Turkcell Çağrı Merkezi Personel Alımı İş Başvurusu

Türkiye’nin tartışmasız en çok abone sayısına sahip olan operatörü Turkcell çok sayıda kişiye de istihdam sağlıyor.

GSM ağırlıklı mobil iletişim şirketi Turkcell, mobil ses ve veri iletişimine dayalı kaliteli hizmetleri ile milyonlarca müşteriye ulaşıyor. Müşteri sayısını her geçen gün artıran firmanın personel ihtiyacı da bu oranda artıyor. İş arayan gençler Turkcell gibi kurumsal bir firmada görev almayı tercih ediyorlar. Turkcell müşterilerinin talep, ihtiyaç ve sorunlarına daha hızlı hizmet verebilmek için Çağrı merkezi de 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Yurdun dört bir yanında bulunan Turkcell Çağrı merkezleri gençlere kariyer fırsatı sunuyor. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Van, Karaman, Erzurum, Artvin ve Diyarbakır’da bulunan çağrı merkezlerinde görevlendirilmek üzere personeller aranıyor. Turkcell Çağrı Merkezi yetkilileri dış arama yoluyla müşterileri arayarak telefonda bilgilendirme yapacak, müşterilerin sorunlarına çözüm olmaya çalışacak ve tahsilat gerçekleştirecekler.

Turkcell Müşteri Temsilcisinde Aranan Nitelikler

En az lise mezunu, tercihen Önlisans/Lisans mezunu, etkili iletişim kurabilen, müşteri odaklı problem çözme becerisi gelişmiş, esnek çalışma saatlerine uyumlu, MS ofis programlarına hakim ve klavyesi hızlı, internet kullanabilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olma şartları aranmaktadır.

Turkcell’in farklı lokasyonlarında Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olmak isteyen adaylar başvuru formunu buradan inceleyerek doldurabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Turkcell Çağrı Merkezi Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. murat dedi ki:

  Ekibinize katılmak isterim.

 2. Badegül Bolat dedi ki:

  Ekibinize katılmak isterim.

 3. hanife dedi ki:

  İş başvurusu yapmak istiyorum buraya. Ama nerden yapacağımı bilemedim. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 4. ebru koçak dedi ki:

  ekibinize katılmak istiyorum 05352811898 ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü 2013 mezunuyum

 5. Dilsad Erdoğan dedi ki:

  Sizinle çalışmak istiyorum. Lise mezunuyum. Müşteri asistanı sertifikam mevcut, İşkur kursundan. Bir ay Hem İletişim’de Staj yaptım, e-fatura projesınde çağrı aldım.