Sosyal hizmetlere 1500 kişi alınacak

Ana Sayfa » Personel Alım Haberleri - Sosyal hizmetlere 1500 kişi alınacak - haber24

aile ve sosyal politikalar bakanlığı sosyal hizmetler personel alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal hizmetlerlerde görevlendirmek üzere 1500 personel alımı yapacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, “Sosyal hizmetlere 1 aya kadar 1500 kişi alacağız. Toplum hizmetleri uzmanları, çocuk gelişimi ve sosyolog alıyoruz. Personel alımımız üç dört yıla kadar devam edecek. Hedefimiz, 15 bin sosyal danışmanıyla bütün Türkiye’nin, her ailenin bir sosyal danışmanı olması” dedi.

HEDEFİMİZ 15 BİN SOSYAL DANIŞMAN

Ramazanoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: Bir aya kadar bin 500 psikolog alacağız. Toplum hizmetleri uzmanları, çocuk gelişimi ve sosyolog alıyoruz. Personel alımımız üç dört yıla kadar devam edecek. Hedefimiz, 15 bin sosyal danışmanıyla bütün Türkiye’nin, her ailenin bir sosyal danışmanı olması. Aynı zamanda da çalışanlarımızla direkt ailenin içinden elde ettiğimiz verilerle de Türkiye’nin sağlıklı aile istatistiklerine ulaşmış olacağız. Şu anda aile istatistiklerinin çok sağlıklı olduğunu söyleyemiyoruz’

Kongreye “Göçmen kadınlar ve Devletsiz Neslin Çocukları: Haksızlıktan Yoksulluğa” adlı sunumuyla katılan Özlem Ünlü, sertifikasını Bakan Ramazanoğlu’nun elinden aldı. KADEM Genel Başkanı Aydın da Bakan Ramazanoğlu’na çiçek verdi.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Sosyal hizmetlere 1500 kişi alınacak yazısına yapılan yorumlar
  1. Gülseren reyhan oğlu dedi ki:

    Resmi kurumlaeda temizlik bile yaparim çaycılik bile yaparim lutfen benin bu kurumlar girmeme yardimci olu çok ihtiyacim var