Vakıfbank Staj Başvurusu ne zaman başlıyor?

Vakıfbank Staj Başvurusu ne zaman başlıyor?

Vakıfbank’ta staj imkanı için öğrenciler Vakıfbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Vakıfbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankamız insan kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurların bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimini vermek amacıyla Eğitim Müdürlüğümüzce özel programlar dahilinde eğitim verilir.

Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Buradan Vakıfbank’ın web sitesine gidip staj haberlerini inceleyebilirsiniz.  • vakıfbank staj
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...