TÜVTÜRK PERSONEL ELEMAN İŞÇİ ALIMI

tüvtürk personel eleman işçi alımıTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları’nın bulunduğu 39 ilde görevlendirmek üzere memur alımı, personel alımı ve işçi alımı yapacak.

TÜVTÜRK Türkiye geneli Araç Muayene İstasyonları olarak hizmet vermektedir. Araç muayenesi için randevu alıp araçların muayene işlemlerini tamamlamak üzere tüm araç sahipleri bu alanları kullanmaktadır. Bu hizmeti tek elden yürüten TÜVTÜRK bu alanda kurumsallaşmış bir yapıdadır.

Personel alımı için 39 ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda bir çok pozisyonda farklı özelliklerde personel alımı yapılacağı bildirildi. Lise, Önlisans ve Lisans mezunları bu ünvanların aranılan şartlarına göre başvuru yapabilecektir. Yayınlanan ilanlarda bir çok ilde alım olduğu görülmekte olup, her mezuniyet düzeyinden başvuru alınacağı bildirilmektedir. Alım yapılacak ünvan ve İllerin listesi şöyle:

Egzoz Emisyon Teknisyeni İstanbul, Kafe Servis Elemanı İstanbul(Asya), Araç Muayene Teknisyeni Bayburt, İstasyon Amiri Giresun, Gümüşhane… Araç Muayene Teknisyeni Muğla, Müşteri Kabul Görevlisi Bursa, Araç Muayene Teknisyeni Ordu, Araç Muayene Teknisyeni Trabzon, Araç Muayene Teknisyeni Trabzon, Araç Muayene Teknisyeni Yalova, Araç Muayene Teknisyeni Sakarya, Araç Muayene Teknisyeni Çankırı, İstasyon Amiri İstanbul, Araç Muayene Teknisyeni Düzce, İstasyon Amiri (Tüm Türkiye) İstanbul(Avr.), Araç Muayene Teknisyeni Muğla, Araç Muayene Teknisyeni Muğla, Müşteri Kabul Görevlisi Bursa, Müşteri Kabul Görevlisi Muğla, İstasyon Amir Yardımcısı Kayseri, İstasyon Amiri Kayseri, Araç Muayene Teknisyeni Kayseri, Araç Muayene Teknisyeni Adana, Hatay, Mersin, Araç Muayene Teknisyeni Eskişehir, Araç Muayene Teknisyeni Bursa, Araç Muayene Teknisyeni Karabük, Araç Muayene Teknisyeni, Araç Muayene Teknisyeni Kastamonu, Araç Muayene Teknisyeni Kastamonu, Araç Muayene Teknisyeni Kütahya, Araç Muayene Teknisyeni Uşak, Araç Muayene Teknisyeni Adıyaman, İstasyon Amir Yardımcısı Ordu, İstasyon Amir Yardımcısı Erzurum, Araç Muayene Teknisyeni Kahramanmaraş, Araç Muayene Teknisyeni Zonguldak, Araç Muayene Teknisyeni Giresun, İstasyon Amiri Kars, Araç Muayene Teknisyeni İstanbul.

TÜVTÜRK iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi TÜVTÜRK internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden detaylı bilgi edinebilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...