Simit Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları

Simit Sarayı personel eleman alımı yapmaya devam ediyor. Simit Sarayı iş ilanları kariyer sitelerinde ve Simit Sarayı İnsan Kaynakları sitelerinde mevcut olup, Simit Sarayı iş başvuru formu ile başvuru yapabilirsiniz.

Simit Sarayı herkesin severek yediği simiti daha fazla kişinin sağlıklı koşullarda tüketmesi için oluşturulan zincir kafelerdir. Mecidiyeköy’de bir mağaza ile başlayan Türkiye’nin ilk fırınkafe zinciri olan Simit Sarayı bugün yurdun her yerinde ve yurt dışında bile birçok şube sayısına ulaştı. Anadolu’nun geleneksel yiyeceği simide hak ettiği değeri vermek için açılan simit sarayları her yaştan vatandaşın ekonomik olarak karın doyurmasını sağladığı için ilgi görüyor. Simit Sarayı geleneksel tatlarımızı dünyaya taşıyan lezzet bayrağı olarak büyüme hedeflerini sürdürüyor. Türkiye genelince yüzlerce şubesi bulunan Simit Sarayı’nın Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu çalışmalarına devam ediyor. Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ile vatandaşın buluşma noktası olmaya devam ediyor. 4000′in üzerinde çalışanı bulunan Simit Sarayı günde 300.000′den fazla kişiye hizmet veriyor. Simit Sarayı büyüme hedefleri doğrultusunda gerek yeni açılan şubeleri, gerekse mevcut şubeleri için eleman alımlarını sürdürüyor.

Simit Sarayına iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki açık pozisyonları buradan inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Simit Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. mustafa dedi ki:

    ıs bascurumu dıkkate alırsanız sevınırım 05462592168