Vergi Denetim Kurumu 5 bin Vergi Müfettişi alacak

Vergi Denetim Kurumu 5 bin Vergi Müfettişi alacak ; 2013 memur alımı, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı (VDK), Ondukuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde ‘Geleceğin Türkiye’sinde Vergi Müfettişi Olarak Yer Alın Kariyer Yapın’ konulu konferans düzenledi.

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı (VDK), Ondukuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde ‘Geleceğin Türkiye’sinde Vergi Müfettişi Olarak Yer Alın Kariyer Yapın’ konulu konferans düzenledi.

Konferansa Vergi Denetim Kurulu Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Halil Pak, dekanlar, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Konferansa konuşmacı olarak katılan vergi müfettişleri Nilgün Mumyakmaz ve İskender Belgüzar, vergi denetim kurulu ve vergi müfettişliği hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Konferansın açılış konuşmasını yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Yüksel, iki sene içinde 5 bin vergi müfettişi atanacağı müjdesini verdi. Dekan Prof. Dr. Yüksel, “Bu sürpriz bir gelişme, çünkü yılda 2 ya da 3 vergi müfettişi alınırken bu sayının iki sene içinde 5 bin gibi bir rakamı bulması oldukça şaşırtıcı. Bu elbette önemli bir fırsat, ama bundan istifade edebilmemiz için şartlarımızı buna hazır hale getirmemiz gerekiyor. Bu fırsat ancak sınavlardan önce hazır olarak mezun olursak bizim için gerçek bir fırsat olacaktır.” dedi.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Vergi Denetim Kurumu 5 bin Vergi Müfettişi alacak yazısına yapılan yorumlar
  1. Fatih dedi ki:

    slm batman da oturuyom şöförüm sizinle çalışmak istiyorum saygılar