Şenpiliç Sakarya Söğütlü Fabrikası İş İlanları

Ana Sayfa » İş İlanları - Şenpiliç Sakarya Söğütlü Fabrikası İş İlanları

Şenpiliç yayınladığı iş ilanları ile vasıflı ve vasıfsız eleman alımı yapıyor.

1978 yılında kurulmuş olan Şenpiliç, İSO 500 Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almakta olup, 2500 kişilik çalış ekibi ile Türkiye’de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmanın, Sakarya Söğütlü’de bulunan tesisinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapılacaktır.

şenpiliç iş ilanları

Senpiliç, üretimde çalıştırılmak üzere vasıflı ve vasıfsız bay-bayan ve bakım bölümünde çalıştırılmak üzere deneyimli bay elektrik ve mekanikçiler arıyor.

Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekmektedir.

Şenpiliç iş başvurusu için müracaatların 3. Organize Sanayi Bölgesi Söğütlü / Sakarya’da bulunan kesimhanesine şahsen yapılması rica olunur.

Şenpiliç iş ilanları ve iş başvuru şartları için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir, iş başvuru yapmak istediğiniz pozisyona göre, açık pozisyonları görebilir ve başvuru şartlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • şenpiliç iş ilanları
  • şen piliç sakarya
  • sakarya vasıfsız bayan iş ilanları
  • sakarya söğütlü 3 organize sanayi iş ilanları
  • şenpiliç sögütlü iş formaları
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.