TSE Personel Alımı

Ana Sayfa » Personel Alımı - TSE Personel Alımı

TSE Personel Alımı

Türk Standartları Enstitüsü çoğu yıl olduğu gibi 2013 – 2014 yılları arasında da personel alımlarına devam etmektedir. TSE’nin 2013 yılındaki personel alımı şartları:

Başvuru Tarihleri : 18 Mart 2013 – 05 Nisan 2013

TSE Personel Alımı 2013

Öğrenim Durumu

Kadro Unvanı

Kocaeli/Gebze

İstanbul/Tuzla

Ankara

Toplam

Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol veya Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Tarımsal Laboratuvar, Fermantasyon, Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler, Süt ve Ürünleri, Süt ve Ürünleri Teknolojisi  önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker

8

8

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker

5

5

İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker

3

3

Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker

2

2

İnşaat ve Sanayi Boya Uygulama Teknolojisi, Boya ve İzolasyon Uygulama Teknikleri, Yalıtım Teknolojisi, Yapı Yalıtım Teknolojisiönlisans programlarından birinden mezun olmak.

Tekniker

2

2

Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarından birinden mezun olmak.

Memur

2

1

3

Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme, Telekomünikasyon, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker

1

1

Ortaöğretim kurumlarının İnşaat alanlarından mezun olmak.

Teknisyen

2

2

Ortaöğretim kurumlarının Makine alanlarından mezun olmak.

Teknisyen

1

1

Ortaöğretim kurumlarının Metal İşleri alanlarından mezun olmak.

Teknisyen

1

1

Ortaöğretim kurumlarının Büro Yönetimi alanlarından mezun olmak.

Memur

1

1

Ortaöğretim kurumlarının Bilgisayar alanlarından mezun olmak.

Başvurular http://www.tse.org.tr internet sitesinden yapılacaktır.

  • tse personel alm
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.