Tüpraş Beyaz Yakalı Personel Alımı İş Başvurusu

Tüpraş Beyaz Yakalı Personel Alımı Tüpraş 2014 yılında da personel alımı yapmaya devam ediyor. Tüpraş iş ilanlarına iş başvurusu yapacak adayların açık pozisyonlara göre iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilir.

Tüpraş’ta işe alım sürecinde öncelikli olarak nitelikli işgücünün şirketimize çekilmesi ve bu gücün çalışma ortamında en etkin ve verimli biçimde değerlendirilmesi hedeflenmektedir. Hedef’ i ve Değerler’ i içinde insan kaynağını vurgulayan Tüpraş, en büyük yatırımını insana yapmaktadır.

İş başvurularının şirketimizin ihtiyaçlarına göre daha etkin değerlendirilebilmesi için Internet aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Internet üzerinden yapılan başvurular daha hızlı değerlendirme imkanı sağlamakta ve farklı lokasyonlarda bulunan Rafinerilerimiz tarafından görüntülenebilmektedir.

Tüpraş ailesine katılmak istiyorsanız sizin için uygun olan linke tıklayarak iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Üniversitelerin lisans ve üstü bölümlerinden mezun adaylar;

Beyaz yakalı personel alımı ve işe alım sürecimizde adayların yetkinlik ve teknik bazda işe uygunluğunu belirlemede, pozisyonun niteliklerine de uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarından tümü veya birkaçı kullanılır. Adaylarla, İnsan Kaynakları departmanları ve ilgili iş birimleri gerekli görüşmeleri yapar.

  1. İngilizce sınavı
  2. Kişilik Envanteri
  3. Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
  4. Değerlendirme Merkezi – Adayların yetkinlikleri kendilerine verilen vaka çalışmaları üzerinde gerçekleştirdikleri grup çalışması ve bireysel egzersizlerle gözlenir ve değerlendirilir.


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Tüpraş Beyaz Yakalı Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. ilker dedi ki:

    hayırlı akşamlar.sitenizden cv aşamasını halledemedim teknik bir sorun yaşıyorum her denediğimde.kullanıcı adı ve şifre hatası veriyor.insan kaynakları müdürünü aradım yoğunluktan dolayı bir sorun yaşarsın dedi.lütfen yardımcı olur musunuz bana?ne yapmam gerekiyor?