Shaya Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları

Shaya personel alımı yapmaya devam ediyor. Shaya personel alım ilanları Shaya insan kaynakları sitesinden inceleyip shaya iş başvuru formu aracılığıyla iş başvurusu yapabileceğiniz gibi personel eleman alımı iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Kamuya yapılan memur alımlarının yanında özel sektörde de personel eleman alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Moda-Aayakkabı, güzellik ve gıda perakendeciliği alanlarında uluslararası markaları Türkiye’deki müşterileri ile buluşturan Shaya 190 mağazaso ve 1700 personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Personel eleman alımı ilanlarını kariyer.net ve kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlayan Shaya yayınlamış olduğu 42 iş ilanı ile personel işçi alımı yapmaktadır. 2013 yılında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, takım arkadaşları, satış danışmanları, mağaza müdürü gibi bir çok pozisyonda personel alımı yapan Shaya iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilir ve özgeçmiş oluşturarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...