Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı

Ana Sayfa » Eleman Alımı » Personel Alımı - Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı

Son günlerde havaların ısınmasıyla hareketlenen turizm sektörü ile birlikte bu alanda yapılan personel eleman alımları da hızlandı. Türkiyenin en büyük 13 tur operatörünün satış acentesi durumunda bulunan TatilSepeti.com her yıl 5 milyonun üzerinde müşterisine tatil seçininde rol oynamaktadır. Personel eleman alımı ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınlayan tatil sepeti, bugün itibariyle sistem analisti, engelli çağrı merkezi müşteri temsilcisi, rezervasyon elemanı ve müşteri temsilcisi gibi 13 farkılı iş ilanı ile personel işçi alımı yapmaktadır. Söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • tatıl yerlwrınde ıscı arayanlar
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. mehmet.engin dedi ki:

    sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162