Toyota İş İlanları ve İş Başvurusu

Toyota_Logo_NewesDünyanın en büyük otomobil üreticilerinden olan Toyota’da çalışmak ister misiniz. İşte Toyota iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanları hakkında detaylar..

Toyota firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Toyota yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Toyota iş ilanları mevcuttur.

Toyota’nın bu yıl oldukça fazla eleman alacağı duyuruldu. Sadece Adapazarı-Sakarya fabrikası için 800 işçinin alınacağı belirtiliyor. Yeni işçilerin Corolla modelleri için hazırlanacağı ifade edildi. Toyota iş başvurusu için İŞKUR’un sitesine girmeniz yeterli olacaktır.

Toyota’nın toplam çalışanlarının sayısının 3 bin 200 olacağı vurgulanıyor. Toyota iş başvurusu internet üzerinde birçok kariyer sitesinde bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kariyer.net’ttir. Kariyer.net’te yayınlanan 3 adet iş ilanından 2 tanesi tüm Türkiye’de görev alacak elemanlarla ilgiliyken, bir iş ilanı sadece Sakarya’da görev alacak çalışanlarla sınırlandırılmıştır.

Sakarya’da görevlendirilecek çalışanların iş tanımı “production&production support engineers” (üretim destek mühendisi) şeklinde tanımlanmıştır. Tüm Türkiye’de aranan elemanlar ise üniversite stajyeri ve “stamping die design engineer” (baskı ve tasarım mühendisi) unvanı ile nitelendirilmiştir. Firma ayrıca bünyesinde çalıştıracak elektrik teknikeri de aramaktadır.

Toyota firmasına iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.  • toyota iş başvuru formu doldur
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.