Summa İnşaat Moldova Kişinev’de Stadyum İhalesi Kazandı

Summa İnşaat yurtdışında üstlendiği projelere bir yenisini daha ekleyerek Moldova Kişinev’de stadyum ihalesi kazandı. Summa İnşaat’ın yurtdışında devam eden projeleri ve yurtdışı iş ilanları…

summa inşaat moldova iş ilanları

Yurtdışında iş yapan inşaat şirketleri arasında yer alan Summa İnşaat yurtdışında işçi arayan inşaat işçileri içinde de fırsat doğmuş oldu. Summa İnşaat’ın yurtdışı işlerini 14 ülkede yürütmektedir. 14 yıldır Dünyanın En Büyük İnşaat Şirketleri arasında yer almaktadır.

SUMMA İNŞAAT MOLDOVA PROJESİ

Yurtdışında üstlendiği projelerle adından söz ettirmeye devam eden Summa İnşaat, Moldova’bnın başkenti Kişinev’de yapılan “Chisinau Stadyum’unun ihalesini kazandı. Bu ihaleyi kazandığı Moldova Ekonomi Bakanı Chiril Gaburici duyurdu. Diğer prosedürlerin tamamlanmasının ardından 2019 yılının Ağustos ayı sonunda başlanması planlanmaktadır.

Summa İnşaat’ın Moldava’da üstlendiği stadyum ihalesi 70 hektar üzerine inşa edilecek bu proje için öngörülen toplam maiyet 40 milyon Euro olması beklenmektedir. Moldova hükümeti, stadyum faaliyetlerinden elde edilecek gelir ile şirketin iş bitirme ücretini tamamlamayı planlamaktadır.

SUMMA İNŞAAT’IN MOLDOVA’DA ÜSTLENDİĞİ DİĞER PROJELER

Summa İnşaat’ın Moldova’da üstlendiği diğer inşaat projeler: MallDova AVM, Leograd Hotel ve MedPark Hastanesi. İnşaat şirketinin Moldova’da gerçekleştiği başarılı işlerden dolayı Moldova Cumhurbaşkanı Dodon, şirketin yönetim kurulu başkanı olan Bora Selim’i Cumhurbaşkanlığı ekonomi konseyi üyeliği görevi vermiştir.

SUMMA İNŞAAT MOLDOVA İŞ İLANLARI

Summa İnşaat’ın Moldova’da üstlendiği inşaat projelerinde çalışmak isteyenler için yayınlanan yurtdışı iş ilanları ve iş başvuru şartları için kariyer sitelerinde yayınlanan ilanları takip ederek açık pozisyonları görebilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...