Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

Show TVShow TV, Türkiye’nin en çok izlenen yayın gruplarından biridir. Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarından Show TV 1 Mart 1991′de Erol Aksoy, DinçBilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuş ve 1999 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından satın alınmıştır.

18 Mayıs 2013 tarihinde kanalın sahibi olan Karamehmet’in, borçları nedeniyle TMSF tarafından Skyturk360, Lig TV Show TV, Digitürk, Alem FM, Lig Radyo, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi, ve BMC şirketlerine el konuldu.

Show TV ve kardeş kanalları Show Türk ve Showmax Ciner Medya Grubu‘na satın alındı. Halen Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan, kanal yarışma programları ve dizileriyle ön belli bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Show TV radyo televizyon alanında kariyer yapmak, televizyonculuğun herhangi bir biriminde görev almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarına iş fırsatı sunuyor.  Show TV personel alımı yapmaya devam ediyor.

Show Tv’nin resmi sitesinde açık pozisyonlar var ise başvurabilirsiniz. Show TV İnsan Kaynakları birimine açık pozisyonlarda değerlendirmek üzere özgeçmişinizi hazırlayarak gönderebilirsiniz.

Show TV iş ilanları için kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularını değerlendirilerek uygun pozisyonlara yerleştirilmek üzere sizinle iletişim kurulacaktır. • ciner medya show tv ya iş boşvuru ilonler
 • show tv iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Show TV Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. nuh günayın dedi ki:

  ilk defa işbaşvurusu yapıyoru ve işcokhitiyacım var src ve ehliyetim varmekanik olarak da herişi yaparım tlf 05362113860

 2. akın soyturk dedi ki:

  İşe ihtiyacım var beni arayın. Tel.537.351.38.80.

 3. halil dedi ki:

  Meraba bursada yasiyorum 19 yasindayim b sinifi ehliyetim var aciklise mesleki okulda insaat bolum ogrenxisiyim kariyer yapabilmem icin ise ihtiyacim var. Buyrun 05457681127

 4. Merhaba.. Azerbeycandan yaziyorum.. Sunucu iwi icin yazdim size.. Telefon numaram 055 577 56 16 dedi ki:

  Ayten