Sinerji Telekom İş İlanları İş Başvurusu

Sinerji Telekom
Sinerji Telekomünikasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Girayhan Koç, “Gerek yönetim ekonomi gerekse diğer pozisyonlarda işe alım yaparken adaylarda dikkat ettiğimiz en önemli özellik kişinin enerjisidir” diyor.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Sabit telefon hizmetleri ve internet servis sağlayıcılığı hizmetleri vermek üzere yetkilendirilmiş olan Sinerji Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Recep Girayhan Koç, Sinerji Telekom’un ülkemizin kurumsal nitelikte şirketlerine katma değer yaratan, yenilikçi ve tasarruf sağlayan bir operatör olmak üzere kurulduğunu belirtiyor.

Hızlı büyüme yaşanıyor

Kuruluş tarihinden bu yana bir yıl geçmesine rağmen Sinerji Telekom ailesi hızla büyüyor. Şu anda 18 olan profesyonel kadromuz yanında 21 kişilik stajyer kadromuz, müşterimizin ihtiyaçlarına tam ve kesintisiz hizmer verebilmek adına kontrollü olarak artırılıyor. Müşteri Hizmetleri, yazılım ve teknik destek departmanlarında istihdam planlarımız bulunuyor. Ayrıca satış ve pazarlama konusunda deneyimli, takım ruhuna inana, şirketimizin ismini benimseyecek, her alanda bizi temsil edebilecek yeni takım arkadaşları arayışımız devam ediyor.

Gerek yönetim ekibi gerekse diğer pozisyonlarda işe alım syaparken adaylarda dikkat ettiğimiz en önemli özellik kişinin enerjisidir. Hatta bunu yetkinlik de diyebiliriz. İşi çok iyi bilseniz de enerjiniz yok ise ilerlenecek yol bir yerde tıkanabiliyor. Enerjiniz olduktan sonra, bilgi ve beceri öğrenebilir ve geliştirilebilir yeteneklerdir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...