Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları

Türkiyenin Teknoloji ürünleri satan devi Teknosa sürekli yeni şubeler açarken personel alımlarıda gerçekleşiyor bu sebeple yeni iş ilanları ile alakalı bilgi vermek istiyoruz.

Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde 2005 yılında kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. bugün en yaygın yerli teknoloji mağazaları zinciri haline geldi. Teknoloji ürünlerini en uygun fiyat, yaygın hizmet ağı, güvenilirliği, hızı ve zengin ürün çeşitliliği ile tüketicilere sunmayı amaçlayan teknoloji perakende zinciri 5 mağaza ile başlayan faaliyetlerini, bugün Türkiye’nin 75 ilinde 283 mağazasında devam ettiriyor. Teknosa, istikrarlı büyümesini kaliteli hizmet anlayışına, uzman kadrosuna, yüzlerce uluslararası markayı binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmasına, satış sonrası da tüketicilerine verdiği desteğe borçludur. Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi 163 kişilik bir ekiple başlayan yolculuğunu bugün, konusunda uzman 3500‘ün üzerinde çalışanıyla devam ettiriyor. Teknosa, nitelikli işgücü yetiştirmeye önem vermektedir. Teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek ve nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Teknosa Akademi bünyesinde personellerine çeşitli eğitim programları sunarak nitelik kazandırıyor. Teknosa Akademi’de; perakende sektöründeki yenilikler aktarılarak çalışanların yetkinlikleri geliştiriliyor. Eğitimler kapsamında katılımcılara yönetim, mesleki ve kişisel gelişim konularında destek verilmektedir. Teknosa şirketini geleceğe taşıyacak, şirket kültürüne uyumlu, işe en uygun nitelikteki işgücünü bilimsel yöntemlerle seçerek, doğru pozisyon için işe almayı hedefleyerek çalışma arkadaşları arıyor. Teknosa elemanlarına personel ihtiyaçları doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakat ve bire bir mülakat türleri uygulayarak pozisyonlara göre testlerle belirliyor.

Teknosa internet sitesinde İnsan Kaynakları bölümünden “Açık Pozisyonlar”ı görebilirsiniz. İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için pozisyon adının üzerine tıklayınız. Kullanıcı adını ve şifre bilgilerinizi girerek “Online Başvuru” butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Ancak açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan yoksa Genel Başvuru ilanına başvuru yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...