Tarım Kredi Kooperatifleri ziraat mühendisi alımı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 140 ziraat mühendisi alımı gerçekleştiriyor. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Namık Bostancı, ziraat mühendislerine müjdeli haberi verdi.

Ziraat mühendisi alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri ziraat mühendisi alımı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Namık Bostancı, kooperatiflerde 140 ziraat mühendisi istihdam edileceğini bildirdi.

Bostancı, yazılı açıklamasında, Tarım Kredi Kooperatiflerinde bin 600 ziraat mühendisinin görev yaptığın, hizmetlerinin aynı hız ve kalitede devam etmesi için 140 ziraat mühendisi daha istihdam edeceklerini belirtti.

Kooperatif ortağı ve kurum personeli çocuklarına yüzde 20 kontenjan ayrıldığını ifade eden Bostancı, şunları kaydetti:

“Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından sonra en çok ziraat mühendisi istihdam eden kuruluşuz. Köylerde, kooperatiflerde çiftçilerimize hizmet edecek, onlara teknik bilgiler verecek personelle çalışmayı planlıyoruz. Devlete yük olmadan, yatırımlar yapan, istihdam sağlayan, hizmet üreten Tarım Kredi Kooperatifleri, ülkemize ve çiftçimize hizmet etmeye devam edecektir.”

Bostancı, başvurular hakkında ayrıntılı bilgiye www.tarimkredi.org.tr adresinden ulaşılabileceğini bildirdi.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Tarım Kredi Kooperatifleri ziraat mühendisi alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. gizem dedi ki:

    Yaw yeter ziraat mühendisi aldığın teknikerligi okuyup açıkta olan teknikerleri de gör biraz

  2. nacıye şen dedi ki:

    slm ben zıraat fakultesı bıtkı koruma bolum bitırdım iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim mersın . tarsus ta oturuyorum