Sancakpark Eleman personel Alımı İş İlanı İş Başvurusu

Sancakpark Eleman personel Alımı İş İlanı İş Başvurusu

Sancakpark personel alımı yapacak!

Sancakpark iş başvurusu yaparak sizde Sancakpark’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sancakpark personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sancakpark eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sancakpark insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eylül 2011’den beri 100’e yakın mağazamızla ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 100.000m2 inşaat alanı, 10.000m2 mağaza alanı, 1000 araçlık otopark kapasitesi ve geniş marka yelpazesiyle ziyaretçilerimize bol seçenek imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerimizin beğenilerine önem vererek, her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmak bize keyif veriyor.

Merkezimizde tüm mimari detayların, teknik çözümlerin, hizmet ve sunumun en yüksek kalitede olması gerektiğine inanıyoruz. Ağaçlandırılmış açık alanda oturmanın sohbete kattığı keyif, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda film izleyebilmek, spor ve yaşamı iç içe geçirmek… Hepsini tek mekanda çeşitlilik içinde sunuyoruz.

Biri IMAX 3 boyutlu teknolojiye sahip 6 salonlu sinemamız, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin bulunduğu restoranlarımız, çocukklarımız için oyun parkımız ile eğlenceyi ve alışverişi tek çatı altında birleştirdik.

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Sancakpark iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını takip edebilir, açık pozisyonlara aranan şartlar doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.