Teknosa Personel Alımı

Ana Sayfa » Personel Alımı - Teknosa Personel Alımı - haber24

Teknosa ülkemizdeki en büyük elektronik marketlerden biridir. Sabancı’nın elinde olan bu şirket 2012 yılındaki ölçümlerde 75 şehirde 283 mağazası bulunan koskocaman bir teknoloji devi haline gelmiştir. Günde milyonlarca kişinin gezdiği TeknoSA bu artan ihtiyaçı karşılamak için yeni iş alımları yapmakta. İstanbul’dan Uşak’a, Şanlıurfa’dan Siirt’e ve daha bir çok ilde iş alımları yapmakta.

Ayrıca tüm ülke çapında da alımlar devam etmekte. Bu ilanların arasında engelli ilanları, part time iş ilanları ve staj ilanları da bulunmakta. Bununla beraber normal tam günlük iş ilanları da bulunmakta. Hemen aşağıdaki linkten girerek size uygun ilanları bulabilir ve başvurunuzu yollayabilirsiniz.

personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Teknosa Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. murat gültekin dedi ki:

    6 sene antalya dış hatlarda temizlik işinde çalıştım antalya teknosa bünyesinde temizlik işinde çalışmak istiyorum telefonum 0545 699 72 09