Turkcell bayilik ve alt bayilik açmak ister misiniz?

Turkcell bayileri alt bayilik verme yetkisine sahip oldukları için sizde bağlı bulunduğunuz bölgede alt bayi olabilirsiniz.

turkcell alt bayilik açmakAlt Bayiler Telefon Kartları ve diğer hizmetler aracılığı ile, bireysel kullanıma yönelik telekom pazarına da hitap etmesi hedeflenmektedir. Telefon kartlarının doğru şekilde pazarlanabilmesi için, tüketiciye direkt ulaşabilecek satış kanallarına sahip bayiler seçilmektedir. Telefon kartları, yüksek devir hızı ve kar oranları ile perakende satış noktaları için son derece uygundur. Bu noktalar, coğrafi bölgeye ve talebe bağlı olarak, marketlerden askeri kantinlere kadar çeşitli lokasyonlarda oluşturulabilir. Alt bayilerin başarıya ulaşabilmesi, kendi bölgelerinde uluslararası ve şehirlerarası iletişim hizmeti ihtiyaçlarını iyi tespit ederek, telefon kartlarını doğru noktalarda satışa sunmaları ile mümkündür. Ayrıca, bayilerin bölgelerindeki talep ve ihtiyaçları doğru değerlendirmeleri sonucu, ihtiyaca yönelik telefon kartları çıkarılması ve bunun mümkün olduğu kadar hızlı yapılması önemlidir.

Bunun için yapmanız gereken Turkcell Ana bayilerine gerekli evrakları tesli etmek. Yapılan araştırmada gerekli kriterleri taşıyor ve yüksek satış rakamına ulaşabiliceğiniz kanısında bir ciddiyet görülürse size alt bayilik veriliyor. Kampanya’lardan yararlanma şansınız da doğuyor.

Gerekli evraklar; İmza beyannamesi, Kimlik Fotokopisi, Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, Kaşeyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...