Usta Dönerci bayilik vermeye başlıyor

usta dönerciDöner markaları bayilik vermeye devam ediyor. İlk kez bayilik vermeyi planlayan döner markası Usta Dönerci bayilik ve bayilik şartlarını sizler için araştırdık.

Döner sektörüne TAB Gıda markası olarak 2013 yılında giren Usta Dönerci bayilik veriyor. 2016 yılında ilk kez bayilik verecen olan Usta dönerci bayilik ve bayilik şartları hakkında araştırma yaptık.

USTA DÖNERCİ İLK KEZ BAYİLİK VERECEK

TAB Gıda’nın döner markası Usta Dönerci 2013’ten bu yana faaliyet gösteriyor. Firmanın 29 şubesi var ve şubelerinin tamamı firma tarafından işletiliyor.

Usta Dönerci 2016 yılında bayilik vererek ilk kez bayilik sistemiyle şubeler açacak. Firma 2016 yılında şube sayısını 35’e çıkarmayı hedefliyor.

Usta Dönerci, tavuk ürünlerini Beypiliç, et ürünlerini ise Namet’ten temin ediyor.

USTA DÖNERCİ BAYİLİK ŞARTLARI

Usta Dönerci’nin yatırım tutarı 250 bin dolar+KDV’den başlıyor. Ayrıca her ay cirodan yüzde 10 pay alınıyor. Şirket işletmecilere restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satış alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi destek hizmetlerini yoğun bir şekilde veriyor.

Usta Dönerci şubesi açmak için en az 300 metrekarelik (bunun büyük bir kısmı mutfak ve depo olarak değerlendiriliyor) bir iş yeri gerekiyor. Giriş katta bulunması gereken mekanın aynı zamanda en az altı metrekarelik ön cepheye sahip olması şart.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...