Tokat Bozçalı Belediyesi İş Başvurusu Personel Eleman Alımı

Bozçalı belediyesi iş başvurusu
Tokat Bozçalı Belediyesi eleman alımı yapmaya devam ediyor. 2014 yılında eleman alımı yapacak belediyeler arasında katılan Bozçalı Belediyesi iş ilanı yayınladı. Bozçalı Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için iş başvuru şartları aşağıdaki gibidir. 

Bozçalı Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 16 Haziran 2014. Tokat İŞKUR birimleri tarafından yayınlanan ilana göre Bozçalı Belediyesi geçici işçi alımı yapacak.

BOZÇALI BELEDİYES İŞ BAŞVURUSU VE İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

Noterce kura çekimi 23.06.2014 tarihinde saat 11:00’da TC Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Encümen Toplantı Salonunda yapılacaktır, isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi TC Bozçalı Belediye Başkanlığı tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere TC. Bozçalı Belediye Başkanlığına bildirilecektir. Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara TC Bozçalı Belediye Başkanlığınca tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge ya da beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve TC Bozçalı Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İŞ BAŞVURUSU YAPACAK ADAYLAR BELİRLİ SÜRELİ (GEÇİÇİ) OLARAK ÇALIŞACAKLARDIR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Su kanalı işçisi Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :REŞADİYE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

 


 

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un TOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
BOZÇALI BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 16 Haziran 2014
Yayınlanma Tarihi : 06 Haziran 2014Genel Şartlar ve Notlar

Noterce kura çekimi 23.06.2014 tarihinde saat 11:00’da TC Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Encümen Toplantı Salonunda yapılacaktır, isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi TC Bozçalı Belediye Başkanlığı tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere TC. Bozçalı Belediye Başkanlığına bildirilecektir. Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara TC Bozçalı Belediye Başkanlığınca tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge ya da beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve TC Bozçalı Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR BELİRLİ SÜRELİ (GEÇİÇİ) OLARAK ÇALIŞACAKLARDIR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kanal Ve Izgara İşçisi Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :REŞADİYE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...