Sevgilinizle Evde İzleyebileceğiniz En İyi 10 Film

Doğru filmi seçmek kolay gibi gözükse de çoğu zaman zordur, özellikle de birlikte bir çok filmi izlediyseniz.

Sevgilinizle Evde İzleyebileceğiniz En İyi 10 Film

Her film size istediğinizi vermeyebilir bu yüzden filme karar vermeden önce dikkatli bir ön çalışma gerektirir. Bırakın biz bu ön çalışmayı sizin yerinize yapalım, size sadece aralarından birini seçmek düşsün.

Jeux D’enfants (Cesaretin Var Mı Aşka?)

Sıra dışı bir aşk hikyesi.

İki küçük arkadaş, ilkokul çağlarında kendi aralarında bir oyun başlıtıyorlar, cesaret oyunu. Hiç olmadık yerlerde, cesaret gerektiren hareketler yapıyorlar (öğretmenin karşısında küfür etmek gibi). Zaman geçtikçe ve ufak çocuklar büyüdükçe, bu oyun ikili arasında bir aşkın kıvılcımlanmasına neden oluyor.

Only Lovers Left Alive (Sadece Aşıklar Hayatta Kalır)

Eve ve Adam birer vampirdir. Tüm insanlık tarihine tanıklık eden ve bunun yüzünden çoğu şeye karşı inancını kaybetmiş iki ölümsüz aşık. Adam bir müzisyendir ve tek aşkı Eve ise ondan çok uzakta Fas’ta yaşamaktadır. Eve, Adam’ı ziyarete geldiği zamanlardan birinde kız kardeşi Ava da gelir. Başlarına her zaman bela açan Ava, bir kez daha işleri içinden çıkması zor bir duruma sokar

Ruby Sparks (Hayalimdeki Aşk)

Genç yaşında büyük başarılar yakalamış fakat şimdi duraklama dönemine girmiş bir yazar olan Calvin, tüm ilhamını kaybetmiştir. Bunu atlatabilmek için kendine ilginç bir yol seçer ve kendini bir romanın içine sokmaya karar verir. Romanda kendisi için yarattığı karakter Ruby’i,1 hafta sonra canlı bir şekilde evin salonunda görünce ne yapacağını şaşırır.

Angel – A

Teknik olarak siyah – beyaz olsa da izleyeceğiniz en renkli filmlerden biri olacak. Hayatınızda ne zaman kime rastlayacağınızı asla bilemezsiniz. Belki de karşınızdaki kişi sizin için cennetten gelmiştir? Filmin kahramanı Andre, tam herşeyimi kaybettim derken hayatına Angel-A adında mucize bir kadın girer ve ondan sonra tüm mucizeler bu ikiliyi beklemektedir.

The Lake House ( Göl Evi )

Fantastik bir öykü. Farklı zamanlarda yaşayan iki kişinin birbirlerini hiç görmeden, yalnızca mektuplar aracılığıyla süren ilişkisini anlatıyor.

Pride & Prejudice ( Aşk ve Gurur)

Bir kitap uyarlaması olan bu film, gururundan asla vazgeçmeyen bir genç kız olan Elizabeth Bennet’ı anlatan hikaye dönemin İngiltere’sinde geçiyor.

Perfect Sense (Yeryüzündeki Son Aşk)

Tüm dünyada insanların duygularını yok eden bir salgın hastalık ortaya çıkıyor. İnsanlar önce koku alma duyularını yitiriyorlar, ardından hepsi sırasıyla kayboluyor. Tüm bunların yok olduğu dünyada insanlar sevgilerine tutunabilecek mi?

When Harry Met Sally… (Harry, Sally ile Tanışınca )

Eğlenceli bir romantik komedi. Yolculuk sırasında tanışan Harry ve Sally, sohbetleri sayesinde aynı üniversiteden mezun olduklarını öğrenir. Daha önce hiç karşılaşmayan bu ikilinin keyifli sohbetleri ikili ilişkilere gelir. İki karşı cinsin arkadaş olup olamayacağı üzerine uzun uzun tartışırlar. Sonuç ise arkadaş olamadıkları yönündedir. New York’a geldiklerinde ayrılırlar ve ikisi de normal hayatlarına devam eder. Tabii kader onların yollarını kesiştirinceye dek.

50 First Dates ( İlk 50 Öpücük )

Henry Roth, Hawaii’de kendi halinde yaşayan ve hiçbir kadınla bağ kurmayan bir doktordur. Ta ki Lucy Whitmore ile tanışıncaya dek. Henry, Lucy’e ilk görüşte aşık olur ve onu etkilemek için elinden geleni yapar. Fakat Lucy’nin hafıza sorunu vardır ve her sabah uyandığında önceki güne dair hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Henry, her gün tekrar ve tekrar deneyip, Lucy’i kenine aşık edebilecek mi?

Eternal Sunshine of the Spotless Mind ( Sil Baştan)

İki yıl boyunca birlite olduğu kız arkadaşından şaşırtıcı bir haber alan Joel Barish, kız arkadaşının, insanların ilişkilerini tamamen hafızasından silmeye yaran bir deneye katıltığını öğrenir. Clementine’in hafızası tamamen silinmeden bunu engellemeye çalışır fakat başaramaz. Bunun üzerine sinirlenen Balish, aynı şeyi kendi de yapmak ister. Hafızası silinirken, silinen tüm anıları tekrar yaşayan Balish, yaptığı şey pişman olur ve bunu durdurmak ister. – Kaynak: ASKMENyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...