Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı

Ana Sayfa » Eleman Alımı » Personel Alımı - Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı - haber24

Son günlerde havaların ısınmasıyla hareketlenen turizm sektörü ile birlikte bu alanda yapılan personel eleman alımları da hızlandı. Türkiyenin en büyük 13 tur operatörünün satış acentesi durumunda bulunan TatilSepeti.com her yıl 5 milyonun üzerinde müşterisine tatil seçininde rol oynamaktadır. Personel eleman alımı ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınlayan tatil sepeti, bugün itibariyle sistem analisti, engelli çağrı merkezi müşteri temsilcisi, rezervasyon elemanı ve müşteri temsilcisi gibi 13 farkılı iş ilanı ile personel işçi alımı yapmaktadır. Söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. mehmet.engin dedi ki:

    sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162