Rönesans İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları

Rönesans inşaat personel alımı eleman alımı iş ilanları iş başvurusu

Rönesans İnşaat iş ilanları ve işçi, eleman alımı sayfası. Rönesans İnşaat iş başvuru formu, yurtdışı iş imkanları ve insan kaynakları…

Rönesans İnşaat, Rönesans Holding olarak da bilinir. İnşaat, gayrimenkul ve enerji üretim işlerini yapan bu dev holding firması Türkiye dışında da Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA bölgesi ismi verilen coğrafyada da faaliyetlerini sürdürmektedir. MENA açılım olarak Orta Doğu ve Kuzey Afrika anlamını taşımaktadır. Yurtdışı iş arayan vatandaşlarımız Rönesans İnşaat ile çalışabilirler.

Rönesans İnşaat 1993 senesinde kurulmuştur. Kurucusu Erman Ilıcak olan Rönesans İnşaat, Rönesans Grubun en güçlü şirketi konumundadır. Uluslar arası müteahhitlik şirketi olan Rönesans İnşaat ilk olarak Rusya’da kurulmuştur. St. Petersburg şehrinde kurulan Rönesans İnşaat, kısa zamanda ülke sınırlarını aşarak dünya üzerinde birçok ülkede faaliyetlerine devam etmiştir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde faaliyetler gösteriyor. Eğer yabancı ülkelerde çalışmak istiyorsanız Rönesans İnşaat iş başvurusu yapabilirsiniz. Rusya’da çalışmak isteyenler, Türkmenistan’da çalışmak isteyenler, Ukrayna’da çalışmak isteyenler, Belarus’da çalışmak isteyenler, Avusturya’da çalışmak isteyenler, Libya’da çalışmak isteyenler, Suudi Arabistan’da çalışmak isteyenler, Irak’da çalışmak isteyenler ve Katar’da çalışmak isteyenler Rönesans İnşaat insan kaynakları sayfasından iş başvurusunda bulunabilirler.

Rönesans İnşaat’ın 35 binden fazla çalışan personeli bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslar arası müteahhitlik firması olan Rönesans İnşaat, dünya üzerinde de 64. sıradadır. 30’dan fazla bölgede faaliyet gösteren Rönesans İnşaat’ın merkezi ise Ankara’da bulunmaktadır.

Rönesans İnşaat ile aşağıdaki ülkelere iş başvurusu yapabilirsiniz.
Rusya iş başvurusu ile Rusya’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Türkmenistan iş başvurusu ile Türkmenistan’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Ukrayna iş başvurusu ile Ukrayna’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Belarus iş başvurusu ile Belarus’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Avusturya iş başvurusu ile Avusturya’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Libya iş başvurusu ile Libya’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Suudi Arabistan iş başvurusu ile Suudi Arabistan’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Irak iş başvurusu ile Irak’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Katar iş başvurusu ile Katar’da iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Rönesans İnşaat Kariyer
Rönesans İnşaat açık iş pozisyonlarıözgeçmiş ve cv oluşturma sayfası, online iş başvurusu yapma işlemlerini Rönesans İnşaat insan kaynakları sayfasında gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvuru onaylanırsa sizinle iş görüşmesi ve mülakat yapılır ve böylelikle Rönesans İnşaat çalışanı olabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.