Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek, ağaç rüyaları çok iyiye yorumlanır. İyi bir geleceğe işaret eder. Rüyada meyve dolu ağaç görmek, mutlu bir evliliğe işaret eder. Rüyada yapraksız ağaç görmek, yapılan işte hayal kırıklığına uğranacağına işaret eder.

Rüyada kesilmiş ağaç görmek, üzüntüye, çınar ağacı görmek, eline altın ve gümüş geçeceğine, iğde ağacı görmek, helal mala kavuşulacağına, fındık ağacı görmek, haram mala, kiraz ağacı görüp meyvesinden yemek, herkes tarafından sevilecek bir erkek çocuk sahibi olunacağına yorumlanır. Rüyada yaşlı meşe ağacı görmek, hayatınızın bahtiyar ve mes’ud geçeceğine ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Rüyada elma ağacı, aşk hayatında çok mutlu olacağınıza ve fevkalâde tatlı anlar yaşayacağınıza, mersin ağacı kıskanç bir kimseyle hayatınızı birleştirerek kederli ve sıkıntılı anlar geçireceğinize, selvi ağacı, derin keder ve ızdıraplarla karşılaşacağınıza, defne ağacı, hayatınızın zaferler ve basanlarla dolu olacağına işaret eder. Ayrıca hurma ve söğüt ağacı iyiye yorumlanır.

Rüyada çiçek açmış ağaç görmek, keder ve üzüntülerinizin artık son bulacağına ve rahata kavuşacağınıza, eğer evlenmek niyetinde iseniz kısmetleriniz açılarak kısa zamanda evleneceğinize yorumlanır.

Rüyada ağaca çıkıp indiğinizi görmek, endişeli bir hâdise ile karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada ağaç üstüne çıkıp oturduğunuzu görmek, düşmanlarınıza galebe çalacağınıza ve evlâtlarınızın hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada ağaç gölgesinde oturduğunuzu görmek, hayatta çok yorulduğunuzdan artık istirahatı hak etmiş olduğunuza ve işlerinizi tasfiye edip bir kenara çekilmenin zamanı geldiğine yorumlanır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...