Bir sırrın ucunu veren, tamamını elinde tutamaz. - J.P.Richter

Rönesans İnşaat Rusya eleman alımı başladı

Ana Sayfa » Eleman Alımları

Yurtdışı faaliyetleri ile göz dolduran rönesans inşaat eleman alımlarına başladı. Rönesans inşaat insan kaynakları sayfasından doldurabileceğiniz iş başvuru formu ile sizde Rusya’da rönesans inşaat tesislerinde calışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Rusya’da Türk ortaklar tarafından kurulan ve kısa sürede büyük başarılara imza atarak Dünya çapında bir inşaat firması olma başarısını gösteren Rönesans inşaat insan kaynakları departmanı tarafından yeni yayımlanan iş ilanları ile personel alımına başladı.

Rusya’da çalışmak isteyen kişiler için kaçırılmayacak iş fırsatı sunan Rönesans İnşaat iş başvurusu için açık olan pozisyonlar arasında Şantiye Şefi, İnce İşler Şefi, Mimar, Çelik Montaj Mühendisi, İdari işler şef yardımcısı, İdari işler şefi, İdari işler memuru, Kamp amiri, Elektrik dizayn kısım şefi, Elektrik dizayn mühendisi, Elektrik teknik ressamı, Dizayn ofis elektrik şefi, Mimari teknik ressam, Mekanik dizayn şefi ve Mekanik teknik ressam pozisyonları yer almaktadır. Bu pozisyonlar için Rönesans İnşaat iş başvuru formu doldurmak isteyen adayların Rönesans İnşaat insan kaynakları sitesini ziyaret ederek yayımlanan Rönesans inşaat iş ilanları için başvuruda bulunmaları yeterlidir.

memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.
Rönesans İnşaat Rusya eleman alımı başladı yazısına yapılan yorumlar
 1. yilmaz aslan 0531 581 0930 diyor ki:

  3 yillik ustayim

 2. 3 yıllık. kalıp ustasiyim diyor ki:

  yılmaz

 3. kalip ve kalipciyim suan hala istanbul da calisiyorum rusyada sizler mesai yapmak istiyorum bana ulasirsaniz sevinirim diyor ki:

  cem

 4. Mehmet diyor ki:

  Slm
  Ben moskovada yasiyorum elektirik formeniyim proje ve Autocad ta anliyorum 10 yildir rusyadayim ruscam var burdan evliyim vize problemim yok
  Arti ince isler formenliği yaptim ( alcipan,boya,yükseltilmis döşeme,hali vb.) İsler yaptim
  Sizlerle calismak isterim sadece moskova deyil rusyanin her sehrinde calismaya hazirim tsk
  +79263567256 telefon numaram

 5. Ahmet öztürk 05347854634 diyor ki:

  Merhaba 22 yıllık uzman aşcıyım ege ve akdeniz mutfagindan toplu yemek üretimi uzmanlık alanımdır (10 binkişilik ) ayrıca ekipde kurabilirim ilginize teşekùrler

 6. selami demir diyor ki:

  BEN RUSYADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM ALÇI BOYA FAYANS

 7. selami demir diyor ki:

  ALÇI BOYA USTA SYIM DAHA ÖNCE RUSYADA ÇALİŞTIM 05327397827

 8. selami demir diyor ki:

  ALÇI BOYA USTASIYIM TLF 05327397827