Vakko Personel Alımı İş İlanları

 VİTALİ HAKKO tarafından yıllar önce küçük bir dükkan olarak hizmet vermeye başlayan VAKKO bugün vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hem yurt içinde hem de yurt dışında çığ gibi büyümüş giyim sektörü ve moda dünyasında zirveye ulaşmıştır.

Giyim sektörüne ilk başladığı günden bugüne kalite ve güvenilir hizmet vermeyi kendine görev edinmiş olan VAKKO yıllardır bir çok kişiye iş imkanı sağlamış ve 2014 yılı itibariyle de personel alımı yaparak istihdam sağlamaya devam edecektir. Almış olduğu personel zaman zaman vermiş olduğu eğitim ve seminerlerle de  genç dinamik bireylere geleceklerini yönlendirme ve belli bir kariyer sağlamalarında öncülük yapmakta ve imkan sağlamaktadır.

VAKKO personel alımında özelikle titiz davranmış olduğu konularda şart koşmakta olup, dinamik, liderlik vasıflarında, sigara içmeyen, güler yüzlü, müşteri odaklı, kariyer hedefi olan, esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bireyler olmasına özelikle dikkat etmektedir.

 VAKKO bünyesinde yer alarak kariyer yapmak isteyen adayların 2014 yılında başvuru yapmak için VAKKO İNTERNET sitesinden ulaşmaları gerekmektedir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...