Sürekli ve geçici işçi kadrolarına geçişte başvuru formu yayınlandı

Taşeron işçilerin kadroya geçişiyle alakalı başvuru formu ve dilekçeleri ile istenecek belgeler yayımlandı.

Taşerona kadro başvuruları 2 Ocak 2018 tarihinde başlıyor. Peki taşerona kadro başvuruları nasıl, nereye yapılacak, hangi belgeler istenilecek, başvuru formu nedir, istenilen evraklar nelerdir? Tüm detayları paylaşıyoruz.

TAŞERONA KADRO BAŞVURU DETAYLARI!

1. Taşerona Kadro Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Taşerona kadro başvuruları 2 Ocak – 11 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

2. Taşerona Kadro Başvuruları Nereye Yapılacak?

Taşerona kadro başvuruları işçilerin çalıştıkları alt iş veren kurumlarına değil istihdam edecekleri kurumlara yapılacaktır.

3. Taşerona Kadro Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Taşerona kadro başvuruları gerekli evrakların tamamlanması, formların doldurulması ile istihdam edilecek kurumlara yapılacaktır.

4. Taşerona Kadro Başvurularında Hangi Evraklar İsteniyor?

Taşerona karo başvurularında 5 adet vesikalık fotoğraf, emekli ya da yaşlılık aylığı almadığına dair belge, sicil belgesi, başvuru sahibinin eklemek istediği belgeler sertifikalar, öğrenim durumu, en son çalıştığı nitelik evrakları istenmektedir.

Yukarıda belirtilmiş olan gerekli evrakları tamamlayarak kadro alacak işçiler başvurularını 11 Ocak 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Taşeron işçi başvuru formunu aşağıda…

MERKEZİ İDARELER AÇISINDAN ÖRNEK BAŞVURU FORMU VE DİLEKÇE

Yönetmeliğe göre, merkezi yönetim kapsamındaki idareler açısından, kapsama girenlerin, aşağıda yer alan Ek-1 sayılı başvuru formunu eksiksiz doldurması, ilave olarak da örnek-1 dilekçeyi doldurarak, 11/1/2018 tarihi mesai bitimine kadar idaresine vermesi gerekmektedir.

Sürekli işçi ve geçici işçi taşeron kadro başvuru formuSürekli işçi ve geçici işçi başvurusunda istenen evraklar

MAHALLİ İDARELER AÇISINDAN ÖRNEK BAŞVURU FORMU VE DİLEKÇE

Mahalli idarelerde belediye şirketlerine bağlı olarak çalışacaklar açısından ise aşağıda yer alan Ek 2 sayılı başvuru formu ve örnek 1’deki dilekçe doldurulmalıdır.

mahalli idareler başvuru formumahalli idareler dilekçesiyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...