Tokat Reşadiye Bozçalı Belediyesi Personel İşçi Alımı

Tokat Reşadiye Bozçalı Belediyesi personel alımı yapıyor. Bozçalı Belediyesi geçici işçi alımı ilanına iş başvurusu yapacak adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir. Bu iş ilanı İŞKUR birimleri tarafından ilan edilmiştir.

Taşeron işçi yasası son durum

BOZÇALI BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI

Noterce kura çekimi Reşadiye Noterliği tarafından 18.06.2014 tarihinde saat 09.00 ‘da Bozçalı Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır, isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi Bozçalı Belediye Başkanlığı tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Bozçalı Belediye Başkanlığı’nın yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere Bozçalı Belediye Başkanlığına bildirilecektir. Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara Bozçalı Belediye Başkanlığınca tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler d ışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus KayıtSisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. Reşadiye ilçesi d ışında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmez. Kanal ve Izgara işçisi Sertifikası Sulayıcı Sertifikasına sahip olmak (Kurs yada Seminerden), İşe alındıktan sonra Bozçalı Kasabasında ikamet etmek.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kanal ve Izgara işçisi (3 A.D)
Su Kanal İşçisi (3.A.D)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlkögretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :REŞADİYE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 6
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çal ışma Şekli Tam Süreli

Bozçalı Belediyesi iş ilanına iş başvurusu yapacak adaylar için son başvuru tarihi 13 Haziran 2014.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...