Türk Telekom 465 personel alımı yapacak

Türk Telekom Personel AlımıTürk Telekom Grubu şirketlerinden ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden olan AssisTT, Kırıkkale’de 50 kişiye iş imkânı sağlıyor. Türkiye genelinde ise kalkınmada öncelikli Anadolu şehirlerinde toplam 465 kişiye daha yeni iş imkanı sağlayacak.

KARİYER İMKANI SAĞLAYACAK

Geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçen hizmetleriyle dikkat çeken AssisTT, Türkiye’nin dört bir yanındaki çağrı merkezine yeni alım yaparak ülke istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Türkiye genelinde 21 şehirde 24 çağrı merkezine sahip olan AssisTT, Kırıkkale’deki çağrı merkezini büyütmeye devam ediyor. 120’den fazla Kırıkkalelinin çalıştığı AssisTT’te yeni alımlarla 50 kişiye daha kariyer imkanı sağlayacak.

ÖZEL ÖNEM VERİYORUZ

AssisTT’nin son 2 yılda, 9 yeni çağrı merkezi açarak 5 bin 500’e yakın personeli işe aldığına dikkat çeken AssisTT İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Banu Saraçlar, “AssisTT Türkiye’de yaygın hizmet ağına sahip. Bu çerçevede Anadolu’ya istihdam için yatırımlarımız devam edecek. Şirket olarak özellikle Anadolu’da kalkınma öncelikli yerlere özel önem veriyoruz”

İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN

AssisTT Kırıkkale Çağrı Merkezi’nde çalışmak isteyen adaylar, başvurularını AssisTT kariyer portalı olan assisttkariyerim.com adresinden veya Kırıkkale İŞKUR merkezinden yapabiliyor. Alımlar için son başvuru tarihi ise 28 Temmuz 2015. 

Adayların 18-35 yaş aralığında, lise mezunu olmaları ve MS Office programlarını kullanabilmeleri gerekiyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...