TV8 programlarına izleyici olarak katılmak ister misiniz?

Ana Sayfa » TV Haberleri - TV8 programlarına izleyici olarak katılmak ister misiniz?

İzleyici rekoru kıran birbirinden eğlenceli TV8’de yayınlanan programlara izlediyi olarak katılmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken Tv8 izleyici başvuru formunu doldurmak!

tv8 izleyici olarak katılmak

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Survivor 2016, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye Çocuk, Yetenek Türkiye gibi programlara seyirci olarak katılmak isteyenler için büyük fırsat.

İZLEYİCİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TV8’in internet sitesinde yer alan izleyici başvuru formu sayfasındaki bilgileri eksiksiz doldurarak kolayca başvuru yapabilirsiniz.

İzleyici başvuru formunda yer alan, adınızı ve soyadınızın yanı sıra email, doğum tarihi, telefon, il, ve izleyici olarak katılmak istediğiniz programı seçerek, arkadaşlarınız varsa kaç kişi olduklarını ve kendileri hakkında da kısaca bilgi vererek başvuru yapabilirsiniz.

İzleyici başvuru formunu dolup başvuru yaptığınızda, başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza SMS ile QR kodu ve ID gönderilecektir. Çekim giriş esnasında görevli personel QR kodunuzu veya ID’inizi gösteriniz. Burada unutmamanız ve dikkat etmeniz gereken nokta size gönderilecek olan QR kodu ve ID tek kullanımlıktır.

TV8 izleyici başvuru formu doldurmuş olmasına rağmen QR kodu ve ID’si olmayanlar çekime alınmayacaktır.

  • tv8 seyirci olmak
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.