Sözleşmeli personel kadroya geçecek mi ?

Ana Sayfa » Sözleşmeli Personel Alımı - Sözleşmeli personel kadroya geçecek mi ?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Mahalli idarelerde sözleşmeli olarak çalışan personel sayısı 23.248’dir, Özelleştirme kapsamında atanan 4/C’lilerden hâlen çalışanların sayısı 23.345’tir. 4/C’liler çalıştıkları her ay için 2 gün ücretli izin kullanabilmektedirler. 4/C’liler geçen yıl toplu sözleşmede alınan karar gereğince 11 ay 28 gün çalışmaktadırlar. Hangi statüde çalışanların kadroya geçirileceğiyle ilgili çalışmalarımızı bu dönem içerisinde, bu yasama dönemi içerisinde sonlandırmaya kararlıyız.” dedi.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Sözleşmeli personel kadroya geçecek mi ? yazısına yapılan yorumlar
  1. kadir gürüz dedi ki:

    bakanım biz çankırı ssydv çalışıyorduk
    hırsız müdürü
    müz yü
    zünden işten çıkarıldık haciz üstüne haciz yuva dersen oda yıkldı tamiride size kaldı ya dzelteceksinz ya düzelteceksiniz 2 yıl gece gündüz çalıştım 1 bi,le izin kullanmadım son 6 çıkarıldık 6 ay maaş sız ssk sız çalıştık daha sonra şikayetim üzerine 1 geri alındık ondan sonra yaallah yaptılar hakkkımı istiyom alacamda hadi bakan hanım sıra sende