Tepe Servis Banka Çay Servis ve Temizlik Elemanı İş İlanları

Tepe Servis bankalarda çay servisi hizmeti ve temizlik elemanı olarak görevlendirmek üzere eleman alımı yapmaya devam ediyor. Tepe Servis banka temizlik elemanı ve çay servisi iş ilanları ve iş başvurusu için gerekli şartlar..

Banka temizlik hizmetleri, kolay gibi görünse de hem planlaması hem de gerçekleştirilmesi oldukça zor bir alan. Türkiye’nin her noktasında binlerce ATM’nin temizliği ve her şubede tek bir temizlik personeli ile işlerin yürütülmesi ve bunların denetimi, çok titiz bir planlama ve çalışma gerektiriyor. Tepe Servis, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan yaklaşımı, ihtiyaçlara karşı geliştirdiği özel çözümler ve kurumsal yapısıyla sektörde fark yaratıyor.

Tepe Servis, temizlikte üç ana alanda hizmet veriyor. Banka, Hastane ve Genel sektör. Bu üçü içinde beyaz yakalı personel sayısı en kalabalık olan ve koordinasyon işleri en karmaşık olan bölümü bankalar oluşturuyor.

Bunun nedeni hem hizmet verilen her şubede bir personelin görevli olması hem de Türkiye’nin en ücra köşesinde bile bir ATM’nin bulunması ve temizliğinin düzenli aralıklarla yapılma gerekliliği…

banka cam temizliği elemanı

Tepe Servis, Türkiye’de 81 ilde ve Kıbrıs’ta Yapı Kredi Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Odeabank, Aktifbank, TEB ve Ziraat Bankası olmak üzere altı bankaya hizmet veriyor. Verdiği hizmetler ise şube ve genel müdürlük lokasyonlarında daimi personeller ile genel temizlik, personel yedekleme, ekstra genel temizlik, ATM, cam ve levha temizliği, danışma personeli hizmeti olarak sınırlanıyor. Bazı bankaların tercihine bağlı olarak çay servisi de sunuluyor.

Tepe Servis Banka Operasyonunda Dev Kadro

Tepe Servis’in banka operasyonları için yapılanması, 21 kişilik koordinasyon, yönetim ve raporlama yürüten ofis personeli, ATM temizliği ve ekstra temizlikler için 30 kişilik mobil ekip ve 2000’i aşkın mavi yakalı personelden oluşuyor.

Banka operasyonları, bankanın çalışma saatlerine bağlı olarak hizmet saatlerinin ve günlerinin belli olması, 7/24 çalışma gerektirmemesi nedeniyle daha avantajlı gibi görünse de hizmet verilen noktaların dağınık yapısı nedeniyle bazı zorluklar barındırıyor.

En zor yönlerinden biri de her şubede tek güvenlik personelinin bulunması nedeniyle hastalık ya da izin gibi durumlarda yerine başka personelin yönlendirilmesi gerekliliği ve bunun tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce lokasyon için planlanması. Tepe Servis, bu gibi durumları her bölgeye ait havuz personel bulundurarak çözüyor.

tepe servis atm temizlik elemanı

Bu noktada Tepe Servis, titiz bir iş olan personel planlaması, ayrıca hiçbir koşulda sigortasız işçi çalıştırmamasıya fark yaratıyor. Türkiye’nin ulaşılması en zor bölgelerinde bile ATM temizliği işini yürüten Tepe Servis, sadece birkaç ATM silmekle görevli kişinin bile sigortasız çalışmamalarına büyük özen gösteriyor.

Tepe Servis Bankalar Servis Projeleri Koordinatörü Berna Artuç’a göre işin en kritik noktası tüm Türkiye’ye yayılmış ATM’lerin temizliği yapacak personelin bulunması, sigortalanması, işin planlanması ve kontrolü. Tepe Servis sadece Ziraat Bankası için Türkiye ve Kıbrıs’ta 3338 adet ATM’nin temizliğini yürütüyor.

Temizlik malzemesi seçimi önemli

Tepe Servis şube ve ATM temizliğinde hijyen konusuna büyük önem veriyor. Özellikle ATM’ler açık havada bulunmaları ve çok sayıda insanın kullandığı cihazlar olmalarından dolayı yoğun bakterinin olduğu ve hijyenik temizliğe ihtiyaç duyulan yerler. Tepe Servis bu ihtiyacı gidermek için özel bir ürün kullanıyor. Bakterilerin daha yüksek oranda yok edilmesini sağlayan bu ürün, aynı zamanda yüzeylerin daha az kir tutmasını ve bir sonraki temizliği daha kısa sürede yapılabilmesini sağlıyor. Hijyene önem veren Tepe Servis, çevreye ve sağlığa zarar vermeyecek malzemelerin seçilmesine de dikkat ediyor. Kullanılan temizlik malzemesi, tamamen doğal maddelerden üretilmiş olması, fosfor, toksik madde ve asit içermemesi nedeniyle de tercih ediliyor.

Tepe Servis Banka Temizlik Personelleri

Elbette önemli bir konu da personel seçimi ve eğitimi, Bankalar, yoğun güvenliğin gerektiği özel alanlar. Temizlik personeli ana kasa temizliğinden bile sorumlu olduğundan çalışacak kişilerin seçim aşaması da daha titiz bir çalışma gerektiriyor.

Seçilen personele de düzenli eğitim sağlanıyor. Temizlik personeli, şirketi temsil ediyor. Doğru ya da yanlış her davranışı Tepe Servis markasına yansıyor. Bunun bilincinde olan Tepe Servis, eğitime çok önem veriyor ve müşteri sirkülasyonunun çok olduğu bankalarda özellikle iletişim eğitimleri ön plana çıkıyor. Ayrıca kişisel hijyen, bulunulan ortamla ilgili detaylı temizlik yöntemleri gibi eğitimler de uzmanlar tarafından veriliyor. İlk alınan eğitim de İSG eğitimi. Bunun yanında şirket geneline verilen eğitimler de Tepe Akademi portalı üzerinden çalışanlara sunuluyor.

Tüm bu özelikler, Tepe Servis’i sektörde farklılaştırıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına değer veren, müşteriye özel ve hızlı çözümler üreten Tepe Servis, yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Tepe Servis’in temizlik hizmeti verdiği Bankalar

tepe servis temizlik hizmeti verdiği bankalarYapı Kredi Bankası: Uzun yıllardır işbirliği bulunan Tepe Servis, 1346 personel ile hizmet veriyor. Şube geneli temizliği ekstra genel temizlik, ATM ve cam levha temizliği bulunuyor.

Ziraat Bankası: Şube temizliği dışında tesis yönetimi hizmeti de sunan Tepe Servis, 4 lokasyon 165 personel ile görev yapıyor. Ziraat Bankası’nın tüm Türkiye ve Kıbrıs’ta bulunan 338 adet ATM’sinin temizliğini yürütüyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası: Tepe Servis’ten 297 lokasyonda şube temizliği, ekstra temizlik, ATM temizliği, cam levha temizliği hizmeti alıyor. Türkiye Finans’ta 361 Tepe Servis personeli görev yapıyor.

Odeabank: 58 lokasyonda 58 personelle hizmet veren Tepe Servis, şube temizliği dışında temizliği hizmetleri sunuyor.

Aktif Bank: 25 lokasyonda 165 temizlik personeli ile hizmet veriyor.

TEPE SERVİS İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURUSU

Tepe Servis temizlik elemanı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer sitelerindeki güncel çay servis elemanı ve temizlik personeli iş ilanlarına başvuru şartları doğrultusunda iş başvurusu yapabilirler. • tepe servis banka temizlik iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Tepe Servis Banka Çay Servis ve Temizlik Elemanı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. Kevser hasanoğlu dedi ki:

  Bankalarda çay ve temizlik isi istiyorum daha önce bankalarda destek eleman olarak calistim use çok ihtiyacım var yardımcı olursanız minnettar olurum

 2. Züleyha buyukbaş dedi ki:

  37 yasında ilkokul mezun uyum banka çay temizlik elemanı tercihimdir sultangazi de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Gönül baş dedi ki:

  37 yaşındayım lise mezunuyum.Bankada çay ve temizlik işi arıyorum.keçiören incirlide oturuyorum.Şuan izin kullanan bi bayanın yerine çalışıyorum referans da verebilirim.Önce izin kullananların yerine de giderim.Yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Hediye Demir dedi ki:

  Benim acil işe ihtiyacım var kirada oturuyorum iki okuyan çocuğum var hiçbir gelirim yok ne olur bana uygun iş arıyorum hep kıreş ve okulda bide Rehabilitasyon da çalıştım Tekbaşıma evgeçindiriyorum Allah razi için ,05384744104