Siemens Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Siemens’te çalışmak ister misiniz? Siemens iş başvurusu ve Siemens personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Siemens insan kaynaklarını araştırdık. Siemens iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Yetenekli ve istekli mezunlar için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyerinize başlamak üzeresiniz…

Bize katılın

Yetenekli ve istekli mezunlar için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyerinize başlamak üzeresiniz. Kurumsal İnsan Kaynakları bu kariyeri başlatmak ve size kariyer yolunuz boyunca gereken desteği sağlamak için yanınızda olacaktır. Amacımız, insan kaynakları politikalarımızı, uluslararası standartlar düzeyinde uygulamak ve birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşmaktır. Bu çerçeve içinde çalışanlarımızın gereksinim duyduğu eğitim ve becerileri belirlemek üzere en ileri değerlendirme ve performans yönetimi sistemlerinden yararlanılmaktadır.

İşe Alım ve Seçme Süreci

CV’nizin bize ulaşması ile birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek “Genel Başvuru” da yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru ilk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve boş pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir. Bize sunduğunuz bilgiler ve belirttiğiniz özellikler doğrultusunda bir eşleştirme olabileceği belirlendiğinde sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

Staj Olanakları

Siemens A.Ş.’de Yaz Dönemi Stajı

Siemens A.Ş. olarak çalışkan, dinamik ve genç insanlara şirketimiz bünyesinde her yıl yaz dönemi boyunca staj olanağı sunmaktayız. Staj programları çerçevesinde edinilen iş deneyimleri, iş hayatına atılmış paha biçilmez ilk adımları oluşturmaktadır.

Siemens bünyesinde staj yapan öğrenciler akademik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatını yakalamaktadırlar. Aynı zamanda firmamızı ve kültürünü tanıma şansına sahip olan gençler, Siemens ailesinde kalıcı olabilmek için gereksinim duyacakları nitelikleri geliştirme olanağına da sahip olurlar.

Staja Kabul Edilecek Öğrencilerde Aranan Şartlar:

Siemens A.Ş’de staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması başvuru yapabilmeleri için ön şarttır.
Üniversitelerin 3. veya 4. sınıfındaki öğrenciler staja yerleştirilebilmektedir. (Üniversite öğrencilerinin, üçüncü sınıfı bitirmiş olması gerekmektedir.) Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ise birinci ya da ikinci sınıf farkı gözetmeksizin başvuru yapabilirler.

Daha önce şirketimizde staj yapmış öğrencilere ikinci bir staj imkanı sağlanamamaktadır.

Sağlanan Olanaklar:

Öğrenciler kontenjanlar doğrultusunda Siemens A.Ş’nin Kartal ya da Gebze lokasyonlarındaki ofislerinde/üretim alanlarında staja yerleştirilirler.

Öğrenciler staj yaptıkları Siemens A.Ş’nin her iki lokasyonunda da personel servisi ve öğle yemeği olanaklarından yararlanırlar.

Siemens staj başvurusu ve iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Siemens Personel Eleman Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. rıza şahin dedi ki:

    mhb 1988 dogumluyum evliyim sizinle çalışmak çok istiyorum çok zor durumdayım ilgilenirseniz çok sevinir ricaediyorum lütfen allah rızası için dikate alın

  2. ismail Aydın dedi ki:

    kartal endüstri meslek lisesi mezunuyum torna freze cnc üzerine bilgim var 1982 doğumluyum bu alanda elemana ihtiyacnız varsa lütfen en kısa zamanda yardımcı olursanız memnun olurum herhangi bir sağlık sorunum yok askerliğimi yaptım bekarım tel numaram 0553 423 45 54 bilgisayarım olmadığından direk bu telefondan ararsanız memnun olurum