Vakıfbank Personel Alımı İş Başvurusu

Vakıfbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Vakıfbank personel alımı ve iş başvurusu hakkında bilmeniz gerekenler… 

VakıfBank Genel Müdürü Süleyman Kalkan, sektöre ve istihdama yönelik bazı açıklamalarda bulundu.

İşte O Açıklamalar…

2012 yılında net karlarını bir önceki yıla göre yüzde 19 artışla 1 milyar 460 milyon liraya çıkardıklarını söyleyen Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan, VakıfBank’ın 2009 sonunda 545 olan şube sayısını 2012 yıl sonunda 744′e yükselttiğini ve sadece 3 yıl içerisinde şube sayısını yüzde 37 artırarak orta ölçekli bir banka boyutunda büyümeyi başardıklarını ve 2012 hedeflerine ulaştıklarını belirtti.Kredi kartı cirosundada en çok biyiyen banka olduklarını belirten kalkan ,sektördeki büyümenin yüzde 24 düzeyinde olduğunu söyledi.

VakıfBank, yeni şubelerinin önemli bir kısmını İstanbul’da hizmete açtıklarını anlatan Kalkan, ”2013 yılında, büyüme stratejisiyle doğru orantılı olarak İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde 100′e yakın şube açmayı ve 2015 sonunda da  1.000 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Kalkan, artan şube sayısına paralel olarak 2012 yılında personel sayısının 13 bin 463′e yükseldiğini ve Türkiye Bankalar Birliği verilerine göre 2012 yılı bankacılık sektöründeki net istihdam artışının yüzde 26,4′ünü gerçekleştirdiklerini söyledi.

Son 3 yılda tüm bankalar arasında en fazla istihdam ve iş imkanı  sağlayan banka olduklarını vurgulayan Kalkan, ”İstihdama destek olarak nitelikli gençleri sektöre kazandırmaya ve bankacılık sektörüne yeni bir vizyon katmaya devam edeceklerini belirtti. 2013 yılındaki şubeleşme çalışmalarımıza paralel olarak 1.000 yeni istihdam ve personel eleman alımı planlıyoruz. Böylece 2015′teki 15 bin çalışan sayısına ulaşma hedefimizi de rahatlıkla aşacağımızı tahmin ediyorum” diye konuştu.

Vakıfbank Sınav Başvuruları önümüzdeki günlerde açıklanmasını beklemekteyiz.Sınava ilişkin bilgileri ve detayları personelalim.com olarak ilerleyen günlerde duyuracağız.

Vakıfbank personel alımı iş ilanları ve iş başvuru şartları için Vakıfbank kariyer sitesindeki iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvurusu yapabiliriniz. • vakıfbank çağrı merkezi iş başvurusu
 • vakifbank eleman alimi
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Vakıfbank Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. mehmet.engin dedi ki:

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenette.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. AYGÜL KIZIL dedi ki:

  ben de çalışmak isterim mermer işinde çalışıyorum ama sağlık sorunları oluyor ağır işte çalışamayacağım

 3. dilan dedi ki:

  sizlerle çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum