Samsung Galaxy S5 kullanıcı yorumları

Samsung Galaxy S5 kullanıcı yorumları.  Galaxy S5 hakkında yorumlarınızı, yorumlar bölümünden okuyabileceğiniz gibi sizde yorum yazabilirsiniz. Lütfen iyi yorumlarınızı da yazınız. İyi veya kötü yorumlar filtreden geçirilmeden yayınlanmaktadır.

YENİ SAMSUNG GALAXY S5

Yeni Samsung Galaxy S5, 16 megapiksel arka kamerası, gelişmiş menü ve ara yüzü ile birlikte fotoğraf makinelerini ve video kameraları aratmıyor. Zahmetsizce fotoğraf çektiğiniz gibi ölümsüzleştirdiğiniz anları da rahatça düzenleyip kolayca paylaşabilirsiniz.

En hızlı odaklana süresi - Samsung Galaxy S5 kullanıcı yorumları

DÜNYANIN EN HIZLI ODAKLANMA SÜRESİ

Samsung Galaxy S5, 0,3 saniyeye kadar odaklanma sağlayan dünyanın en hızlı otomatik odaklanma özelliğiyle de öne çıkıyor. Ayrıca gelişmiş Yüksek Dinamil Aralığı (High Dynamic Range) özelliğiyle tüm koşullarda doğal ışık ve renkleri göz alıcı bir yoğunlukta görüntülemenizi sağlıyor. Samsıng Galaxy S5’in yeni Seçilebilir Odak özelliği de aynı anda, bir nesnenin belirli bir alanına odaklanmaınız sağlayarak arka planı bulanıklaştırabiliyor.

Böylece Alan Derinliği (DOF) etkisi oluşturmak için özel bir lens setine ihtiyacınız kalmayabilir.

Samsung Galaxy S5 kullanıcı yorumları- Toza ve suya karşı dayanıklı

TOZA VE SUYA DAYANIKLI DONANIM

Samsung Galaxy S5, IP67 toza ve suya dayanıklı standardına sahip. Bunun yanı sıra cihaz, güvenli ve biyometrik ekran kilitleme özelliği sunan Parmak İzi Okuyucu’su sayesinde güvenle kullanabileceğiniz bir mobil ödeme deneyimini de yaşatmaya hazır. Ultra Güç Tasarrufu Modu, ekranı siyah beyaz görünüme çeviriyor ve pil tüketimini en aza indirmek için tüm kullanılmayan özellikleri kapatıyor. Galaxy S5’in 2800 mAh’lik pili 390 saat bekleme, 21 saat konuşma süresine imza atıyor. Böylece Galaxy S5, “Ultra Güç Tasarrufu Modu” ile 12 güne kadar bekleme süresine ulaşıyor.

  • IP6X toza karşı dayanıklı
  • IPX7 30 dakika boyunca 1 metreye kadar su altında kalmanın etkilerine karşı dayanıklı

DAHA SAĞLIKLI VE DAHA FORMDA BİR YAŞAM

Samsung Galaxy S5 sağlıklı ve formda kalmak için önünüzdeki bütün engelleri de kaldırıyor. Adım ölçer özelliğinin yanı sıra kalp atış hızınızı da ölçebilen Samsung Galaxy S5 ile aynı zamanda diyet ve egzersiz kayıtlarınızı da tutabiliyorsunuz. Yani Galaxy S5 ile kişisel egzersiz koçunuz daima yanınızda. Tabii telefonunuzu yeni nesil Gear ürünleriyle eşleştirerek koçunuzu level atlatmak da elinizde.

Samsung Galaxy S5 kullanıcı yorumları – Kullanıcıların yorumlar bölümüne yazdıkları/yazacakları yorumlar ile tarafsızlığını koruyacakır.  • samsung galaxy s5 kullanıcı yorumları
  • samsung s5 kullanıcı yorumları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...