TCDD Ankara Bölge Müdürlüğü Memur Alımı

tcdd memur alımıTCDD Ankara Bölge Müdürlüğü Memur Alımı alımı yapacak. TCDD ilanına başvuracak adayların dikkatine!

Genel Şartlar ve Notlar

*Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 Gün içerisinde; herhangi bir İŞKUR İl/Şube Müdürlüğüne şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. 1-Harita Mühendisi olarak işçi statüsünde istihdam edilecek adaylarda, Yüksek hızlı tren demiryolu yapım işlerinde en az 6 ay tecrübeli olmak şartı aranmaktadır. Adaylar bunu yüklenici veya müşavir firmadan alacakları yazı, SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet belgesi ve SSK hizmet dökümüyle belgeleyeceklerdir.

4- Adayların B grubu sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

5- Adaylarda Yabancı dil seviyesi tercih nedeni olacaktır.

6-Nihai listede yer alacak adayların sözlü sınava katılmak için, TCDD web sitesinde yayınlanacak olan tarihler arasında yukarıda istenilen belgelerle birlikte, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığından), tahsil, askerlik (terhis, tecil veya muaf), 1 adet resim ve İş Talep Bilgi Formunu (web sitesinde yayınlanacaktır.) eksiksiz olarak doldurarak TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Gar/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

7-Sözlü sınav tarihinin www.tcdd.gov.tr web sitemizde ilan edilecek ve Nihai listede yer alacak adayların adreslerine tebligat gönderilecektir. 8-Kuruluşumuzda görev alacak mühendis işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacak ve deneme süresi 4 ay dır.9-Yapılacak sözlü sınavı sonucunda başarılı olan Mühendis İşçiliği sanat kolunda işe alınacak işçi personel adaylarından, ayrıntılı olarak tam teşekküllü devlet hastanelerinden veya resmi üniversite hastanelerinden Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş), Renk Muayenesi (ishihora testi yapılmış), İşitme Odiyometri sonucu saf ses ortalaması fısıltıyı kaç metreden duyduğu belirtilmiş şekilde sağlık kurulu raporu istenecektir.

raporlar Kuruluşumuz Sağlık Müdürlüklerince Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Sağlık ve Psikoteknik Yönergesi uyarınca incelenecek, sağlık durumları uygun olmayan adayların ataması yapılmayacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Harita Mühendisi Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Lisans
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi Harita Mühendisliği Lisans

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Deneme Süreli


 • tcdd hostes alımı
 • hızlı tren hostes alımı
 • yht hostes alımı şartları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
TCDD Ankara Bölge Müdürlüğü Memur Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. Hasan dedi ki:

  hızlı tren personel alımı ankara

 2. Hızlı tren hostesi dedi ki:

  Yüksek hızlı trende çalışan hostesler ne kadar maaş alıyor

 3. Dilara dedi ki:

  Mülakat ne zaman

 4. ahmet şener dedi ki:

  MAKİNA MÜHENDİSLERİNDEN EGİTİM ALDIM,HER TÜRLÜ TREN(( AGIA,SCHOMA,VALLENTE,SHOLTER) KULLANMAKTAYIM,YÜKSEK HIZLI TREN KULLANMAK İSTİYORUM,10 YILLIK DENEYİMİM VARDIR,EN SON YÜK TRENİ KULLANDIM,ÖZEL SEKTÖRDE,480 TON,MİNİMUM,560 TON MAXSİMUM KATARLI KULLANDIM,HIZLI TREN KOKPİT TESTLERİ YAPTIM,FRANSADA SEFER YAPTIM,TÜRKİYEDE HIZLI TREN KULLANMAK İSTİYORUM.

 5. Anonim dedi ki:

  Askari ucretin 300 lira faalasini aliyo cok fazla yorucu hosteslik isi