Şırnak Belediyesi İş Başvurusu İşçi Eleman Personel Alımı

ŞIRNAK BELEDİYESİŞırnak Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için geçişi işçi alımı ilanı yayınladı. İş başvuru formu ve iş başvuru şartları hakkında bilgi… Belediye işçi alımı ilanı Şırnak İŞKUR birimleri tarafından ilan edilmiştir.

ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 26 Mayıs 2014
Yayınlanma Tarihi : 16 Mayıs 2014, Sayı : 1488
İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

KAMU GENEL ŞARTLAR KAMYONET ŞOFÖR TALEBİNE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve kurada ismi yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Adaylar sadece 1 talebe başvuru yapabileceklerdir. Noter huzurunda kura çekimi Şırnak Belediye Başkanlığı?nda 02.06.2014 tarihinde saat 14:00’te yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Makam Şoförü 15 Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ŞIRNAK MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...