Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

Ana Sayfa » Eleman Alımı » Personel Alımı - Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

Edirne’de istihdama önemli ölçüde katkı sağlayan fabrikalardan biri olan Modavizyon tekstil fabrikasını da bünyesinde bulunduran Şahinler Holding önümüzdeki dönemde Edirne’ye yeni bir tekstil fabrikası kurarak eleman ve işçi alımları kapsamında 2 bin personel alımı yapacak.

ŞAHİNLER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Edirne’ye yeni bir tekstil fabrikası kuracaklarını ve 2 bin kişinin işe alınacağını söyledi. Holding bünyesinde bulunan Edirne Modavizyon Tekstil Fabrikası’nda ise bin 900’ü kadın 2 bin 200 kişi çalışıyor.

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin ve Holding’e bağlı Edirne Modavizyon Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Turgut Bakır, basın toplantısı düzenledi.

 • edirne modavizyon iş ilanları
 • edirne fabrika iş ilanları
 • modavizyon edirne iş başvurusu
 • edirne fabrika tekstil is ilanlari
 • edirne modavizyon iş başvurusu
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. Çiğdem kanbur dedi ki:

  merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum resim yapmayı çok seviyorum bu yüzden kemer desen çizebilirim edirnede ikamet ediyorum çalışmak istiyorum ayrıca ütü deneyimim var

 2. aygül dedi ki:

  tasarım yapıyorum ayrıca lise hazırgiyim, üniversite 2yıllık tekstil mezunuyum modalist veya sitilistlik yapabilırim

 3. kader çingılıç dedi ki:

  MERHABA BEN SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM..UZUN YILLAR TEKSTİLDE ÇALIŞTIM SON KALİTE KONTROL CÜYÜM DENEYİMİM VAR.EDİRNEDE İKAMET EDİYORUM.İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR MADDİ AÇIDAN KÖTÜ DURUMDAYIM NEOLUR BİR ŞANS VERİN.TEŞEKKÜRLER.

 4. Ben er isi yapan biriyim yaparimda dedi ki:

  Vahdet

 5. Bahkiye ayan dedi ki:

  Merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum ben kendim aşçıyim aşçı yardımcısı da olabilir deneyimli biriyim bana donerseniz sevinirim saygilarimla

 6. Emel dedi ki:

  Merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum edirne merkezde oturuyorum ise ihtiyacım var