Sanşsız Genç, Sevgilisinin Yatağının Altında Mahsur Kaldı

Sevgilisinin annesinin eve erken gelmesiyle genç kızın yatağının altında mahsur kalan gencin sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflar olay oldu.

gençSosyal medyada son zamanların popüler uygulaması Snapchat’te ABD’li siyahi bir gencin kaldığı bu zor durum gündemde… Öyle ki genç, sevgilisinin annesinin eve erken gelmesiyle genç kızın yatağının altında mahsur kalıyor. Aradan oldukça uzun bir zaman geçince o genç olanları Snapchat’te paylaşıyor.

PANİKLEYİP YATAĞIN ALTINA GİRDİ

ABD ‘de yaşanan olayda, kız arkadaşının odasında bulunan genç , kız arkadaşının annesinin eve erken gelmesiyle bir anlık panikle kendisini sevgilisinin yatağının altına atıyor.

UZUN SÜRE MAHSUR KALDI

Uzun süre yatağın altında mahsur kalan genç bu süre zarfında sıkıntıdan Snapchat’te düştüğü durumu paylaşınca kısa sürede olay sosyal medyada bir fenomen haline geldi.

10:30’dan önce işten eve gelmeyeceğini düşünen sevgililerin planlarını altüst eden annenin, durumdan haberdar olup olmadığı ise bilinmiyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...