Tepe Nautilus Personel Alımı İş İlanları

Tepe Nautilus personel alımı yapacak!

Tepe Nautilus iş başvurusu yaparak sizde Tepe Nautilus’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tepe Nautilus personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tepe Nautilus eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tepe Nautilus insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tepe Nautilus, Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’na (TİBAŞ) ait araziyi Tepe Grubu tarafından 49 yıllığına “yap-işlet-devret” modeliyle kiralanmasıyla kuruldu.

156 bin metrekarelik alana sahip Tepe Nautilus, İstanbul’un önde gelen gözde lokasyonları arasında yer alan Kadıköy Acıbadem’de Eylül 2002 tarihinden bu yana faaliyet gösteriyor. Öncelikle Anadolu yakasının ve tüm İstanbul’un çekim merkezi olan Tepe Nautilus, 116 mağazasıyla her hafta ortalama 200 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.

Deniz konseptini işleyen ve ziyaretçilerini seçkin bir atmosferde ağırlayan Tepe Nautilus, Türkiye’nin ilk ve tek tematik alışveriş merkezi unvanıyla ulusal ve özel günlerde farklı konsept ve önerilerle öne çıkıyor.

Tepe Nautilus, çatısı altında 40 uluslararası, 70’i aşkın önde gelen ulusal markayı buluşturuyor. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bir binada işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip olan Tepe Nautilus, 2700 araç kapasiteli akıllı otoparka sahip bulunuyor. 8 salonlu Cinemaximum’da sinema keyfi, Sports International’da spor, bowling salonunda eğlence, farklı kavramlarla tasarlanan 20 cafe, fast-food ve restoran da mutfak zenginliği, bebek bakım odası, sağlık odası, ambülans servisi gibi hizmetler sunan Tepe Nautilus, alışveriş keyfine yeni imkan ve kolaylıklar sağlıyor.

Tepe Nautilus, yalnızca üstün nitelikli ürün ve hizmetleri bir araya getiren bir alışveriş merkezinin değil, aynı zamanda bireylerin buluşma mekanı olarak hayatın tüm renklerini içeren bir yaşam alanı sunuyor. Kapılarını üstün markalara, yenilikçi etkinliklere ve “serinletici deniz esintilerine” açan Tepe Nautilus, 2007 yılının Eylül ayında beşinci yaşını doldurdu.

Ziyaretçilerine sürekli yenilikler ve farklılıklar yaşatmayı hedefleyen Tepe Nautilus, hayata geçirdiği farklı temalardaki akvaryumlar ile deniz konseptini, deniz yaşantısını en etkili şekilde gözler önüne seriyor ve interaktif elektronik kiaosklar aracılığı ile ziyaretçilerini deniz yaşantısı, deniz canlıları konusunda bilgilendiriyor.

Bilkent Holding

Bilkent Holding, bünyesinde bulunan 70’den fazla şirket ile günümüzde inşaat, bilişim, mobilya, turizm, finans, kağıt ve kağıt ürünleri ile enerji üretimi sektörlerinin yanı sıra havaalanı, alışveriş ve spor merkezleri işletmeciliği gibi farklı birçok dalda faaliyet göstermektedir.

1969 yılında İhsan Doğramacı Vakıflarınca Tepe Mobilya A.Ş., Meteksan Matbaacılık A.Ş. ve Dilek A.Ş.’nin kurulması ile başlayan yapılanma süreci, tüm grup şirketlerinin 1986 yılında kurulan Bilkent Holding A.Ş.’nin çatısı altında toplanması ile tamamlanmıştır.

Tüm bu faaliyetlerin yanında, Türkiye ve yurtdışında havalimanlarının yapımı ve işletilmesi faaliyetlerini sürdüren iştirakimiz TAV Yatırım Holding A.Ş. ülkemizde ve dünyada sektörünün en önde gelen firmalarındandır.

Uluslararası standartlar doğrultusunda kurumsal yönetişim, toplumsal sorumluluk anlayışı ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Holding firmaları, faaliyet gösterdikleri sektörlerin önde gelen kuruluşları olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Tepe Nautilus iş ilanları ve iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerinde yer alan iş ilanlarını inceleyebilir açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.