Samut İnşaat Personel Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu

Somut İnşaat 20 yılı geride bıraktı. 20 yılda 40 proje gerçekleştiren şirket yeni yatırımları ile birlikte personel eleman işçi alımı yapmaya devam ediyor. Konut, AVM ve otelden sonra sağlık sektörüne de girdi.

Somut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut

Bu yıl 20. yılını kutlayan Samut İnşaat Antalya’daki faaliyetlerine devam ediyor. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe 1994 yılından bu yana AVM, otel ve konut projeleri hayata geçiren şirket, şimdilerde yeni bir yatırım heyecanı yaşıyor. Sağlık sektöründe yaşlı bakım ve huzurevi projesini hayata geçiriyor.

SOMUT İNŞAAT KONUT PROJELERİ

  • Comfort Palace

Antalya’da hızla gelişen lüks konutların bulunduğu Boğaçağı Mevkii’nde bulunan 6 bin 600 metrekare alan üzerine kurulu beş blok ve 40 konuttan oluşuyor.

  • Binbir Gece Konakları

9 bin metrekare alan üzerene kurulu, Toroslar’ın eteğinde yer alan Binbir Gece Konakları 170 ile 300 metrekare arasında değişen bahçe dubleksi ve çatı dubleksi olmak üzere birbirinden farklı üç ayrı kat planından oluşuyor.

  • Samut Oscar

Dünyaca ünlü Rus moda tasarımcısı Alexandre Vasiliev’in tasarımı ile hazırlanan Oscar, yine dünyaca ünlü Oscar ödülü ünlü starların isimlerini projede barındırıyor. Proje altı bloktan ve 240 konuttan oluşuyor.

  • Comfort Palace Gold

Boğaçağı Mevkiinde beş blok ve 40 daireden oluşan Comfort Palace Gold, Atalya’nın en sevdiği projelerden biri. Özellikle daireler arası mesafe ve izolasyonun son derece yüksek olması ile dikkat çekiyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Samut İnşaat Personel Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. mehmet cindi polat dedi ki:

    izolasun ve dış cepe ısı yalıtım ve kalıp işi yapıyorum ustalık belgem var 05414016658

  2. Mican bay dedi ki:

    Mekanik mermer montaj ustasiyim yurt disinda is ariyorum en son Norvecdeydim