginiz için teşekkür ederim 05359314975 pasaport hazır

 1030. Mucahit uykun dedi ki:

  Kule vinc operatoruyum sizinle çalmak istiyorum 0505 067 97 52

 1031. cafer dedi ki:

  formenlik (inş) ve elektrik işleriyle uyraşıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla

 1032. Bayram dedi ki:

  Kamyon soforuyum birde burdan yazmaya isci aliyo musunuz?

 1033. Rıza güneş dedi ki:

  Mekanik tesisat ustası yım yurtdışı deneyimim var

 1034. Rıza güneş dedi ki:

  Mekanik tesisat ustası yım yurtdışı deneyimim var 05067322625

 1035. Evezaga Salahov dedi ki:

  Salam ben 4yildan fazladirki iskelede calisiyorum simdi is yok durdum is ariyorum iskele isi numaram +994554983686

 1036. Slm ben kayseriden kara sıva alçi boya ve ısı yalitimı b ustasıyım ustalik belgemde var her evr akım t dedi ki:

  Neşet Holat

 1037. Slm ben kayseriden kara sıva khdalçi boya ve ısı yalitim ustasıyım ustalik blgemde var t dedi ki:

  Neşet Holat

 1038. UİSlm ben kayseriden kara sıva khdalçi boya ve ıs yalitim ustasıyım ustalik blgemde var t dedi ki:

  Neşet Holat

 1039. Turan aydın dedi ki:

  Merhaba ben mobilya ustasiyim sizinle çalışmak isterim 0533 671 36 54

 1040. kerim mercan dedi ki:

  mrb ben kerim mercan 25 yıllık beton arme demircisiyim yurt dışı deneyimim var deyişik ülkelerde hizmet verdim libya rusya tataristanda deyişik firmalarda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep +905423499443 meslek edinme belgem

 1041. ŞAHİN TEKKANAT_0539 868 70 77 dedi ki:

  Alçı boya Kartonpiyer Ustasıyim.5 yıllık pasaportum hazır.sizlerle çalışmak istiyorum-tekkanatsahin@gmail.com

 1042. Mustafa ATAN dedi ki:

  Merhaba ben sıhhitesisat ve boru montaj ustasıyım Rönesans birçok projelerinden iş bitimi aldım ihtiyaç olursa herzaman hazırım tlf.05458401298

 1043. Murat emlik dedi ki:

  Merhaba ben argon elektrik kaynakćisiyim yurt disinizda çalişmak istiyorum iş tecrubem vardir numaram 05466708814

 1044. reyiscanpolat dedi ki:

  Selam ben alçı boya montalama kara ustasıyım Erzurum luyum pasaport tüm hazır ekip var 05366858331

 1045. sezayi özkaya dedi ki:

  beklemektir bir umut ben inşaat kalıpcısiyim ve demir suva duvar beton tüm inşaat işlerini ustalıkla yapiyorum uzun yılardır inşaatlardayim mağdurum hemde cok acil işe ihtiyacım var sizinle calışmaktan onur duyarım emirlerinize amadeyim 0532 012 32 26 bursa