Tefal Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » Personel Alımı - Tefal Personel Eleman Alımı İş Başvurusu - haber24

Tefal’de çalışmak ister misiniz? Tefal iş başvurusu ve Tefal personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Tefal insan kaynaklarını araştırdık. Tefal iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

1994 yılında kurulan Tefal Istanbul uyguladığı başarılı pazarlama ve satış politikalarıyla çok kısa sürede küçük elektrikli ev aletleri pazarında Türkiye’nin bir numaralı markası halini aldı. 1997 yılından itibaren yayınladığı “Sen Herşeyi Düşünürsün” yemek programıyla mutfak aletleri pazarının gelişmesini ve bu günkü büyüklüğüne ulaşmasında önemli rol oynadı. Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shopları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağladı. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe Seb İstanbul adını aldı. Türkiye’deki faaliyetlerine ek olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan’da da Tefal ve Rowenta markalarının pazarlama faaliyetleri Groupe Seb Istanbul tarafından idare edilmektedir.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Tefal Personel Eleman Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. hakan dedi ki:

    iş başvurusunda bulunmak istiyorum nasıl ulaşa bilirim

  2. muratuykutalp dedi ki:

    tefale iş başvurusunda bulunmak istiyorum nasıl başvurabilirim irt tel 05399358266