Vodafone Personel Alımı İş Başvurusu


Ana Sayfa » Personel Alımı - Vodafone Personel Alımı İş Başvurusu - haber24

Vodafone personel alımı yapmaya devam ediyor. Eğer sizde Vodafone da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Vodafone, 1991 yılında İngiltere’de kurulmuş olan bir GSM operatörüdür. Dünyanın 5 kıtasında hizmet veren bu firma ülkemizde de hizmet vermektedir. Dünyanın sektöründe en büyük firmalarından olan Vodafone ülkemizde öncelerde Telsim olarak faaliyet göstermekteydi. Şimdi ise Vodafone olarak hizmet veren bu firma 2006 yılında kuruldu. Yaklaşım 20 milyon abone sayısına oluşan Vodafone ülkemizde 3 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve aksesuar satışıda yapan Vodafone ülkemizdeki farklı yerlerde çalışacak olan birçok kişi alacak.

Daha çok İstanbul’da yapacağı alımlarda hem stajyer hem de personel alımı yapacak. Eğer sizde bu firmada yani Vodafone’da çalışmak istiyor veya staj yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yollayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak bu ilanları görebilirsiniz.

Vodafone Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.


  • vodafone eleman alimi
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Vodafone Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. ali önem dedi ki:

    sizinleçalışmakistiyorum kırıkkalede oturmaktayım yaş:1985