Uzay siyahı iPhone 7 konsepti

iPhone 7 için hazırladığı konsept çalışmalarla adından söz ettiren Martin Hajek, şimdi de uzay siyahı renkli iPhone 7 için bir konsept çalışma hazırladı.

iphone 7 home tuşu

Karşımıza çıkan bu çalışmada siyah renkli iPhone 7 tüm açılarıyla gözler önüne serildi. Apple Watch‘ta kullanılan uzay siyahı rengiyle aynı olan telefonun render çizimlerine bakıldığında oldukça havalı olduğu görülüyor.

uzay siyahı iphone 7

Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce iPhone 7’de fiziksel home tuşu yerine dokunmatik home tuşunun yer alabileceğini sizlerle paylaşmıştık. Yayınlanan görsellerde de dokunmatik home tuşu göze çarpıyor.

iphone 7 konsepti

Telefonda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise kulaklık girişinin olmaması. Kullanıcıların kulaklıklarını  Lightning veya Bluetooth bağlantılarıyla kullanabilecekleri bir süredir gündemde.

iphone 7

Bir önceki modele kıyasla daha güçlü işlemci ve daha iyi bir kameranın yer alacağı belirtilen iPhone 7’nin Eylül ayında tanıtılması bekleniyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...