Toyota: Yeni işçi alımlarına başlayacağız

Ana Sayfa » İşçi Alımı - Toyota: Yeni işçi alımlarına başlayacağız - haber24

toyota-işçi-alımıToyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ Genel Müdürü ve Üst Yöneticisi Orhan Özer, gelecek yıl teşvik belgesi aldıkları yeni projeyle ilgili işçi alımlarına başlayacaklarını belirterek, “Ocak ayı olmayabilir, daha sonraki aylar olabilir ama önemli sayıda işçi alımına başlayacağız” dedi.

Özer, Arifiye ilçesindeki fabrika yerleşkesinde düzenlenen iftar programının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, üretim hızlının 112 saniyeye ulaştığını, bu kapsamda ihtiyaca yönelik işçi aldıklarını söyledi.

Aldıkları geçici işçilerden iyi olanları daimi kadroya geçirdiklerini belirten Özer, “Şu aşamada Türkiye İş Kurumu’ndan alım yapmıyoruz ama zaman içerisinde yapacağız. Önümüzdeki yıl teşvik belgesi aldığımız yeni projeyle ilgili işçi alımlarına başlayacağız. OIcak ayı olmayabilir, daha sonraki aylar olabilir ama önemli sayıda işçi alımına başlayacağız” diye konuştu


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.