Sodexo İş İlanları ve İş Başvurusu

Yemek kartı hizmetleri veren Sodexo personel alımı yapmaya devam ediyor. Sodexo iş ilanları ve iş başvurusu yapabileceğiniz açık pozisyonlar için aranan başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

Dünyanın en büyük yemek kartı şirketlerinden Fransız Sodexo, çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Yaşam Kalitesi Hizmetleri’nde dünya lideri Sodexo’nun Türkiye’de büyüyen organizasyonunda yerinizi almak ister misiniz?

Bireylerin yaşam kalitesini artırmak vizyonuyla kurumlara özel entegre hizmet çözümleri sunan Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi takım arkadaşları arıyor.

Yemek, temizlik, teknik bakın, santral yönetimi, resepsiyon, bahçe bakımı ve peyzaj, enerji yönetimi gibi 100’den fazla hizmeti kapsayan portföyüyle Sodexo Entegre Hizmet yönetimi iş merkezleri, ofisler, plazalar ve fabrikalar olmak üzere, okullar, hastaneler, eğlence ve spor tesisleri, şantiyeler gibi bir çok iş alanında yaşam kalitesini artırıyor.

SODEXO İŞ İLANLARI VE BAŞVURU ŞARTLARI

Sodexo Temizlik Personeli İş İlanları

 • Sodexo Kocaeli Gebze‘deki projesinde görevlendirmek üzere yayınladığı temizlik personel iş ilanına başvurmak isteyen adayların bay / bayan, ve tecrübeli olma şartı aranıyor.
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda görevlendirmek üzere, hizmet vermekte olduğu müşterisine sunulan idari hizmetleri yönetim, raporlaması, ve müşteri ilişkileri, personel yönetimi ile ilgili gerekli koordinasyon ve organizasyonların eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak Temizlik Hizmetleri İşletme Şefi aranmaktadır. Başvuru şartları Temizlik Hizmetleri yönetimi, İdari İşler yönetimi konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını kullanmayı bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme, problem çözme ve karar alabilme yetkinliklerine sahip, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyetini kendine ilke olarak benimsemiş, Bütçe yönetimi ve karlılık konusunda bilgi sahibi, Gelişime ve yeniliklere açık, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir. ANADOLU Yakasında ikamet eden ( Gebze, Çayırova, Sultanbeyli ve Sancaktepe)
 • İstanbul Avrupa Yakası Ümraniye’deki projesinde görevlendirmek üzere, en az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaş arası temizlik personeli aranmaktadır.
 • Sodexo Entegre Hizmetleri Yönetini, Manisa’daki projesinde değerlendirmek üzere, bay, askerlik görevini yapmış, 20-45 yaş arası temizlik personel aranmaktadır.
 • Sodexo İstanbul Anadolu Yakası Şifa mahallesindeki projesinde vardiyalı çalışabilecek, tecrübeli, 45 yaş altı temizlik personel alınacaktır.
 • İstanbul Ataşehir’deki projesinde gece vardıyasında görevlendirmek üzere temizlik şefi ve tecrübeli dış cephe cam temizlik personel aranmaktadır.
 • İstanbul Şişli Mecidiyeköy’deki projesinde görevlendirmek üzere tecrübeli bay engelli temizlik personeli aranmaktadır. Çalışma saatleri: 07:00 – 11:30 arası.
 • Sodexo, Silivri’deki projesinde değerlendirmek üzere, bay-bayan, tecrübeli hafta sonu izinli görevlendirmek üzere tecrübeli temizlik personeli aramaktadır.
 • Muğla – Bodrun’daki projesinde görevlendirmek üzere tecrübeli bayan temizlik personeli aranmaktadır.

Sodexo Bulaşıkçı İş İlanları

 • İstanbul Tuzla’daki projesinde görevlendirmek üzere bay-bayan tecrübeli bulaşık personeline ihtiyaç vardır.
 • İstanbul Şişli’deki projesinde görevlendirmek üzere bay-bayan bulaşıkçı aranmaktadır.

Sodexo Aşçı İş İlanları

 • Tekirdağ’daki projesinde görevlendirmek üzere Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz ve Muratlı’da ikamet eden tecrübeli aşçı aranmaktadır.
 • Bursa Nilüfer’deki projesinde görevlendirmek üzere aşçı ve aşçı yardımcısı aranmaktadır.
 • Kocaeli Arslanbey’deki projesinde vardiyalı olarak görevlendirmek üzere bay aşçı aranmaktadır.
 • İstanbul Kağıthane’deki projesinde görevlendirmek üzere aşçı ve aşçı yardımcısı aranmaktadır.

İkram Ve Çay Servis Personeli İş İlanları

 • Sakarya Adapazarı’danki projesinde görevlendirmek üzere 40 yaşı aşmamış, en az 2 yıl deneyimli, bayan ikram ve çay servisi personeli aranmaktadır.
 • İstanbul Şişli bölgesindeki projesinde görevlendirmek üzere, dış görünüşüne özen gösteren, 35 yaşı aşmamış, en az 2 yıl deneyimli, bayan ikram ve çay servisi personeli aranmaktadır.

SODEXO İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Sodexo iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. sodexo iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebilirsiniz. Sodexo iş başvurusu formu için kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını takip edebilir ve açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sodexo online iş başvurusu yapmak isteyen adaylar tr.sodexo.com adresinde yer alan iş başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

SODEXO HAKKINDA

Bireylerin yaşam kalitesini artıran ve kurumların performansını yükselten birçok hizmeti tasarlayan, yöneten ve sunan Sodexo, global tecrübesi ile Türkiye’de uzman insan kaynakları ile birleştiriyor, çözüm ortağı olarak kurum kültürüne ve iş önceliklerine tam entegrasyon sağlıyor.

Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi A.Ş.

Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:18 Kat:1 34768 Ümraniye/İstanbulyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...