Sabiha Gökçen Havaalanı İş İlanları

Sabiha Gökçen Havaalanı personel alımı yapmaya devam ediyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer net siteleri üzerinden iş başvurusu yapabileceği gibi Sabiha Gökçen Havaalanı insan kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu kullanarak genel iş başvuru yapabilirler.

Sabiha Gökçen Havaalanı İş Başvurusu

İstanbul’da Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı modern bir mimari anlayışı ile çevreci bir yapı olarak inşa edildi. 31 Ekim 2009 tarihinden beri hizmet veren havalimanının işletmesi aralarında Limak Holding’in de bulunduğu ISG tarafından yürütülüyor. Kurtköy’de bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı’nda hazır gıda sektörünün önde gelen markalarının hizmet verdiği 5.000m2 restoran ve kafe alanı bulunuyor.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI İŞ BAŞVURUSU

İşletmesini SETUR’un yaptığı Duty Free 3 adet apron manzaralı Yelken lounge ve CIP bölümleri ile iki katlı VIP binasında hizmet veriliyor. Bunların dışında konferans salonu, dört katlı otopark ve 128 odalı havalimanı oteli her gün binlerce yolcunun girip çıktığı havalimanında faaliyet gösteriyor. İşte bu kadar trafiği olan havalimanında farklı lokasyonlarda görevlendirilmek üzere elemanlar aranıyor. Eğer Anadolu yakasında oturuyorsanız Sabiha Gökçen Havaalanı’da çalışarak iyi bir kariyer yapabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’nda çalışmak için Genel Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bilet satış personeli, danışma görevlisi, bagaj destek elemanları, kayıp eşya sorumlusu, mağaza satış personeli, garson gibi elemanlar alınacaktır.

SAHİBA GÖKÇEN PERSONEL ALIMI AÇIK POZİSYONLAR

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı iş ilanlarını ve açık pozisyonlarını incelemek isterseniz kariyer sitelerindeki ilanları takip edebilir ve uygun pozisyondaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Sabiha Gökçen Havaalanı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. şahin dedi ki:

  lisans mezunuyum-işletme fakültesi

 2. idrisemekli şöför50yaşında dedi ki:

  idris_akoğlu14@hotmailcom

 3. cengiz gulcicekcengiz@gmail.com dedi ki:

  E sınıf ehliyetim piskoteknik belgem ve SRC var şoför olarak çalışmak istiyorum

 4. Erkan ozdemir dedi ki:

  Nakkas kebap da ve ful yapi markette soforluk yaptim uzun yillar E ehliyetim ve SRC var sofor olarak calismak istiyorum. Numaram0507 566 07 65

 5. Fatma demirtas dedi ki:

  5345909930 ararsanız sevinirim