Rüyada Dans Görmek

Rüyada kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde veya başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız veya başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa işaret eder, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder.

Rüyada yapılan dans, musibettir. Bir kimse rüyada başkası için dans etse o kimse diğerinin musibetine ortak olur.

Bir kimse kendi evinde yalnız başına dans etse, rahata kavuşur. Hasta bir kimse rüyada dans ettiğini görse, ıstırabı çoğalır.

Bir kimse rüyada dans etmek için bir köşeye çekilse, şiddet ve töhmetten uzak olur. Çocuğun rüyada dans etmesi makbul değildir. Hapis kimsenin, dans ettiğini görmesi hapisten kurtulması manasına gelir.

Rüyada yüksek bir yer üzerinde dans etmek korkudur. Bir kimse kendi evinde dans ettiğini ve etrafında da aile halkından başka kimsenin olmadığını görse, bu rüya hepsi için hayırdır.

Bir kimse rüyada hanımının oğlunun veya akrabalarından bazısının dans ettiklerini görse, bu da hayırdır. Sevince ve İzzete işarettir.

Rüyada gerek erkek, gerek kadın olsun hastanın dans etmesi onun hastalığının uzamasına, gerek zengin gerek fakir olsun hanımın dans etmesi, bir kabahat işleme manasına gelir.

Deniz yolculuğunda olan kimsenin gemi içinde dans etmesi o kimsenin gemide uğrayacağı şiddete delildir. Fakir kimsenin dans etmesi ise onun dövülmesine işarettir .yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...